Sport w TV: sobota – 27 marca 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa E: CZECHY – BELGIA 12:30 Fortuna 1. Liga – 22. kolejka: RADOMIAK RADOM – GÓRNIK ŁĘCZNA  Komentarz w […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa E: CZECHY – BELGIA


12:30 Fortuna 1. Liga – 22. kolejka: RADOMIAK RADOM – GÓRNIK ŁĘCZNA 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Feddek – Janusz Kudyba
Reporter w Polsacie Sport: Mariusz Hawryszczuk
Komentarz w Radio Gol 1: Bartosz Pająk

13:00 Fortuna 1. Liga – 22. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – ŁKS ŁÓDŹ 
Ipla

14:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa H: ROSJA – SŁOWENIA 

Komentarz w PSP 1: Filip Jastrzębski, Andrzej Janisz
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Aleksandrowicz

14:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa G: CZARNOGÓRA – GIBRALTAR 


15:00 Fortuna 1. Liga – 22. kolejka: APKLAN RESOVIA – GKS TYCHY 
Ipla

16:00 Fortuna 1. Liga – 22. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – PUSZCZA NIEPOŁOMICE 
Ipla

16:00 Fortuna 1. Liga – 22. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – STOMIL OLSZTYN 
Ipla

16:00 Fortuna 1. Liga – 22. kolejka: GKS BEŁCHATÓW – ODRA OPOLE 
Ipla

16:30 Reprezentacja Polski: KONFERENCJA PRASOWA 
Ipla

17:50
 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa G: HOLANDIA – ŁOTWA 

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Andrzej Niedzielan

17:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa G: NORWEGIA – TURCJA 

Komentarz w Radio Gol 2: Jan Micygiewicz

17:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa H: CHORWACJA – CYPR 


17:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa E: BIAŁORUŚ – ESTONIA 


17:55 Mistrzostwa Europy U-21 – gr. A, Budapeszt, Węgry: WĘGRY – RUMUNIA 


17:55 Mistrzostwa Europy U-21 – gr. B, Celje, Słowenia: SŁOWENIA – CZECHY 


19:00 Eliminacje Mistrzostw Świata: STUDIO 
*(również o 22:40)

Studio: Przemysław Iwańczyk – Marcin Kalita, Dariusz Dziekanowski, Roman Kołtoń


20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa E: CZECHY – BELGIA 


20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa A: SERBIA – PORTUGALIA 

Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Szymczuk


20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa H: SŁOWACJA – MALTA 


20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa A: IRLANDIA – LUKSEMBURG 


20:55 Mistrzostwa Europy U-21 – gr. A, Szekesfehervar, Węgry: NIEMCY – HOLANDIA 


20:55 Mistrzostwa Europy U-21 – gr. B, Maribor, Słowenia: HISZPANIA – WŁOCHY 


23:30 Magazyn ELIMINACJI MISTRZOSTW ŚWIATA 



07:50 Ski Classics – Arefjällsloppet, Vålådalen, Szwecja: BIEG NA 100 KM STYLEM KLASYCZNYM
*(również o 12:20, całość na sport.tvp.pl)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner


08:00 Gala Boksu, Londyn, Wielka Brytania: AKEEM ENNIS BROWN – SAM MAXWELL 
Ipla
Komentarz: Andrzej Kostyra – Przemysław Saleta

21:00
KnockOut Boxing Night 14, Jachranka: STUDIO 
*(również o 23:25)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Sylwia Dekiert – Janusz Pindera, Albert Sosnowski (z Jachranki)
Reporter: Maciej Barszczak

21:10 KnockOut Boxing Night 14, Jachranka: FIODOR CZERKASZYN – JAVIER FRANCISCO MACIEL 
*(o 23:35  w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Jagiełło, Sebastian Szczęsny (z Jachranki)


15:55 Statscore Futsal Ekstraklasa – 27. kolejka: AZS UŚ KATOWICE – REKORD BIELSKO-BIAŁA 

Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda
Reporter: Rafał Szlaga


19:00 PGA Tour – WGC-Dell Technologies Match Play, Austin, USA: IV RUNDA 
Ipla

Komentarz: Jacek Person


18:15 Polska Hokej Liga – play-off, finał: STUDIO na żywo

Studio: Anna Kozińska  – Grzegorz Piekarski, Tobiasz Bigos (z Jastrzębia-Zdrój)
Reporter: Olga Rybicka

18:30 Polska Hokej Liga – play-off, finał: JKH GKS JASTRZĘBIE – COMARCH CRACOVIA na żywo

Komentarz: Patryk Rokicki – Andrzej Tkacz (z Jastrzębia-Zdrój)


15:15 Volta Ciclista a Catalunya, Hiszpania: ETAP 6 

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski


00:30 NBA: MILWAUKEE BUCKS – BOSTON CELTICS 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Tomczak – Waldemar Kijanowski

08:30 CBA – 49. kolejka: TIANJIN PIONEERS – GUANGZHOU LOONG LIONS 

Komentarz: Piotr Wesołowicz

11:00 Basketball Super League – 26. kolejka: ANADOLU EFES – PETKIM SPOR 

Komentarz: Jakub Lipczik

12:07 Turkish Airlines Euroliga – 31. kolejka: BK CHIMKI – ZENIT SANKT PETERSBURG 
Ipla
Komentarz: Marcin Muras – Adam Romański

13:15 Basketball Super League – 26. kolejka: TOFAŞ – GAZIANTEP BASKETBOL 

Komentarz: Jacek Łączyński

15:30 Basketball Super League – 26. kolejka: PINAR KARŞIYAKA – FRUTTI EXTRA BURSASPOR 

Komentarz: Radosław Spiak

18:00 easyCredit BBL – 25. kolejka: BROSE BAMBERG – RATIOPHARM ULM 

Komentarz: Krzysztof Sendecki

20:40 Liga ACB – 28. kolejka: BAXI MANRESA – REAL MADRYT 

Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak


11:00 Mistrzostwa Świata, Sztokholm, Szwecja: PROGRAM DOWOLNY SOLISTÓW 
*(od 11:30 również w Eurosport Playerze, od 14:25 również w Eurosport 1 HD)

Komentarz w Eurosporcie: Magdalena Tascher
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Agnieszka Iwańska


17:00 Mistrzostwa Świata, Sztokholm, Szwecja: TANIEC DOWOLNY
*(od 18:30 do 19:00 w Polsat Sport News HD, o 00:00  w Polsat Sport News HD)

Komentarz w Eurosporcie 1: Jacek Tascher – Aleksandra Kauc-Żelichowska
Komentarz w Polsacie Sport News: Aleksandra Szutenberg – Magdalena Tascher


13:00 Puchar Świata, Silvaplana, Szwajcaria: SLOPESTYLE 

Komentarz: Adam Probosz – Bartosz Bilkiewicz


13:55 Liga Mistrzyń EHF – play-off, 1/4 finału: HANDBALL CLUB LADA – HERNING IKAST HANDBOLD 


13:55 Liga Mistrzyń EHF – play-off, 1/4 finału: HC DUNAREA BRAILA – CS MINAUR BAIA MARE 


17:55 Liga Mistrzyń EHF – play-off, 1/4 finału: HC ZVEZDA MOSCOW – NANTES ATLANTIQUE 


13:40 PGNiG Superliga – 18. kolejka: ŁOMŻA VIVE KIELCE – MMTS KWIDZYN 

Komentarz: Grzegorz Chodkowski – Iwona Niedźwiedź

15:30 PGNiG Superliga – 18. kolejka: ORLEN WISŁA PŁOCK – KPR GWARDIA OPOLE 

Komentarz: Piotr Dębowski – Michał Matysik

18:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 23. kolejka: SG FLENSBURG-HANDEWITT – THW KIEL 
*(o 01:00  w Sportklub HD)

Komentarz w nSport+: Szymon Ratajczak, Krzysztof Bandych
Komentarz w Sportklubie: Mateusz Juza


13:50 Ekstraliga – 11. kolejka: SKRA WARSZAWA – ORKAN SOCHACZEW 

Komentarz: Robert Grzędowski – Witold Matusewicz


14:45 PlusLiga – play-off, 1/4 finału: ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 
Polsat Sport HD
Komentarz: Damian Dacewicz – Maciej Jarosz

16:50
Tauron 1. Liga – 29. kolejka: EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA – KRISPOL WRZEŚNIA 

Komentarz: Dawid Drygas – Bartłomiej Fortuna

16:50
Tauron 1. Liga – 29. kolejka: POLSKI CUKIER AVIA ŚWIDNIK – LUK POLITECHNIKA LUBLIN 

Komentarz: Emil Paliwoda – Mateusz Ostrowski

17:00
Tauron 1. Liga – 29. kolejka: BKS VISŁA BYDGOSZCZ – MICKIEWICZ KLUCZBORK 

Komentarz: Patryk Kubacki

17:00 Tauron 1. Liga – 29. kolejka: KPS SIEDLCE – MCKIS JAWORZNO 

Komentarz: Kamil Sulej – Maciej Nowak

17:30 PlusLiga – play-off, 1/4 finału: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – TREFL GDAŃSK 
Polsat Sport HD
Komentarz w Polsacie Sport: Jerzy Mielewski – Wojciech Drzyzga (z Warszawy)
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek


20:30 PlusLiga – play-off, 1/4 finału: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – PGE SKRA BEŁCHATÓW 
Polsat Sport HD
Komentarz w Polsacie Sport: Tomasz Swędrowski – Łukasz Kadziewicz (z Rzeszowa)
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Wiśniowski


09:30 Puchar Świata, Planica, Słowenia: STUDIO 
*(również o 11:55)


Studio: Michał Korościel – Marcin Kuźbicki, Jakub Kot, Krzysztof Biegun
Reporterzy: Kacper Merk, Dominik Formela

09:30 Puchar Świata, Planica, Słowenia: STUDIO 
*(od 09:40 również w TVP 1 HD)

Studio: Maciej Kurzajewski – Wiktor Pękala (z Planicy)
Reporterzy: Filip Czyszanowski, Patryk Pancewicz, Mateusz Leleń
10:00 Puchar Świata, Planica, Słowenia: KONKURS DRUŻYNOWY 

Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: 
Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek (z Planicy)
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Gułajewski, Mateusz Stóf


12:55 Puchar Świata Kobiet, Czajkowski, Rosja: KONKURS DRUŻYNOWY 
Ipla
Komentarz: Jakub Pieczatowski


14:00 Tour Championship, Newport, Wielka Brytania: DZIEŃ 6 na żywo

Komentarz: Marcin Cisowski, Marek Zubrzycki

20:00 Tour Championship, Newport, Wielka Brytania: DZIEŃ 6 na żywo
*(o 23:45  w TVP Sport HD)

Komentarz: Sara Kalisz, Daniel Holoyda


19:00 FEN 33 Lotos Fight Night, Łódź: KACPER FORMELA – DAMIAN FRANKIEWICZ na żywo
*(od 20:00 również w Super Polsat HD, od 23:00 także w Polsat Sport HD)
IplaPolsat Sport HD
Komentarz: Andrzej Janisz – Łukasz Jurkowski


00:00 ATP World Tour 1000, Miami, USA – 2. runda: DANIEL EVANS – FRANCES TIAFOE 
Ipla
Komentarz: Katarzyna Nowak

00:00 WTA Tour 1000, Miami, USA – 2. runda: ANDREA PETKOVIC – SOFIA KENIN na żywo


02:00 ATP World Tour 1000, Miami, USA – 2. runda: MACKENZIE MCDONALD – JOHN ISNER 
Ipla
Komentarz: Katarzyna Nowak

16:00 ATP World Tour 1000, Miami, USA – 2. runda: MILOS RAONIC – JORDAN THOMPSON
Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak

16:00 WTA Tour 1000, Miami, USA – 3. runda: ANA KONJUH – IGA ŚWIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marek Furjan – Klaudia Jans-Ignacik

16:00 WTA Tour 1000, Miami, USA – 3. runda: ASHLEIGH BARTY – JELENA OSTAPENKO na żywo


18:00 ATP World Tour 1000, Miami, USA – 2. runda: HUBERT HURKACZ – DENIS KUDLA
Ipla

Komentarz: Dawid Olejniczak

18:00 WTA Tour 1000, Miami, USA – 3. runda: JEKATERINA ALEKSANDROWA – ELINA SWITOLINA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Lewandowski – Joanna Sakowicz-Kostecka

19:00 ATP World Tour 1000, Miami, USA – 2. runda: CRISTIAN GARIN – MARIN ČILIĆ
Ipla

Komentarz: Tomasz Lorek

20:00 WTA Tour 1000, Miami, USA – 3. runda: ANGELIQUE KERBER – WIKTORIA AZARENKA na żywo
CANAL+ Sport HD

22:00 ATP World Tour 1000, Miami, USA – 2. runda: SEBASTIAN KORDA – FABIO FOGNINI 
Ipla

Komentarz: Tomasz Lorek


17:20 Dubai World Cup, Dubaj, ZEA: ZAWODY na żywo

Komentarz: Jarosław Idzi


11:25 Moto3 – Grand Prix Kataru: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

12:20 Moto2 – Grand Prix Kataru: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:15 MotoGP – Grand Prix Kataru: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:30 Moto3 – Grand Prix Kataru: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:55 Moto3 – Grand Prix Kataru: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

16:25 Moto2 – Grand Prix Kataru: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

16:50 Moto2 – Grand Prix Kataru: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

17:20 MotoGP – Grand Prix Kataru: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

18:00 MotoGP – Grand Prix Kataru: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

18:25 MotoGP – Grand Prix Kataru: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


11:20 Formuła 2 – Grand Prix Bahrajnu: WYŚCIG 1 na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski

12:30 Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: STUDIO na żywo
*(również o 14:10)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Robert Smoczyński, Filip Kapica (z Warszawy)
Studio: Patryk Mirosławski – Aldona Marcinak (z 
Sakhiru)

12:55 Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

15:00 Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: STUDIO na żywo
*(również o 17:20)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński (z Warszawy)
Studio: Patryk Mirosławski – Aldona Marcinak (z 
Sakhiru)

15:55 Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek, Hubert Grabowski, Kamil Niewiński

17:35 Formuła 2 – Grand Prix Bahrajnu: WYŚCIG 2 na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki