Sport w TV: poniedziałek – 3 stycznia 2022

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck, Austria: KWALIFIKACJE


15:55 Sky Bet Championship – 26. kolejka: SWANSEA CITY – FULHAM FC na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Filip Kapica

18:00 Magazyn HOLA LA LIGA na żywo

Studio: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała – Cezary Wilk, Leszek Orłowski

18:25 Premier League – 21. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – WOLVERHAMPTON WANDERERS FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

18:55 LaLiga Santander – 19. kolejka: VILLARREAL CF – LEVANTE UD na żywo

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Adrian Gątarek

20:30 Magazyn JEJ WYSOKOŚĆ PREMIER LEAGUE na żywo
*(o 21:30 dogrywka)
CANAL+ Sport HD
Studio: Andrzej Twarowski – Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki, Kamil Kosowski

20
:55 LaLiga Santander – 19. kolejka: CA OSASUNA – ATHLETIC BILBAO na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Lipiński

21:05 Puchar Francji – 1/16 finału: VANNES OC – PARIS SAINT-GERMAIN

Komentarz: Cezary Kowalski – Marcin Kalita

21:10 LaLiga Santander – 19. kolejka: CADÍZ CF – SEVILLA FC na żywo

Komentarz: Mateusz Święcicki – Marcin Gazda


12:30 Tour de Ski, Val di Fiemme, Włochy: BIEG NA 10 KM STYLEM KLASYCZNYM KOBIET na żywo

Komentarz w Metro/Eurosporcie: Paweł Ulbrych – Justyna Kowalczyk-Tekieli
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Stóf

14:40 Tour de Ski, Val di Fiemme, Włochy: BIEG NA 15 KM STYLEM KLASYCZNYM MĘŻCZYZN na żywo
*(o 18:15 w Eurosporcie 1)

Komentarz: Paweł Ulbrych


21:00
Mistrzostwa Świata, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 16 na żywo

Komentarz w TVP Sport: Jakub Łokietek – Jarosław Kowalczyk
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Orłowski, Jakub Spychała


01:05 NHL: CHICAGO BLACKHAWKS – CALGARY FLAMES


12:00 Magazyn NHL ON THE FLY


17:20 Energa Basket Liga – 17. kolejka: ENEA ABRAMCZYK ASTORIA BYDGOSZCZ – ASSECO ARKA GDYNIA

Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć

17:45 Magazyn BASKET+ na żywo

Redakcja: Dominik Woźniak


19:00 Magazyn DAKAR RAPORT

Studio: Kuba Ostrowski – Grzegorz Laskowski
Reporter: Kacper Jeneralski

19:40 Rajd Dakar – 2. etap: KRONIKA 

Redakcja: Przemysław Kwiatkowski
Reporter: Kacper Jeneralski

20:00 Magazyn ORLEN TEAM STUDIO na żywo

Studio: Aldona Marciniak – Andrzej Borowczyk, Sławomir Szymczak

21:00 Rajd Dakar – 2. etap: PODSUMOWANIE ETAPU

Komentarz: Grzegorz Gac, Grzegorz Jędrzejewski


17:30 PlusLiga – 14. kolejka: PROJEKT WARSZAWA – CERRAD ENEA CZARNI RADOM na żywo

Komentarz: Adrian Brzozowski – Wojciech Drzyzga (z Warszawy)

20:30 PlusLiga – 14. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – LUK LUBLIN na żywo

Komentarz: Tomasz Swędrowski – Ireneusz Mazur (z Jastrzębia Zdroju)


11:45 Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck, AustriaSTUDIO na żywo
*(również o 13:15 oraz 14:45)

Studio: Paweł Kuwik – Jakub Pieczatowski, Jakub Kot
Reporterzy: Kacper Merk, Dominik Formela

13:30 Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck, Austria: KWALIFIKACJE na żywo

Komentarz w Eurosporcie: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Orłowski, Mateusz Stóf

18:00 Magazyn PROSTO ZE SKOCZNI na żywo

Redakcja: Kacper Merk (z Innsbrucka)

20:00 Magazyn PROSTO ZE SKOCZNI

Redakcja: Kacper Merk (z Innsbrucka)


00:00 ATP Cup, Sydney, Australia – 2. kolejka, grupa D: POLSKA – GRUZJA na żywo

Komentarz: Dawid Olejniczak

00:00 ATP Cup, Sydney, Australia – 2. kolejka, grupa A: NORWEGIA – HISZPANIA na żywo

Komentarz: Tomasz Lorek

0
1:30 WTA 500 – Adelaide International, Adelajda, Australia – 1. runda: TAMARA ZIDANŠEK – MARIA SAKKARI na żywo

Komentarz: Marek Furjan – Joanna Sakowicz-Kostecka

03:30 WTA 500 – Adelaide International, Adelajda, Australia – 1. runda: JELENA RYBAKINA – STORM SANDERS na żywo

Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka – Adam Molenda

07:30 ATP Cup, Sydney, Australia – 2. kolejka, grupa A: SERBIA – CHILE na żywo

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

07:30 ATP Cup, Sydney, Australia – 2. kolejka, grupa D: GRECJA – ARGENTYNA na żywo

Komentarz: Katarzyna Nowak

09:30 WTA 500 – Adelaide International, Adelajda, Australia – 1. runda: PRISCILLA HON – PETRA KVITOVÁ na żywo

Komentarz: Maciej Zaręba – Dawid Celt


18:10 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 19:55)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie