Sport w TV: sobota – 27 sierpnia 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
13:15 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Grzegorz Mielcarski

13:25
Premier League – 3. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – LIVERPOOL FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

15:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Kazimierz Węgrzyn

15:10 
LOTTO Ekstraklasa – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (ze Szczecina)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Mariusz Wróblewski

15:15
Bundesliga – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HD

15:25 
LOTTO Ekstraklasa – 7. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – CRACOVIA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (ze Szczecina)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Mariusz Wróblewski

15:25
Bundesliga – 1. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – FSV MAINZ na żywo
Eurosport 2 HD

15:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Grzegorz Mielcarski

15:55
Premier League – 3. kolejka: LEICESTER CITY – SWANSEA CITY na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

15:55 Tipico Bundesliga – 6. kolejka: SK PUNTIGAMER STURM GRAZ – CASHPOINT SCR ALTACH na żywo
Sportklub
Komentarz: Jakub Polkowski

16:45 DFB Pokal – 1. runda: CARL ZEISS JENA – BAYERN MONACHIUM premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:55
Ligue 1 – 3. kolejka: DIJON FCO – OLYMPIQUE LYON na żywo
Eleven

Komentarz: Mateusz Święcicki – Mateusz Majak

17:15
I Liga – 6. kolejka: WSTĘP DO  MECZU na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Piotr Przybysz – Andrzej Iwan (z Sosnowca)
Reporter: Marcin
Lepa

17:25
I Liga – 6. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – GÓRNIK ZABRZE na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Piotr Przybysz – Andrzej Iwan (z Sosnowca)
Reporter: Marcin
Lepa

17:30
Bundesliga – 1. kolejka: W PRZERWIE premiera.200
Eurosport 2 HD

17:30
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Kazimierz Węgrzyn

17:40 
LOTTO Ekstraklasa – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Robert Skrzyński – Maciej Murawski (z Łęcznej)
Reporterzy: Adam Westfal, Piotr Laboga

17:55 
LOTTO Ekstraklasa – 7. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Maciej Murawski (z Ł
ęcznej)
Reporterzy: Adam Westfal, Piotr Laboga

17:55
Serie A – 2. kolejka: S.S. LAZIO – JUVENTUS FC na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Mitrut – Dominik Guziak

18:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport 2 HD

Studio: Krzysztof Marciniak – Grzegorz Mielcarski

18:25 Premier League – 3. kolejka: HULL CITY – MANCHESTER UNITED na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

18:25
Tipico Bundesliga – 6. kolejka: RZ PELLETS WAC – FC ADMIRA WACKER MÖDLING na żywo
Sportklub
Komentarz: Marcin Pawłowski

18:25
Bundesliga – 1. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – BAYER LEVERKUSEN na żywo
Eurosport 2 HD

18:50 Magazyn BAYERN MONACHIUM TV premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:00
Magazyn FOOTBRAZIL SHOW premiera.200
Eleven


19:40
Eredivisie – 4. kolejka: FEYENOORD – SBV EXCELSIOR na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski

20:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Kazimierz Węgrzyn


20:05 Magazyn GOL premiera.200
TVP 1 HD

20:10
La Liga Santander – 2. kolejka: REAL MADRYT – CELTA VIGO na żywo
Eleven

Komentarz: Mateusz Święcicki – Tomasz Ćwiąkała

20:25
LOTTO Ekstraklasa – 7. kolejka: ARKA GDYNIA – ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz W
ieszczycki (z Gdyni)
Reporterzy: Sonia Śledź, Filip Surma

20:30 Premier League – 3. kolejka: CHELSEA FC – BURNLEY FC premiera.200
CANAL+ Sport 2 HD 


20:30
Tipico Bundesliga – 6. kolejka: SV MATTERSBURG – SKN SANKT POLTEN premiera.200
Sportklub
Komentarz: Julian Kowalski

20:40 Serie A – 2. kolejka: SSC NAPOLI – A.C. MILAN na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

22:10 La Liga Santander – 2. kolejka: CD LEGANÉS – ATLÉTICO MADRYT  na żywo
Eleven

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

22:30 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Michał Wodziński

22:30
Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200
CANAL+ Sport 2 HD

biathlon
10:20
Letnie Mistrzostwa Świata, Otepää, Estonia: SPRINT MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:05
Letnie Mistrzostwa Świata, Otepää, Estonia: SPRINT KOBIET na żywo
Polsat Sport HDIpla

bilard
15:00 Magazyn MOSCONI CUP 2015 premiera.200
Sportklub

boks
23:00 Gala, Anaheim, USA: ROBERTO GUERRERO – DAVID EMANUEL PERALTA na żywo
Fightklub

jeździectwo
22:00
FEI Nations Cup, Gijon, Hiszpania: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 1 HD

kolarstwo szosowe
13:15
Tour de l’avenir: DZIEŃ 8 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

14:45 
Magazyn VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

15:00 
Vuelta a Espana: ETAP 8 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

17:45
Magazyn VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

lekkoatletyka
20:00 Diamentowa Liga, Paryż, Francja: ZAWODY na żywo
Polsat Sport HDIpla

rajdy samochodowe
23:00
FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy, Zlin: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 1 HD

skoki narciarskie
11:30
Letnia Grand Prix, Hakuba, Japonia: KONKURS INDYWIDUALNY – HS 131 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

sporty walki
04:00 MMA Bellator 160: BENSON HENDERSON – PATRICIO PITBULL na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Karol Matuszczak

tenis
01:00
ATP World Tour 250, Winston-Salem, USA – 1/2 finału: JOHN MILLMAN – PABLO CARRENO-BUSTA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

20:00
ATP World Tour 250, Winston-Salem, USA – FINAŁ: PABLO CARRENO-BUSTA – ROBERTO BAUTISTA-AGUT na żywo
Polsat Sport NewsIpla

22:00
WTA Tour, New Haven, USA – FINAŁ: AGNIESZKA RADWAŃSKA – ELINA SVITOLINA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

wyścigi motocyklowe
13:45
FIM Endurance World Championship, Oschersleben, Niemcy: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:30
FIM Endurance World Championship, Oschersleben, Niemcy: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

wyścigi samochodowe
10:55
Formuła 1 – Grand Prix Belgii: 3. SESJA TRENINGOWA na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

13:40 
Formuła 1 – Grand Prix Belgii: STUDIO na żywo
Eleven Sports
Studio: Patryk Mirosławski (ze Spa)

13:55
Formuła 1 – Grand Prix Belgii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

15:40
GP 2, Spa-Francorchamps, Belgia: 1. WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


17:15
GP 3, Spa-Francorchamps, Belgia: 1. WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

żużel
18:30
Grand Prix Polski, Gorzów Wielkopolski: STUDIO na żywo
CANAL+ HD
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Gorzowa Wlkp.)
Reporterzy: Michał Łopaciński, Gabriel Waliszko

19:00
Grand Prix Polski, Gorzów Wielkopolski: ZAWODY na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Tomasz Dryła (z Gorzowa Wlkp.)


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie