Sport w TV: sobota – 25 kwietnia 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
00:00
Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200
Canal+ Sport HD


07:20 Liga Mistrzów UEFA – 1/4 Finału: FC BARCELONA – PARIS SAINT-GERMAIN premiera.200
TVP Sport HD
Komentarz: Tomasz Jasina

09:30 Liga Mistrzów UEFA – 1/4 Finału: AS MONACO – JUVENTUS FC premiera.200
TVP Sport HD
Komentarz: Jacek Jońca

13:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
Canal+ Sport HD

Studio: Piotr Karpiński – Kazimierz Węgrzyn, Rafał Nahorny

13:40 Premier League  – 34. kolejka: SOUTHAMPTON FC – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo
Canal+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

15:10 T-Mobile Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
nSport+ HD

Komentarz: Rafał Wolski – Wojciech Jagoda (ze Szczecina)
Reporterzy: Filip Adamus, Filip Surma


15:15
Bundesliga: WSTĘP DO MECZU  na żywo

Eurosport 2 HD
Komentarz: Tomasz Lach – Maciej Murawski

15:25 T-Mobile Ekstraklasa – 29. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – GÓRNIK ZABRZE na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Rafał Wolski – Wojciech Jagoda (ze Szczecina)
Reporterzy: Filip Adamus, Filip Surma


15:25 Bundesliga – 30. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Tomasz Lach – Maciej Murawski

15:45
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Leszek Orłowski, Rafał Nahorny

15:55 Liga BBVA  – 33. kolejka: RCD ESPANYOL – FC BARCELONA na żywo
Canal+ Sport HD

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

15:55
Premier League  – 34. kolejka: WEST BROMWICH ALBION – LIVERPOOL FC na żywo
Canal+ Family HD

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

16:55 Ligue 1 – 34. kolejka: PARIS SAINT-GERMAIN – OSC LILLE 
na żywo
nc+ kanał 36
Komentarz: Krzysztof Marciniak – Stefan Białas

17:25 1. Liga Polska – 27. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Orange sport
Komentarz: Leszek Bartnicki – Andrzej Iwan (z Katowic)

17:40 1. Liga Polska – 27. kolejka: GKS KATOWICE – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
Orange sport
Komentarz: Leszek Bartnicki – Andrzej Iwan (z Katowic)

17:55 Liga BBVA – 32. kolejka: ATLETICO MADRYT – ELCHE FC na żywo
Canal+ Family 2 HD

Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski

17:55 T-Mobile Ekstraklasa – 28. kolejka: PGE GKS BEŁCHATÓW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Tomasz Smokowski – Kamil Kosowski (z Bełchatowa)
Reporterzy: Żelisław Żyżyński, Michał Wodziński


17:55
Premier Liga – 25. kolejka: FK KRASNODAR – LOKOMOTIV MOSKWA na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski

18:25
Premier League  – 34. kolejka: MANCHESTER CITY – ASTON VILLA FC na żywo
Canal+ Family HD

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

18:25 Bundesliga – 30. kolejka: BAYERN MONACHIUM – HERTHA BERLIN na żywo

Eurosport 2 HD
Komentarz: Edward Durda – Sławomir Chałaśkiewicz

19
:00 Primeira Liga – 30. kolejka: ESTORIL – MARITIMO na żywo
Sportklub

20:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
Canal+ Sport HD

Studio: Piotr Karpiński – Kazimierz Węgrzyn

20:05 T-Mobile Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
Canal+ Sport HD

Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Poznania)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Mariusz Wróblewski


20:25 T-Mobile Ekstraklasa – 29. kolejka: LECH POZNAŃ – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Poznania)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Mariusz Wróblewski


20:40 Eredevisie – 32. kolejka: SBV EXCELSIOR ROTTERDAM – PSV EINDHOVEN na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Piotr Przybysz

20:40 Serie A – 32. kolejka: INTER MEDIOLAN – AS ROMA na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Lipiński

21
:15 Primeira Liga – 30. kolejka: RIO AVE – VITORIA GUIMARAES na żywo
Sportklub

22:30
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
Canal+ Sport HD

Studio: Piotr Karpiński – Kazimierz Węgrzyn

22:40 Magazyn LIGA+ na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki

boks
01:00 Premier Boxing Champions: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120
Reporter: Mateusz Borek

02:00 Premier Boxing Champions: ARTUR SZPILKA – TY COBB na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Andrzej Kostyra – Andrzej Gmitruk 
Reporter: Mateusz Borek

20:00 Gala, Berlin, Niemcy: TYRON ZEUGE – NIKOLA SJEKLOCA na żywo
polsat-sport-hd.120

golf
07:00
PGA European Tour, Volvo China Open, Chiny: III RUNDA na żywo
Canal+ Family HD

hokej na lodzie
16:25 
Mistrzostwa Świata Dywizji IA, Kraków, Polska: WŁOCHY – KAZACHSTAN na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Wiesław Jobczyk (z Krakowa)

19:35
 Mistrzostwa Świata Dywizji IA: STUDIO na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Studio: Dariusz Szpakowski – Wiesław Jobczyk, Mariusz Czerkawski(z Krakowa)
Reporter: Olga Rybicka

20:00 Mistrzostwa Świata Dywizji IA, Kraków, Polska: WĘGRY – POLSKA na żywo
*(o 23:35 premiera.200 w TVP Regionalna)

TVP Sport HDsport.tvp.plTVP Regionalna
Komentarz: Stanisław Snopek – Waldemar Matuszak (z Krakowa)

jeździectwo
23:05 Global Champions Tour, Antwerpia, Belgia: ZAWODY premiera.200
Eurosport HD
Komentarz: Marek Szewczyk

kolarstwo szosowe
14:00 Wyścig Dookoła Chorwacji: ETAP 4 na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Stanisław Brzósko – Dariusz Baranowski

koszykówka kobiet
11:35 Tauron Basket Liga – Finał: ARTEGO BYDGOSZCZ – WISŁA CAN-PACK KRAKÓW (IV MECZ) na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plTVP Regionalna
Komentarz: Ryszard Łabędź (z Bydgoszczy)
Reporter: Hubert Malinowski


koszykówka mężczyzn
01:00 Liga NBA – play-off: DALLAS MAVERICKS – HOUSTON ROCKETS (III MECZ) na żywo
Canal+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

21:00 Liga NBA – play-off: BROOKLYN NETS – ATLANTA HAWKS (III MECZ) na żywo
Canal+ Family 2 HD

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Arkadiusz Koniecki

piłka ręczna mężczyzn
17:15 Puchar Polski: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120


17:30 Puchar Polski – 1/2 Finału: GÓRNIK ZABRZE – VIVE TAURON KIELCE na żywo
polsat-sport-hd.120

19:30 Puchar Polski: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

20:00 
Puchar Polski – 1/2 Finału: WISŁA ORLEN PŁOCK – AZOTY PUŁAWY na żywo
Polsat Sport Extra HD

22:00
 Puchar Polski: STUDIO na żywo
Polsat Sport Extra HD

rajdy samochodowe
19:20 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Argentyny: SKRÓT DNIA premiera.200
Polsat Sport Extra HD

siatkówka mężczyzn
14:45 PlusLiga – mecz o 3. miejsce: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – PGE SKRA BEŁCHATÓW (II MECZ) na żywo
polsat-sport-hd.120

23:15
Serie A1 – 1/2 Finału: ??? – ??? premiera.200
Sportklub

siatkówka plażowa mężczyzn
07:25 World Tour, Fouzhou, Chiny: MECZ O 3. MIEJSCE premiera
Polsat Sport Extra HD

08:25 
World Tour, Fouzhou, Chiny: FINAŁ premiera
Polsat Sport Extra HD

snooker
11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8 na żywo
Eurosport HDEurosport 2 HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

15:30 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8 na żywo
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

20:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8 na żywo
*(od 20:30 w Eurosport 2)
Eurosport HDEurosport 2 HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

sporty ekstremalne
16:50
Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200
Orange sport

sporty walki
00:50 Fight Exclusive Night 7 – Real Combat: TOMASZ SAHARA – NIKOLAI FALIN na żywo
polsat-sport-hd.120Polsat HD
Komentarz: Andrzej Janisz – Łukasz „Juras” Jurkowski

tenis
12:00
ATP 250 World Tour, Bukareszt, Rumunia – 1/2 Finału: DANIEL GIMENO-TRAVER – JIRI VESELY na żywo
Polsat Sport News

12:30
ATP 500 Word Tour, Barcelona, Hiszpania – 1/2 Finału:KEI NISHIKORI – MARTIN KLIZAN na żywo
Polsat Sport Extra HDSupertennis HD

13:35 
WTA World, Tour, Stuttgart, Niemcy – 1/2 Finału: CAROLINE WOZNIACKI – SIMONA HALEP na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca

15:00 
ATP 500 Word Tour, Barcelona, Hiszpania – 1/2 Finału: DAVID FERRER – PABLO ANDUJAR na żywo
Polsat Sport Extra HDSupertennis HD

16:07 
ATP 250 World Tour, Bukareszt, Rumunia – 1/2 Finału:GUILLERMO GARCIA-LOPEZ – GAEL MONFILS
premiera.200
Polsat Sport News


18:30
WTA World, Tour, Stuttgart, Niemcy – 1/2 Finału: ANGELIQUE KERBER – MADISON BRENGLE na żywo
sport.tvp.plSupertennis HD

wyścigi samochodowe
14:30 
World Series by Renault, Aragon, Hiszpania: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport HD
Komentarz: Grzegorz Gac

14:50
Euroformuła Open, Le Castellet, Francja: WYŚCIG 1 na żywo
Polsat Sport News

23:00 
Eurocup Formula Renault 2.0, Aragon, Hiszpania: WYŚCIG 1 premiera.200
Eurosport 2 HD
Komentarz: Grzegorz Gac

żużel
18:00 FIM World Speedway League, Gorzów Wlkp., Polska: ZAWODY na żywo
sport.tvp.pl

Komentarz: Rafał Darżynkiewicz – Tomasz Bajerski (z Gorzowa Wlkp.)
Reporter: Filip Czyszanowski

inne
22:00 Pro Kabaddi League: VIZAG – BENGAL premiera.200
Fightklub

22:15 
Pro Kabaddi League: BENGALURU – PANTA premiera.200
Fightklub

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Adrian Wojdyło, Bartosz Mierzwa, Jakub Zegarowski, Krzysztof Sokólski