Sport w TV: sobota 13 – kwietnia 2024

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA: PKO BP Ekstraklasa – 28. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – LEGIA WARSZAWA 12:50 2.Bundesliga – 29. kolejka:  HOLSTEIN KIEL – VFL OSNABRÜCK  12:50 […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: PKO BP Ekstraklasa – 28. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – LEGIA WARSZAWA

12:50 2.Bundesliga – 29. kolejka:  HOLSTEIN KIEL – VFL OSNABRÜCK 


12:50 2.Bundesliga – 28. kolejka: SC PADERBORN – KARLSRUHER SC 


12:50 2.Bundesliga – 28. kolejka: WEHEN WIESBADEN – FORTUNA DÜSSELDORF 


12:55 Premier League – 33. kolejka: STUDIO 
*(również o 15:40 i 18:00)

Studio: Radosław Przybysz – Piotr Żeleazny, Adam Targowski

13:25 Premier League – 33. kolejka: NEWCASTLE UNITED – TOTTENHAM 

Komentarz w Viaplay/Canal+: Tomasz Górski – Michał Gutka

13:25 Sky Bet Championship – 43. kolejka: LEEDS UNITED – BLACKBURN 


13:55 LaLiga EA Sports – 31. kolejka: ATLETICO MADRYT – GIRONA FC 

Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała

14:00 Greek Super League – 4. kolejka, playoff: MGS PANSERRAIKOS – OFI KRETA

Komentarz: Adam Kotleszka

14:40 PKO BP Ekstraklasa – 28. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Michał Kornacki – Jacek Klimek, Leandro (z Mielca)
Reporter: Michał Kornacki

14:50 Fortuna 1.Liga – 27. kolejka: GKS KATOWICE – ODRA OPOLE 

Komentarz: Tomasz Krochmal – Artur Skowronek (z Katowic)

14:55 PKO BP Ekstraklasa – 28. kolejka:  STAL MIELEC – WIDZEW ŁÓDŹ 

Komentarz: Piotr Laboga – Michał Trela (z Mielca)

14:55 Serie A TIM – 32. kolejka: US LECCE – EMPOLI FC 

Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski 

14:55 Fortuna:Liga – 28. kolejka: BOHEMIANS PRAGA – SPARTA PRAGA 
<
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

15:00 Bundesliga – 29. kolejka: STUDIO 
*(również o 17:30)

Studio: Rafał Kędzior – Paweł Kowalski, Wojciech Górski

15:03 eWinner 2 Liga – 28. kolejka: STAL STALOWA WOLA – OLIMPIA ELBLĄG 

Komentarz: Jan Micygiewicz

15:20 Bundesliga – 29. kolejka: GOAL ARENA 

Moderatorzy: Szymon Ratajczak – Marcin Borzęcki 

15:20 Bundesliga – 29. kolejka: BAYERN MONACHIUM – FC KOLN 

Komentarz: Mateusz Borek – Radosław Gilewicz 

15:20 Bundesliga – 29. kolejka: VFL BOCHUM – FC HEIDENHEIM 

Komentarz: Przemysław Pozowski 

15:20 Bundesliga – 29. kolejka: RB LIPSK – VFL WOLFSBURG 

Komentarz: Dawid Król – Piotr Majchrzak

15:20 Bundesliga – 29. kolejka: FSV MAINZ – TSG HOFFENHEIM 

Komentarz: Kamil Kania 

15:20 Bundesliga – 29. kolejka: BORUSSIA M’GLADBACH – BORUSSIA DORTMUND 

Komentarz: Rafał Wolski – Mateusz Skwierawski  

15:55 Sky Bet Championship – 43. kolejka: WBA – SUNDERLAND AFC 


15:55 Premier League – 33. kolejka: MULTILIGA 

Moderator: Adrian Olek 

15:55 Premier League – 33. kolejka: BRENTFORD FC – SHEFFIELD UNITED 

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Maciej Łuczak 

15:55 Premier League – 33. kolejka: BURNLEY FC – BRIGHTON & HA 

Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Borkowski 

15:55 Premier League – 33. kolejka: MANCHESTER CITY – LUTON TOWN 

Komentarz w Viaplay: Przemysław Pełka – Wojciech Piela 
Komentarz w Flash score: Tomasz Brzozowski 

15:55 Premier League – 33. kolejka: NOTTINGHAM FOREST – WOLVERHAMPTON 

Komentarz:  Adam Delimat – Jarosław Koliński 

16:10 LaLiga EA Sports – 31. kolejka: RAYO VALLECANO – GETAFE CF 

Komentarz: Michał Swierżyński – Adrian Gątarek 

16:30 Eredivisie – 30. kolejka: PSV EIDHOVEN – VITESSE ARNHEM 

Komentarz: Tomasz Lach – Piotr Kobierecki 

17:00 PKO BP Ekstraklasa – 28. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Piotr Bugajny – Marek Bartoszek (z Krakowa)
Reporter: Piotr Bugajny 

17:00 Serie A TIM – 32. kolejka: STUDIO

Studio: Mikołaj Kruk – Marcin Nowomiejski, Mateusz Janiak , Marcin Długosz 

17:20 Fortuna 1.Liga – 27. kolejka: WISŁA PŁOCK – WISŁA KRAKÓW 

Komentarz: Cezary Kowalski – Marcin Kaczmarek (z Płocka)
Reporter: Paweł Wyrobek 

17:25 PKO BP Ekstraklasa – 28. kolejka: PUSZCZA NIEPOŁOMICE – LECH POZNAŃ 

Komentarz w Canal+: Żelisław Żyżyński – Michał Żewłakow (z Krakowa)
Komentarz w Flash Score: Patryk Popiołek 

17:55 Serie A TIM – 32. kolejka: TORINO FC – JUVENTUS FC 

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

18:20 Bundesliga – 29. kolejka: VFB STUTTGART – EINTRACHT FRANKFURT 

Komentarz: Szymon Ratajczak – Marcin Borzęcki  

18:20 Magazyn DROGA DO EURO 2025 


18:25 Premier League – 33. kolejka: BOURNEMOUTH  – MANCHESTER UNITED 

Komentarz w Viaplay: Piotr Domagała – Paweł Grabowski
Komentarz w Flash Score: Tomasz Brzozowski 

18:25 LaLiga EA Sports – 31. kolejka: RCD MALLORCA – REAL MADRYT 

Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski 

18:55 eWinner 2 Liga – 28. kolejka: CHOJNICZANKA – HUTNIK KRAKÓW 

Komentarz: Krzysztof Lenarczyk – Dawid Sut

18:55 Liga Portugal Betclic – 29. kolejka:  FC PORTO – FC FAMALICAO

Komentarz: Jakub Ostrowski – Marcin Gazda 

19:30 PKO BP Ekstraklasa – 28. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
*(od 19:40 również w Canal+4K Ultra HD)

Studio: Bartosz Ignacik – Wojciech Cygan (z Częstochowy)
Reporter: Adam Zakrzewski 

19:50 Fortuna 1.Liga – 27. kolejka:  CHROBRY GŁOGÓW – MIEDŹ LEGNICA 

Komentarz: Piotr Przybysz – Adrian Stawski

19:55 PKO BP Ekstraklasa – 28. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – LEGIA WARSZAWA 

Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński  – Marcin Baszczyński (z Częstochowy)
Komentarz w Flash Score: Dominik Kania 


20:00 LaLiga EA Sports – 31. kolejka: STUDIO 
*(również o 22:55)

Studio: Mateusz Majak – Piotr Urban, Krzysztof Rot, Maciej Kruk 

20:20 2.Bundesliga – 28. kolejka: FC SCHALKE 04 – FC NÜRNBERG 

Komentarz: Dawid Król 

20:40 Serie A TIM – 32. kolejka: BOLOGNA FC – AC MONZA 

Komentarz: Eryk Szpruch – Tomasz Zieliński 

20:55 LaLiga EA Sports – 31. kolejka: CÁDIZ CF – FC BARCELONA 

Komentarz w Eleven: Mateusz Święcicki – Sebastian Chabiniak
Komentarz w Flash Score: Patryk Popiołek 

20:55 Ligue 1 Uber Eats – 29. kolejka: STADE RENNAIS – TOULOUSE FC 

Komentarz: Marcin Grzywacz – Michał Świrkula 

21:00 Magazyn LIGI EUROPY I LIGI KONFERENCJI EUROPY 


22:10 Magazyn LIGA +

Prowadzący: Remigiusz Kula – Mateusz Rokuszewski, Kamil Kosowski 

23:20 Magazyn ELEVEN GOL LIVE 

Prowadzący: Mateusz Majak – Marcin Grzywacz, Eryk Szpruch, Piotr Dumanowski


11:55 Frauen-Bundesliga – 18. kolejka: SC FREIBURG – VFL WOLFSBURG 

Komentarz: Paula Duda

12:50 OBOS Dalmasvensskan – 1. kolejka: IF BROMMAPOJKARNA – LINKÖPINGS 


13:10 Orlen EkstraLiga – 16. kolejka: MEDYK KONIN – GKS KATOWICE 

Komentarz: Jan Sławiński – Joanna Tokarska (z Konina)

13:55 Gjensidige Kvindeliga – 18. kolejka: AARHUS GF – BRØNDBY IF 


14:50 OBOS Dalmasvensskan – 1. kolejka: DJURGÅRDENS IF – TRELLEBORGS FF 


14:50 OBOS Dalmasvensskan – 1. kolejka: BK HÄCKEN – IFK NORRKÖPING 


14:50 OBOS Dalmasvensskan – 1. kolejka: ÖREBRO DFF – HAMMARBY 


00:30 MLB – sezon zasadniczy: TAMPA BAY RAYS – SAN FRANCISCO GIANTS


04:00 MLB – sezon zasadniczy: LOS ANGELES DODGERS – SAN DIEGO PADRES


19:30 MLB – sezon zasadniczy: NEW YORK METS – KANSAS CITY ROYALS


07:55 Ski Classics – Grand Finale, Janteloppet, Hafjell, Norwegia: BIEG NA 100 KM 
*(również o 11:30)

Komentarz: Jarosław Idzi – Piotr Meissner


02:00 Bare Knuckle Fightning Championship – BKFC Fight Night, Clearwater, USA: MIKE RICHMAN – ERICK LOZANO 

Komentarz w Canal+: Edward Durda – Janusz Pindera 


13:00 PDC Darts – International Darts Open, Riesa, Niemcy, 2. kolejka: DZIEŃ 2 – SESJA POPOŁUDNIOWA

Komentarz: Kuba Łokietek – Arkadiusz Salomon 

19:00 PDC Darts – International Darts Open, Riesa, Niemcy, 2. kolejka: DZIEŃ 2 – SESJA WIECZORNA

Komentarz: Kuba Łokietek – Arkadiusz Salomon 


21:00 The Masters – Augusta National Golf Club, Augusta, Georgia, USA : RUNDA 3


02:05 NHL – sezon zasadniczy: ST.LOUIS BLUES – CAROLINA HURRICANES


02:35 NHL – sezon zasadniczy: CHICAGO BLACKHAWKS – NASHVILLE PREDATORS


03:05 NHL – sezon zasadniczy: EDMONTON OILERS – ARIZONA COYOTES


04:05 NHL – sezon zasadniczy: ANAHEIM DUCKS – CALGARY FLAMES


04:05 NHL – sezon zasadniczy: VEGAS GOLDEN KNIGHTS – MINNESOTA WILD


12:00 Magazyn NHL ON THE FLY 


15:20 Mecz Towarzyski – Krynica-Zdrój: STUDIO

Studio: Olga Rybicka, Anna Kozińska – Grzegorz Piekarski, Jarosław Rzeszutko (z Krynicy-Zdroju) 

15:20 Mecz Towarzyski – Krynica-Zdrój: POLSKA – WĘGRY

Komentarz: Patryk Rokicki – Wojciech Tkacz (z Krynicy-Zdroju) 

18:35 NHL – sezon zasadniczy: NY RANGERS – NY ISLANDERS

Komentarz: Krzysztof Girgiel – Andrzej Kulasek

21:05 NHL – sezon zasadniczy: DALLAS STARS – SEATTLE KRAKEN


22:05 NHL – sezon zasadniczy: COLORADO AVALANCHE – WINNIPEG JETS

Komentarz: Marcin Iwankiewicz – Michał Ruszel

23:05 NHL – sezon zasadniczy: FLORIDA PANTHERS – BUFFALO SABRES


23:05 NHL – sezon zasadniczy: PHILADELPHIA FLYERS – NEW JERSEY DEVILS


23:35 NHL – sezon zasadniczy: WASHINGTON CAPITALS – TAMPA BAY LIGHTNING


16:30 Puchar Świata, Mairipora,Brazylia: CROSS COUNTRY SHORT TRACK KOBIET 


17:30 Puchar Świata, Mairipora,Brazylia: CROSS COUNTRY SHORT TRACK MĘŻCZYZN


04:30 NBA – sezon zasadniczy: SACRAMENTO KINGS – PHOENIX SUNS

Komentarz: Bartosz Tomczak – Waldemar Kijanowski 

17:20 Orlen Basket Liga – 28. kolejka: POLSKI CUKIER START LUBLIN – PGE SPÓJNIA STARGARD 

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski
Reporterka: Agnieszka Łapacz


18:00 Liga ACB – 29. kolejka: MONBUS OBRADOIRO – BAXI MANRESA 


20:00 SuperLega A – 27. kolejka: DOLOMITI ENERGIA TRENTO – BERTRAM DERTHONA TORTONA 

Komentarz: Radosław Spiak – Wojciech Kamiński

21:00 Liga ACB – 29. kolejka: UNICAJA MALAGA – CASADEMONT ZARAGOZA


13:35 Kwalifikacje olimpijskie 3×3, Hongkong, faza grupowa, grupa A: EGIPT – WĘGRY

Komentarz: Ryszard Łabędź – Radosław Spiak

11:30 Kwalifikacje olimpijskie 3×3, Hongkong, faza grupowa, grupa A:  WĘGRY – HONGKONG 

Komentarz: Ryszard Łabędź – Radosław Spiak


16:05 DHB- SuperCup – 1/2 finału: SC MAGDEBURG – FUCHSE BERLIN 


18:55 DHB- SuperCup – 1/2 finału: FLENSBURG-HANDEWITT – MELSUNGEN

Komentarz: Tomasz Górski


08:45 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Węgier: WYWIADY 

Komentarz: Grzegorz Gac – Krzysztof Woźniak

09:45 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Węgier: OS2 HEGYESD 1 

Komentarz: Grzegorz Gac – Krzysztof Woźniak

11:05 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Węgier: OS3 KISLOTER 1 

Komentarz: Grzegorz Gac – Krzysztof Woźniak

12:05 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Węgier: OS4 VARPALOTA 1 

Komentarz: Grzegorz Gac – Krzysztof Woźniak

14:30 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Węgier: WYWIADY 

Komentarz: Sławomir Szymczak – Gabriel Borowy 

15:15 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Węgier: OS5 HEGYESD 2 

Komentarz: Sławomir Szymczak – Gabriel Borowy 

16:35 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Węgier: OS6 KISLOTER 2 

Komentarz: Sławomir Szymczak – Gabriel Borowy 

17:35 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Węgier: OS7 VARPALOTA 2 

Komentarz: Sławomir Szymczak – Gabriel Borowy 

18:30 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Węgier: WYWIADY 

Komentarz: Sławomir Szymczak – Gabriel Borowy


13:25 Challenge Cup – 1/4 finału: CLERMONT  – ULSTER RUGBY 

Komentarz: Robert Małolepszy – Andrzej Kopyt 

15:05 Puchar Sześciu Narodów – 3. kolejka: SZKOCJA – ANGLIA 


15:55 Champions Cup – 1/4 finału: UNION BORDEAUX-BEGLES  – HARLEQUINS

Komentarz: Robert Małolepszy – Andrzej Kopyt  

17:35 Puchar Sześciu Narodów – 3. kolejka: IRLANDIA – WALIA


18:25 Champions Cup – 1/4 finału: LEINSTER RUGBY  – STADE ROCHELAIS

Komentarz: Robert Małolepszy – Mariusz Liedel 

20:55 Champions Cup – 1/4 finału: NORTHAMPTON SAINTS  – VODACOM BULLS

Komentarz: Mariusz Liedel – Andrzej Kopyt


20:30 TauronLiga – mecz o 5. miejsce: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – MOYA RADOMKA RADOM 

Komentarz: Adrian Brzozowski – Milena Sadurek


14:45 PlusLiga – 1/4 finału: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – INDYKPOL AZS OLSZTYN 

Komentarz: Tomasz Swędrowski – Piotr Gruszka (z Jastrzębia-Zdroju) 

17:30 PlusLiga – 1/4 finału: ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE – PSG STAL NYSA

Komentarz: Damian Dacewicz – Maciej Jarosz (z Zawiercia) 


21:45 Magazyn LEGENDY KSW 


13:00 Billie Jean King Cup – Polska vs Szwajcaria, 2. kolejka: CELINE NAEF – IGA ŚWIĄTEK


13:30 ATP Tour 1000 – ATP Monte Carlo Masters 2023, Monte Carlo, Monako, Francja, 1/2 finału: STEFANOS TSITSIPAS – JANNIK SINNER 

Komentarz: Dawid Olejniczak 

15:30 ATP Tour 1000 – ATP Monte Carlo Masters 2023, Monte Carlo, Monako, Francja, 1/2 finału: NOVAK DJOKOVIC – CASPER RUUD 

Komentarz: Tomasz Lorek


08:00 World Tour – T100 Singapur: WYŚCIG KOBIET 


08:00 Supertri E, Londyn Wielka Brytania: WYŚCIG KOBIET I MĘŻCZYZN


13:30 Puchar Świata, Wujiang, Chiny: FINAŁY WSPINACZKI NA CZAS 
*(o 19:00 w Eurosporcie 2)

Komentarz:  Jarosław Kowalski 


16:30 Grand National 2024: ZAWODY 

Komentarz: Robert Zieliński – AnnaMaria Sobierajska


15:40 Motocyklowe Mistrzostwa Świata, MotoGP -Moto 3, Grand Prix Ameryki: II SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak 

16:10 Motocyklowe Mistrzostwa Świata, MotoGP -Moto GP, Grand Prix Ameryki: II SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak 

16:25 Motocyklowe Mistrzostwa Świata, MotoGP -Moto 2, Grand Prix Ameryki: II SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak 

17:50 Motocyklowe Mistrzostwa Świata, MotoGP -Moto GP, Grand Prix Ameryki: I SESJA KWALIFIKACYJNA

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak 

18:15 Motocyklowe Mistrzostwa Świata, MotoGP -Moto GP, Grand Prix Ameryki: II SESJA KWALIFIKACYJNA

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak  

19:50 Motocyklowe Mistrzostwa Świata, MotoGP -Moto 3, Grand Prix Ameryki: I SESJA KWALIFIKACYJNA

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak 

20:15 Motocyklowe Mistrzostwa Świata, MotoGP -Moto 3, Grand Prix Ameryki: II SESJA KWALIFIKACYJNA

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak 

20:45 Motocyklowe Mistrzostwa Świata, MotoGP -Moto 2, Grand Prix Ameryki: I SESJA KWALIFIKACYJNA

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak 

21:10 Motocyklowe Mistrzostwa Świata, MotoGP -Moto 2, Grand Prix Ameryki: II SESJA KWALIFIKACYJNA

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak 

22:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata, MotoGP -Moto GP, Grand Prix Ameryki: SPRINT

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak 


14:30 Mistrzostwa Świata, Misano E-Prix, Włochy: WYŚCIG 1 
*(od 14:50 również w Metro TV)


16:20 Metalkas 2 Ekstraliga – 1. kolejka: PSŻ POZNAŃ – INNPRO ROW RYBNIK 
*(od 16:25 w Canal+Sport 5)

Komentarz w Viaplay/Canal+: Robert Sitnicki – Edward Durda (z Poznania) 

18:30 Metalkas 2 Ekstraliga – 1. kolejka: STUDIO

Studio: Michał Łopaciński – Patrick Hansen (z Rzeszowa)
Reporterzy: Julia Pożarlik, Łukasz Benz 

18:55 Metalkas 2 Ekstraliga – 1. kolejka: TEXOM STAL RZESZÓW – H. SKRZYDLEWSKA ORZEŁ ŁÓDŹ

Komentarz: Tomasz Dryła – Krzysztof Cegielski (z Rzeszowa) 


19:35 Magazyn SPORT 


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


21:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom