Sport w TV: sobota – 20 marca 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA FA Cup – 1/4 finału: EVERTON FC – MANCHESTER CITY FC 12:00 III Liga – grupa 1: RKS RADOMSKO – SOKÓŁ ALEKSANDRÓW […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA FA Cup – 1/4 finału: EVERTON FC – MANCHESTER CITY FC


12:00 III Liga – grupa 1: RKS RADOMSKO – SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Mikołaj Madej

12:30 Fortuna 1. Liga – 21. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – ARKA GDYNIA 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Janusz Kudyba
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Aleksandrowicz

12:35 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Tomasz Włodarczyk, Wojciech Piela, Mateusz Rokuszewski, Wojciech Kowalczyk

12:45 III Liga – grupa 3: STUDIO na żywo
*(również o 13:50 i 14:55)
sport.tvp.pl

12:55 2. Bundesliga – 26. kolejka: HAMBURGER SV – 1. FC HEIDENHEIM na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski

13:00 III Liga – grupa 3: POLONIA NYSA – STAL BRZEG na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Jakub Trzaska – Kacper Śnigórski

13:10 FA Cup – 1/4 finału: AFC BOURNEMOUTH – SOUTHAMPTON FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

13:55 LaLiga Santander – 28. kolejka: ATHLETIC BILBAO – SD EIBAR na żywo

Komentarz: Szymon Ratajczak – Tomasz Lipiński

14:30 Fortuna 1. Liga – 21. kolejka: GKS JASTRZĘBIE – CHROBRY GŁOGÓW 
Ipla

14:40 PKO Ekstraklasa – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Maciej Murawski (z Wrocławia)

14:55 PKO Ekstraklasa – 22. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – WISŁA PŁOCK 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Rafał Dębiński – Maciej Murawski (z Wrocławia)
Komentarz w Radio Gol 1: Bartłomiej Płonka


14:55 Serie A – 28. kolejka: FC CROTONE – BOLOGNA FC 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

15:00 Bundesliga – 26. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Maciej Kruk

15:00 Fortuna 1. Liga – 21. kolejka: APKLAN RESOVIA – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA 
Ipla

15:25 Bundesliga – 26. kolejka: FC KÖLN – BORUSSIA DORTMUND na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Ćwiąkała

15:25 Bundesliga – 26. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – VFB STUTTGART na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Szymczuk


15:25 Bundesliga – 26. kolejka: WERDER BREMA – VFL WOLFSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

15:25 Bundesliga – 26. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – 1. FC UNION BERLINna żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

16:10 LaLiga Santander – 28. kolejka: CELTA VIGO – REAL MADRYT CF na żywo

Komentarz w Canal+: Adam Marchliński – Leszek Orłowski
Komentarz w Radio Gol 3: Maciej Jędrzejak

16:55 Ligue 1 – 30. kolejka: LILLE OSC – NIMES OLYMPIQUE 
Ipla
Komentarz w nSport+: Tomasz Smokowski – Michał Bojanowski
Komentarz w Eleven: Dominik Guziak – Kuba Ostrowski

17:00 Fortuna 1. Liga – 21. kolejka: GKS TYCHY – GKS BEŁCHATÓW 
Ipla

17:10 PKO Ekstraklasa – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Wieszczycki (z Częstochowy)

17:25 PKO Ekstraklasa – 22. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – GÓRNIK ZABRZE 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Tomasz Wieszczycki (z Częstochowy)
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Kowalski

17:30 FA Cup – 1/4 finału: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Michał Zachodny, Adam Targowski

17:55 Serie A – 28. kolejka: SPEZIA CALCIO – CAGLIARI CALCIO 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

18:00 Fortuna 1. Liga – 21. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 
Ipla
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Pietrzak (z Łodzi)

18:25 Bundesliga – 26. kolejka: FC SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN – BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH na żywo

Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk

18:25 FA Cup – 1/4 finału: EVERTON FC – MANCHESTER CITY FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:25 LaLiga Santander – 28. kolejka: SD HUESCA – CA OSASUNA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

18:55 Liga NOS – 24. kolejka: PORTIMONENSE SC – FC PORTO 
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

19:15 PKO Ekstraklasa – 22. kolejka: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Sebastian Mila, Marek Citko
Reporter: Michał Zawacki

19:30 PKO Ekstraklasa – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD


19:55 PKO Ekstraklasa – 22. kolejka: LECH POZNAŃ – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 
CANAL+ Sport HDTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Grzegorz Mielcarski (z Poznania)
Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski – Robert Podoliński
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Zając (z Poznania)

19:55
Eredivisie – 27. kolejka: FEYENOORD ROTTERDAM – FC EMMEN 

Komentarz: Piotr Przybysz – Maciej Żurawski

20:25 LaLiga Santander – 28. kolejka: STUDIO 
*(również o 23:00)
Ipla
Studio: Mikołaj Kruk

20:55 Premier League – 29. kolejka: BRIGHTON & HOVE ALBION FC – NEWCASTLE UNITED FC na żywo

Komentarz: Piotr Glamowski – Michał Gutka

20:55 LaLiga Santander – 28. kolejka: REAL VALLADOLID – SEVILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Łukasz Wiśniowski

21:25 Liga NOS – 24. kolejka: SPORTING CP – VITORIA GUIMARAES 
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

22:00 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Michał Wodziński

23:15 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mikołaj Kruk

23:15 Magazyn BUNDESLIGA+ 



09:00 Mistrzostwa Polski, Duszniki Zdrój: BIEG SPRINTERSKI SENIOREK 

Komentarz: Piotr Gułajewski

10:40 Mistrzostwa Polski, Duszniki Zdrój: BIEG SPRINTERSKI SENIORÓW 

Komentarz: Piotr Gułajewski

11:50 Puchar Świata, Östersund, Szwecja: BIEG NA DOCHODZENIE KOBIET 

Komentarz w Eurosporcie 2: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Weronika Nowakowska
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Kowalski, Mateusz Kirpsza

15:15 Puchar Świata, Östersund, Szwecja: BIEG NA DOCHODZENIE MĘŻCZYZN 

Komentarz w Eurosporcie 2: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Weronika Nowakowska
Komentarz w Radio Gol 3: Piotr Gułajewski, Aleksandra Konieczna


07:40 Ski Classics – Valadalsrennet, Vålådalen, Szwecja: BIEG NA 54 KM STYLEM KLASYCZNYM
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Meissner – Izabela Marcisz


18:00 Gala Boksu, Moskwa, Rosja: ARTUR BETERBIJEW – ADAM DEINES 
*(o 23:10  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Janusz Pindera – Kacper Bartosiak

20:00 Gala Boksu, Londyn, Wielka Brytania: LAWRENCE OKOLIE – KRZYSZTOF GŁOWACKI 

Komentarz: Jan Ciosek – Albert Sosnowski


11:00 PGA European Tour – Magical Kenya Open, Nairobi, Kenia: III RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

20:00 PGA Tour – The Honda Classic, Palm Beach Gardens, USA: III RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


14:25 Mediolan-San Remo, Włochy: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player
Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski


10:50 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: KONKURS SKOKÓW 

Komentarz: Paweł Ulbrych

14:30 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: BIEG NA 10 KM 

Komentarz: Paweł Ulbrych


01:00 NBA: TORONTO RAPTORS – UTAH JAZZ 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Gabriel Rogaczewski – Waldemar Kijanowski

11:00 Basketball Super League – 25. kolejka: LOKMAN HEKIM FETHIYE BELEDIYESPOR – TOFAŞ 

Komentarz: Krzysztof Sendecki

13:15 Basketball Super League – 25. kolejka: BEŞIKTAŞ ICRYPEX – DARÜŞŞAFAKA TEKFEN 

Komentarz: Krzysztof Sendecki

15:30 Basketball Super League – 25. kolejka: GALATASARAY DOGA SIGORTA – BAHÇEŞEHIR KOLEJI 

Komentarz: Jacek Łączyński

17:30 Energa Basket Liga – 30. kolejka: PSZCZÓŁKA START LUBLIN – ENEA ZASTAL BC ZIELONA GÓRA 
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

18:00 Basketball Super League – 25. kolejka: OGM ORMANSPOR – TÜRK TELEKOM 

Komentarz: Radosław Spiak

20:30 NBA: LOS ANGELES LAKERS – ATLANTA HAWKS 

Komentarz: Artur Kwiatkowski – Radosław Hyży

20:40 Liga ACB – 27. kolejka: CASADEMONT ZARAGOZA – MOVISTAR ESTUDIANTES 
*(o 01:10  w Sportklub HD)

Komentarz w nSport+: Edward Durda – Waldemar Kijanowski
Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak


08:50 Puchar Świata, Lenzerheide, Szwajcaria: 1. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA MĘŻCZYZN 

Komentarz: Marcin Szafrański

10:00 Puchar Świata, Lenzerheide, Szwajcaria: 1. PRZEJAZD SLALOMU KOBIET 

Komentarz: Dariusz Urbanowicz

11:30 Puchar Świata, Lenzerheide, Szwajcaria: 2. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA MĘŻCZYZN 

Komentarz: Marcin Szafrański

13:20 Puchar Świata, Lenzerheide, Szwajcaria: 2. PRZEJAZD SLALOMU KOBIET 

Komentarz: Dariusz Urbanowicz


16:15 Puchar Świata, Aspen, USA: SLOPESTYLE 
(od 17:15 w Eurosport 1 HD, o 22:30  w Polsat Sport News HD)

Komentarz w Eurosporcie 2: Paweł Ulbrych
Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Jędrzejewski


14:10 PGNiG Superliga – 17. kolejka: ZAGŁĘBIE LUBIN – KS AZOTY-PUŁAWY 

Komentarz: Piotr Dębowski – Iwona Niedźwiedź

20:30 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 22. kolejka: MT MELSUNGEN – SG FLENSBURG-HANDEWITT 

Komentarz: Kamil Gapiński


15:10 Puchar Sześciu Narodów – 5. kolejka: SZKOCJA – WŁOCHY

Komentarz: Mariusz Liedel – Krzysztof Serafin

17:40 Puchar Sześciu Narodów – 5. kolejka: IRLANDIA – ANGLIA

Komentarz: Andrzej Kopyt – Krzysztof Serafin

20:55 Puchar Sześciu Narodów – 5. kolejka: FRANCJA – WALIA 

Komentarz: Mariusz Liedel – Andrzej Kopyt


17:30 Tauron Liga – 1/4 finału: DPD IŁCAPITAL LEGIONOVIA LEGIONOWO – E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM 
Polsat Sport HD
Komentarz: Adrian Brzozowski – Joanna Mirek


14:45 PlusLiga – 1/4 finału: TREFL GDAŃSK – VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA 
Polsat Sport HD
Komentarz: Marcin Lepa – Maciej Jarosz

17:00
Tauron 1. liga – 28. kolejka: BKS VISŁA BYDGOSZCZ – POLSKI CUKIER AVIA ŚWIDNIK 

Komentarz: Patryk Głowacki

17:00 Tauron 1. liga – 28. kolejka: BBTS BIELSKO-BIAŁA – ZAKSA STRZELCE OPOLSKIE


17:50 Tauron 1. liga – 24. kolejka: BAS BIAŁYSTOK – KPS SIEDLCE 

Komentarz: Piotr Tarasewicz

19:00 Tauron 1. liga – 28. kolejka: LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI – OLIMPIA SULĘCIN 

Komentarz: Dawid Saj

20:30 PlusLiga – 1/4 finału: PGE SKRA BEŁCHATÓW – ASSECO RESOVIA RZESZÓW 
Polsat Sport HD
Komentarz w Polsacie Sport: Tomasz Swędrowski – Łukasz Kadziewicz (z Bełchatowa)
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek

23:00 SuperLega – 1/4 finału: VERO VOLLEY MONZA – TONNO CALLIPO CALABRIA VIBO VALENTIA 
Ipla
Komentarz: Robert Małolepszy


13:00 Puchar Świata Kobiet, Niżny Tagił, Rosja: KONKURS INDYWIDUALNY 
Ipla
Komentarz: Jakub Pieczatowski


13:30 Puchar Świata, Berchtesgaden, Niemcy: SLALOM RÓWNOLEGŁY 
*(o 21:45  w Eurosport 1 HD)
Ipla
Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Jędrzejewski
Komentarz w Eurosporcie 1: Adam Probosz

14:05 Puchar Świata, Veysonnaz, Szwajcaria: SNOWBOARD CROSS 
*(o 22:45  w Eurosport 1 HD)
Ipla
Komentarz: Adam Probosz

19:50 Puchar Świata, Aspen, USA: SLOPESTYLE 
Ipla
Komentarz w Eurosporcie 1: Adam Probosz
Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Jędrzejewski


20:00 KSW 59, Łódź: MARIUSZ PUDZIANOWSKI – SERGINE OUSMANE DIA 
*(od 22:00 w Radio Gol 1)
Ipla
Komentarz w Cyfrowym Polsacie: Andrzej Janisz – Łukasz Jurkowski (z Łodzi)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Kirpsza, Adrian Kozioł


16:45 Chess Champions Tour – Magnus Carlsen Invitational: FINAŁY – DZIEŃ 1 


03:00 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 1/2 finału: DOMINIK KOEPFER – ALEXANDER ZVEREV 
Ipla
Komentarz: Katarzyna Nowak

05:00 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 1/2 finału: STEFANOS TSITSIPAS – LORENZO MUSETTI 
Ipla
Komentarz: Tomasz Lorek

12:00 WTA Tour 500, Sankt Petersburg, Rosja – 1/2 finału: MARGARITA GASPARIAN – WIERA ZWONARIOWA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marek Furjan – Joanna Sakowicz-Kostecka

13:30 WTA Tour 500, Sankt Petersburg, Rosja – 1/2 finału: SWIETŁANA KUZNIECOWA – DARIA KASATKINA na żywo

Komentarz: Michał Lewandowski – Joanna Sakowicz-Kostecka

16:00 ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – finał: LLOYD HARRIS – ASŁAN KARACEW 
Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak


06:45 Repco Supercars Championship, Melbourne, Australia: WYŚCIG 1 na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz

22:10 NASCAR Xfinity Series, Hampton, USA: WYŚCIG

Komentarz: Michał Olszak


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki