Sport w TV: sobota – 18 czerwca 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
01:55 (pt/sb) Copa America, Stany Zjednoczone – 1/4 finału: PERU – KOLUMBIA na żywo
TVP 1 HDTVP-Sport-HD sport.tvp.pl Sat 1
Komentarz w TVP: Jacek Jońca – Bartłomiej Rabij

12:00
Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
Sportklub


13:00 UEFA Euro 2016: STUDIO na żywo
*(od 14:10 w Polsat HD)
Polsat Sport HDPolsat Sport 2 HDPolsat HD

13:45 
UEFA Euro 2016: KONFERENCJA REPREZENTACJI POLSKI na żywo
Polsat Sport News Iplapolsatsport.plsport.tvp.pl

14:50 UEFA Euro 2016 – grupa E: BELGIA – IRLANDIA na żywo
Polsat HD Polsat Sport HD Polsat Sport 2 HD
Komentarz w Polsacie: Tomasz Włodarczyk – Jacek Ziober (z Bordeaux)

17:00 UEFA Euro 2016: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDPolsat Sport 2 HDPolsat HD

17:55 UEFA Euro 2016 – grupa F: ISLANDIA – WĘGRY na żywo
Polsat Sport 2 HD
Komentarz w Polsacie: Piotr Przybysz – Czesław Michniewicz (z Marsylii)

19:00 Major League Soccer: NEW YORK CITY – PHILADELPHIA UNION na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:00 UEFA Euro 2016: STUDIO na żywo
Polsat Sport 2 HD

20:55 UEFA Euro 2016 – grupa F: PORTUGALIA – AUSTRIA na żywo
Polsat Sport 2 HD
Komentarz w Polsacie: Mateusz Borek – Tomasz Hajto (z Paryża)

21:00 Serie A – 9. kolejka: PALMEIRAS SAO PAULO – SANTA CRUZ FC na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Pawlowski

22:30
Magazyn MINĄŁ DZIEŃ WE FRANCJI na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

23:00 UEFA Euro 2016: STUDIO na żywo
Polsat Sport 2 HD

23:55 UEFA Euro 2016: PODSUMOWANIE DNIA na żywo
Polsat Sport HDPolsat Sport 2 HDPolsat Sport News

golf
18:00 US PGA Tour – US Open, Oakmont, USA: III RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

kolarstwo górskie
10:00 Südtirol Sellaronda Hero 2016, Val Gardena, Włochy: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

kolarstwo szosowe
14:00 Route du Sud: ETAP 3 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

16:10 Tour de Suisse: ETAP 8 na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Marek Rudziński

lekkoatletyka
18:00 Memoriał Janusza Kusocińskiego, Szczecin: MITYNG na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

siatkówka kobiet
02:00 World Grand Prix – grupa 1: TURCJA – JAPONIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

04:00 World Grand Prix – grupa 1: USA – NIEMCY na żywo
Polsat Sport HDIpla

08:00 World Grand Prix – grupa 3, I półfinał: PERU – CHORWACJA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Damian Dacewicz – Maciej Jarosz

08:30 World Grand Prix – grupa 1: BRAZYLIA – BELGIA na żywo
Polsat Sport NewsIpla
Komentarz: Adam Romański

11:00 World Grand Prix – grupa 3, II półfinał: KAZACHSTAN – KOLUMBIA na żywo
Polsat Sport NewsIpla
Komentarz: Damian Dacewicz – Maciej Jarosz

18:00 World Grand Prix – grupa 2, II półfinał: BUŁGARIA – POLSKA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

17:30 World Grand Prix – grupa 1: TAJLANDIA – ROSJA na żywo
Polsat Sport NewsIpla

20:00 World Grand Prix – grupa 1: CHINY – SERBIA premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Robert Małolepszy

20:30 World Grand Prix – grupa 1: HOLANDIA – WŁOCHY na żywo
Polsat Sport NewsIpla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Wójtowicz

siatkówka mężczyzn
09:40 Liga Światowa – grupa 1: BELGIA – WŁOCHY na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marek Magiera – Wojciech Drzyzga


19:00 Liga Światowa – grupa 1: ROSJA – POLSKA na żywo
Polsat HDPolsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski (z Kaliningradu)

22:00 
Liga Światowa – grupa 1: BUŁGARIA – SERBIA premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski (z Kaliningradu)


00:00
(sb/nd) Liga Światowa – grupa 1: AUSTRALIA – FRANCJA premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Damian Dacewicz – Maciej Jarosz

siatkówka plażowa kobiet
10:15 Grand Slam, Olsztyn: 1/2 FINAŁU na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Marta Gula (z Olsztyna)

11:15 Grand Slam, Olsztyn: 1/2 FINAŁU na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Marta Gula (z Olsztyna)

15:30 Grand Slam, Olsztyn: MECZ O 3 MIEJSCE na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Marta Gula (z Olsztyna)

16:30 Grand Slam, Olsztyn: FINAŁ na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Marta Gula (z Olsztyna)

sporty walki
03:00 MMA Bellator 156: MARCOS GALVAO – EDUARDO DANTAS na żywo
CANAL+ Sport HD

tenis
12:00 
ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 1/2 finalu: ANDY MURRAY – MARIN CILIC  na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


12:00
WTA Tour, Birmingham, Wielka Brytania – 1/2 finalu: MADISON KEYS – CARLA SUAREZ NAVARRO na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl


14:00
WTA Tour, Birmingham, Wielka Brytania – 1/2 finalu: COCO VANDEWEGHE – BARBORA STRYCOVA na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

15:00 
ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 1/2 finalu: MILOS RAONIC – BERNARD TOMIC na żywo
Polsat Sport NewsIpla

wyścigi motocyklowe
12:15 
WorldSBK, Misano, Włochy: SUPERPOLE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

13:00 
WorldSBK, Misano, Włochy: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


09:00 
Le Mans 24 Godziny, Francja: ROZGRZEWKA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

11:00
 Le Mans 24 Godziny, Francja: WYŚCIG LEGEND na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

12:00
Formuła 1, Grand Prix Europy: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Filip Kapica – Mikołaj Sokół

14:15 
Magazyn 24 MINUTY LE MANS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

14:45
 Le Mans 24 Godziny, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

15:00
Formuła 1, Grand Prix Europy: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Filip Kapica – Mikołaj Sokół

17:45
Le Mans 24 Godziny, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

21:00 
Magazyn 24 MINUTY LE MANS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

21:00
 Le Mans 24 Godziny, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

21:00 
Drift Masters Grand Prix: STUDIO na żywo
nSport+ HD
Studio: Wojciech Zawioła (z Warszawy)
Reporter: Wiktoria Ozga

21:25 
Drift Masters Grand Prix, Warszwa, Polska: FINAŁ na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Edward Durda (z Warszawy)


21:30
 
Le Mans 24 Godziny, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

23:15 
Le Mans 24 Godziny, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

23:20 
Drift Masters Grand Prix: STUDIO na żywo
nSport+ HD
Studio: Wojciech Zawioła (z Warszawy)
Reporter: Wiktoria Ozga

23:30
 Le Mans 24 Godziny, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie