Sport w TV: sobota – 1 stycznia 2022

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Turniej Czterech Skoczni, Garmisch-Partenkirchen, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY


10:00 LaLiga Santander: NAJ, NAJ… PARADY 

Redakcja: Michał Kornacki

10:30 LaLiga Santander: NAJ, NAJ… GOLE 

Redakcja: Adam Zakrzewski

12:25 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Szymon Przedpełski

12:55 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW

Redakcja: Maciej Jędrych

13:25 Premier League – 21. kolejka: ARSENAL FC – MANCHESTER CITY FC na żywo

Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny
Komentarz w Radio Gol 2: Marceli Korytek


13:25 Sky Bet Championship – 26. kolejka: SHEFFIELD UNITED FC – MIDDLESBROUGH FC na żywo

Komentarz: Tomasz Zieliński

15:55 Premier League – 21. kolejka: WATFORD FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo

Komentarz: Piotr Glamowski – Przemysław Rudzki

15:55 Sky Bet Championship – 26. kolejka: BLACKPOOL FC – HULL CITY FC na żywo

Komentarz: Sebastian Chabiniak

18:25 Premier League – 21. kolejka: CRYSTAL PALACE FC – WEST HAM UNITED FC na żywo

Komentarz: Adrian Olek – Michał Gutka

20:30 Magazyn SĘDZIOWIE

Redakcja: Maciej Klimek

21:15 LaLiga Santander: NAJ, NAJLEPSZE MECZE 

Redakcja: Jakub Kręcidło

23:00 Magazyn PREMIER LEAGUE+


09:20 Tour de Ski, Oberstdorf, Niemcy: BIEGI SPRINTERSKIE STYLEM KLASYCZNYM KOBIET I MĘŻCZYZN – KWALIFIKACJE na żywo


11:50 Tour de Ski, Oberstdorf, Niemcy: BIEGI SPRINTERSKIE STYLEM KLASYCZNYM KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz w Metro/Eurosporcie: Paweł Ulbrych
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Nowakowski


08:00 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 1. ŚLIZG MONOBOBÓW KOBIET na żywo

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda

09:30 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 2. ŚLIZG MONOBOBÓW KOBIET na żywo

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda


12:30 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 1. ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda


14:00 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 2. ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda


13:30
Mistrzostwa Świata, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 14 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo

Komentarz: Jakub Łokietek – Jarosław Kowalczyk

20:00 Mistrzostwa Świata, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 14 – SESJA WIECZORNA na żywo

Komentarz: Jakub Łokietek – Jarosław Kowalczyk


01:05 NHL: TAMPA BAY LIGHTNING – NEW YORK RANGERS


01:35 NHL: DETROIT RED WINGS – WASHINGTON CAPITALS


18:00 Magazyn NHL ON THE FLY


19:05 NHL: FLORIDA PANTHERS – MONTREAL CANADIENS


19:05 NHL: COLUMBUS BLUE JACKETS – CAROLINA HURRICANES


19:05 NHL: BOSTON BRUINS – BUFFALO SABRES


20:00 NHL: NEW YORK ISLANDERS – EDMONTON OILERS

Komentarz: Piotr Chłystek – Andrzej Kulasek

20:05 NHL: NASHVILLE PREDATORS – CHICAGO BLACKHAWKS


13:40 X2O Badkamers Trofee – Grand Prix Sven Nys, Baal, Belgia: WYŚCIG ELITY KOBIET na żywo


14:55 X2O Badkamers Trofee – Grand Prix Sven Nys, Baal, Belgia: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN na żywo


16:00 Basketball Super League – 15. kolejka: PINAR KARŞIYAKA – DARÜŞŞAFAKA na żywo

Komentarz: Jakub Ryś


21:00 Rajd Dakar – prolog: PODSUMOWANIE ETAPU


14:55 Premiership Rugby – 12. kolejka: SALE SHARKS – WASPS


17:25 Premiership Rugby – 12. kolejka: EXETER CHIEFS – BRISTOL BEARS


13:25 Turniej Czterech Skoczni, Garmisch-Partenkirchen, Niemcy: STUDIO na żywo
*(również o 15:10 i 16:05)

Studio: Sebastian Szczęsny, Damian Michałowski – Jakub Kot, Krzysztof Biegun
Reporter: Kacper Merk

13:40 Turniej Czterech Skoczni, Garmisch-Partenkirchen, Niemcy: STUDIO na żywo
*(również o 15:45)

Studio: Michał Korościel – Wojciech Topór, Jakub Pieczatowski
Reporterzy: Kacper Merk, Dominik Formela

14:00 Turniej Czterech Skoczni, Garmisch-Partenkirchen, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo

Komentarz w TVN/Eurosporcie: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski

16:15 Puchar Świata Kobiet, Ljubno, Słowenia: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo

Komentarz: Maciej Skomarowski – Joanna Kil

19:05 Magazyn 3. SERIA na żywo

Studio: Marcin Rams

19:30 Turniej Czterech Skoczni, Garmisch-Partenkirchen, Niemcy: KRONIKA 

Redakcja: Kacper Merk

19:40 Magazyn PROSTO ZE SKOCZNI

Redakcja: Kacper Merk

20:00 Magazyn POLSKIE SKOCZNIE na żywo


17:50 Puchar Świata, Calgary, Kanada: SLOPESTYLE na żywo
*(o 21:30  w Polsacie Sport Extra)

Komentarz w Eurosporcie: Igor Błachut


00:00 ATP Cup, Sydney, Australia – 1. kolejka, grupa A: HISZPANIA – CHILE na żywo

Komentarz: Tomasz Lorek

00:00 ATP Cup, Sydney, Australia – 1. kolejka, grupa D: ARGENTYNA – GRUZJA na żywo

Komentarz: Katarzyna Nowak

07:30 ATP Cup, Sydney, Australia – 1. kolejka, grupa D: GRECJA – POLSKA na żywo

Komentarz: Dawid Olejniczak

07:30 ATP Cup, Sydney, Australia – 1. kolejka, grupa A: SERBIA – NORWEGIA na żywo

Komentarz: Tomasz Tomaszewski


15:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie