Sport w TV: niedziela – 2 stycznia 2022

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 21. kolejka: CHELSEA FC – LIVERPOOL FC


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:20 dogrywka na polsatsport.pl i w Polsacie Box GO)

Komentarz: Bożydar Iwanow – Roman Kosecki, Tomasz Łapiński, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

13:40 Puchar Francji – 1/16 finału: STADE BRESTOISE 29 – GIRONDINS BORDEAUX

Komentarz: Tomasz Lach – Piotr Kobierecki

13:55 LaLiga Santander – 19. kolejka: GETAFE CF – REAL MADRYT na żywo

Komentarz w Eleven: Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda
Komentarz w Radio Gol 1: Marceli Korytek

14:55 Premier League – 21. kolejka: MULTI PREMIER LEAGUE na żywo

Moderator: Grzegorz Kaczmarczyk

14:55 Premier League – 21. kolejka: EVERTON FC – BRIGHTON & HOVE ALBION FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Jakub Polkowski

14:55 Premier League – 21. kolejka: BRENTFORD FC – ASTON VILLA FC na żywo

Komentarz: Piotr Glamowski – Michał Gutka

14:55 Premier League – 21. kolejka: LEEDS UNITED FC – BURNLEY FC na żywo

Komentarz: Edward Durda

15:55 Puchar Francji – 1/16 finału: MONTPELLIER HSC – RC STRASBOURG

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Marcin Kalita

16:10 LaLiga Santander – 19. kolejka: ATLÉTICO MADRYT – RAYO VALLECANO na żywo

Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Leszek Orłowski

16:10 LaLiga Santander – 19. kolejka: ELCHE CF – GRANADA CF na żywo

Komentarz: Patryk Mirosławski – Michał Świerżyński

17:25 Premier League – 21. kolejka: STUDIO na żywo
*(również o 19:30)

Studio: Adrian Olek – Kamil Kosowski, Przemysław Rudzki, Przemysław Pełka
Reporter: Jakub Krupa

17:25 Premier League – 21. kolejka: CHELSEA FC – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz w Canal+: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

18:10 LaLiga SmartBank – 22. kolejka: SD HUESCA – GIRONA FC na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

18:25 LaLiga Santander – 19. kolejka: REAL BETIS BALOMPIÉ – CELTA VIGO na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Lipiński

18:25 LaLiga Santander – 19. kolejka: DEPORTIVO ALAVÉS – REAL SOCIEDAD na żywo

Komentarz: Mateusz Święcicki – Adrian Gątarek

18:25 Puchar Francji – 1/16 finału: US QUEVILLY-ROUEN MÉTROPOLE – AS MONACO

Komentarz: Piotr Przybysz – Przemysław Łagożny

20:55 LaLiga Santander – 19. kolejka: RCD MALLORCA – FC BARCELONA na żywo

Komentarz w Canal+: Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała

20:55 Puchar Francji – 1/16 finału: US CHAUVIGNY – OLYMPIQUE MARSYLIA

Komentarz: Marcin Feddek – Piotr Kobierecki

23:00 Magazyn SPORT+ na żywo

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Tomasz Ćwiąkała


08:00 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 1. ŚLIZG DWÓJEK KOBIET na żywo

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda

09:30 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 2. ŚLIZG DWÓJEK KOBIET na żywo

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda

12:30 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 1. ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda

14:00 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 2. ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda


02:00 Gala Boksu, Hollywood, USA: CHARLES MARTIN – LUIS ORTIZ na żywo

Komentarz: Piotr Jagiełło – Janusz Pindera


20:00
Mistrzostwa Świata, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 15 na żywo

Komentarz: Jakub Łokietek – Jarosław Kowalczyk


01:00 NHL: MINNESOTA WILD – ST. LOUIS BLUES

Komentarz: Piotr Chłystek – Krzysztof Girgiel

01:05 NHL: TORONTO MAPLE LEAFS – OTTAWA SENATORS


04:05 NHL: SEATTLE KRAKEN – VANCOUVER CANUCKS


04:35 NHL: LOS ANGELES KINGS – PHILADELPHIA FLYERS


13
:30 Magazyn NHL O THE FLY


18:35 NHL: NEW YORK RANGERS – TAMPA BAY LIGHTNING


19:00 NHL: DETROIT RED WINGS – BOSTON BRUINS

Komentarz: Piotr Chłystek – Andrzej Kulasek

19:05 NHL: PITTSBURGH PENGUINS – SAN JOSE SHARKS


21:05 NHL: WASHINGTON CAPITALS – NEW JERSEY DEVILS


21:05 NHL: COLORADO AVALANCHE – ANAHEIM DUCKS


22:05 NHL: VEGAS GOLDEN KINGHTS – WINNIPEG JETS


13:35 Puchar Świata UCI – Vestingcross, Hulst, Holandia: WYŚCIG ELITY KOBIET na żywo

Komentarz: Igor Błachut – Karol Dziambor

15:00 Puchar Świata UCI – Vestingcross, Hulst, Holandia: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz: Igor Błachut – Karol Dziambor


00:00 NBA: MILWAUKEE BUCKS – NEW ORLEANS PELICANS na żywo

Komentarz: Artur Kwiatkowski – Dominik Tomczyk

11:00 Basketball Super League – 15. kolejka: GAZİANTEP BASKETBOL – FRUTTİ EXTRA BURSASPOR na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

16:00 Basketball Super League – 15. kolejka: GALTASARAY NEF – TÜRK TELEKOM SPOR na żywo

Komentarz: Jacek Łączyński

17:20 Energa Basket Liga – 17. kolejka: ENEA ZASTAL BC ZIELONA GÓRA – ANWIL WŁOCŁAWEK

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

18:00 easyCredit BBL – 15. kolejka: HAMBURG TOWERS – ALBA BERLIN na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

20:00 Energa Basket Liga – 17. kolejka: TWARDE PIERNIKI TORUŃ – LEGIA WARSZAWA

Komentarz: Mateusz Orłowski (z Torunia)


21:30 NBA: TORONTO RAPTORS – NEW YORK KNICKS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke


01:50 Puchar Świata, Calgary, Kanada: HALFPIPE na żywo
*(o 22:30 w Polsacie Sport News)


19:30 Rajd Dakar – 1. etap: KRONIKA 


19:40 Magazyn DAKAR RAPORT

Studio: Jakub Ostrowski – Adam Kornacki
Reporter: Kacper Jeneralski

21:00 Rajd Dakar – 1. etap: PODSUMOWANIE ETAPU

Komentarz: Grzegorz Gac, Grzegorz Jędrzejewski

23:00 Magazyn ORLEN TEAM STUDIO na żywo

Studio: Aldona Marciniak – Mikołaj Sokół, Sebastian Rozwadowski, Andrzej Borowczyk


15:55 Premiership Rugby – 12. kolejka: GLOUCESTER RUGBY – HARLEQUINS


18:00 Lega Pallavolo Serie A – 18. kolejka: ITAS TRENTINO – SIR SAFETY CONAD PERUGIA

Komentarz: Robert Małolepszy


00:00 ATP Cup, Sydney, Australia – 1. kolejka, grupa B: ROSJA – FRANCJA na żywo

Komentarz: Katarzyna Nowak

00:00 ATP Cup, Sydney, Australia – 1. kolejka, grupa C: KANADA – USA na żywo

Komentarz: Tomasz Lorek

07:30 ATP Cup, Sydney, Australia – 1. kolejka, grupa B: WŁOCHY – AUSTRALIA na żywo
*(do 10:30 w Polsacie Sport, kontynuacja w Polsacie Sport News)

Komentarz: Dawid Olejniczak

07:30 ATP Cup, Sydney, Australia – 1. kolejka, grupa C: NIEMCY – WIELKA BRYTANIA na żywo

Komentarz: Tomasz Tomaszewski


18:25 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 19:55)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:30 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie