Sport w TV: środa – 1 grudnia 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 14. kolejka: EVERTON FC – LIVERPOOL FC


01:40 Major League Soccer – play-off, 2. runda: NEW ENGLAND REVOLUTION – NEW YORK CITY

Komentarz: Robert Zieliński – Przemysław Pawlak

11:35 Fortuna Puchar Polski – 1/8 finału: GARBARNIA KRAKÓW – LECH POZNAŃ na żywo

Komentarz: Marcin Feddek – Rafał Grodzicki (z Krakowa)
Reporter: Tomasz Krochmal

14:20 Fortuna Puchar Polski – 1/8 finału: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – RAKÓW CZĘSTOCHOWA na żywo

Komentarz w Polsacie Sport: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński (z Niecieczy)
Reporter w Polsacie Sport: Mateusz Michałowski
Komentarz w Radio Gol 1: Tomasz Stawski

17:05 Fortuna Puchar Polski – 1/8 finału: ARKA GDYNIA – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo

Komentarz w PSE: Piotr Przybysz – Marcin Kaczmarek (z Gdyni)
Reporter w PSE: Szymon Zaworski
Komentarz w Radio Gol 1: Marceli Korytek

17:50 Fortuna 1. liga – 12. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – ŁKS ŁÓDŹ

Komentarz: Przemysław Iwańczyk

17:55 Magazyn 4-4-2 

Studio: Dariusz Szpakowski – Jerzy Engel, Piotr Żelazny, Paweł Wilkowicz


18:00 Magazyn LALIGA WORLD 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adam Marchliński


18:25 Serie A TIM – 15. kolejka: INTER MEDIOLAN – SPEZIA CALCIO

Komentarz: Mateusz Święcicki – Mikołaj Kruk


18:25 Serie A TIM – 15. kolejka: BOLOGNA FC – AS ROMA

Komentarz: Tomasz Zieliński – Piotr Czachowski


18:55 Puchar Króla – 1. runda: CORDOBA CF – SEVILLA FC

Komentarz: Hubert Bugaj – Dominik Piechota


18:55 Ligue 1 Uber Eats – 16. kolejka: ANGERS SCO – AS MONACO

Komentarz: Patryk Mirosławski – Matusz Majak

19:50 Fortuna Puchar Polski – 1/8 finału: MOTOR LUBLIN – LEGIA WARSZAWA na żywo

Komentarz w PSE: Cezary Kowalski – Paweł Golański (z Lublina)
Reporter w PSE: Paulina Czarnota-Bojarska
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski, Piotr Szymczuk

19:55 Eredivisie – 4. kolejka: FEYENOORD ROTTERDAM – HERACLES ALMELO

Komentarz: Tomasz Lach – Piotr Kobierecki

20:20 Fortuna 1. liga – 18. kolejka: APKLAN RESOVIA RZESZÓW – GKS KATOWICE

Komentarz: Grzegorz Michalewski

20:25 Premier League – 14. kolejka: MULTI PREMIER LEAGUE

Moderator: Adrian Olek

20:25 Premier League – 14. kolejka: SOUTHAMPTON FC – LEICESTER CITY FC 

Komentarz: Adam Zakrzewski – Jakub Polkowski

20:25 Premier League – 14. kolejka: WEST HAM UNITED FC – BRIGHTON & HOVE ALBION FC 

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

20:25 Premier League – 14. kolejka: WATFORD FC – CHELSEA FC 

Komentarz: Piotr Glamowski – Grzegorz Kaczmarczyk

20:40 Premiership – 16. kolejka: HIBERNIAN FC – GLASGOW RANGERS

Komentarz: Jakub Baranowski – Dariusz Dziekanowski

20:40 Serie A TIM – 15. kolejka: GENOA CFC – AC MILAN

Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak


20:40 Serie A TIM – 15. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – SSC NAPOLI

Komentarz: Piotr Dumanowski – Filip Kapica


20:55 LaLiga Santander – 9. kolejka: REAL MADRYT FC – ATHLETIC BILBAO
*(o 23:10  w Canal+ 4K)

Komentarz w Canal+: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek, Mateusz Stóf


20:55 Ligue 1 Uber Eats – 16. kolejka: FC NANTES – OLYMPIQUE MARSYLIA

Komentarz w Canal+: Rafał Dębiński – Michał Bojanowski
Komentarz w Eleven: Kuba Ostrowski

20:55 Ligue 1 Uber Eats – 16. kolejka: PARIS SAINT-GERMAIN – OGC NICE

Komentarz w nSport+: Krzysztof Marciniak – Marek Jóźwiak
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Dominik Guziak

21:10 Premier League – 14. kolejka: EVERTON FC – LIVERPOOL FC

Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny
Komentarz w Radio Gol 3: Antoni Borkowski


21:10 Premier League – 14. kolejka: ASTON VILLA FC – MANCHESTER CITY FC

Komentarz: Andrzej Twarowski – Michał Gutka


01:05 NHL: PHILADELPHIA FLYERS – NEW YORK ISLANDERS na żywo


01:05 NHL: NEW JERSEY DEVILS – SAN JOSE SHARKS na żywo


01:05 NHL: FLORIDA PANTHERS – WASHINGTON CAPITALS na żywo


01:05 NHL: BOSTON BRUINS – DETROIT RED WINGS na żywo


02:05 NHL: NASHVILLE PREDATORS – COLUMBUS BLUE JACKETS na żywo


02:05 NHL: MINNESOTA WILD – ARIZONA COYOTES na żywo


02:05 NHL: ST. LOUIS BLUES – TAMPA BAY LIGHTNING na żywo


02:35 NHL: DALLAS STARS – CAROLINA HURRICANES na żywo


04:35 NHL: LOS ANGELES KINGS – ANAHEIM DUCKS na żywo


22:00 Magazyn NHL ON THE FLY na żywo


17:55 Euroliga – 7. kolejka, grupa A: KSC SZEKSZÁRD – TTT RIGA na żywo


19:10 Euroliga – 7. kolejka, grupa B: SPAR GIRONA – VBW ARKA GDYNIA na żywo

Komentarz: Piotr Wesołowicz

19:25 Euroliga – 7. kolejka, grupa B: BERETTA FAMILA SCHIO – GALATASARAY SK na żywo


15:00 Basketball Super League – 10. kolejka: TOFAŞ – YUKATEL MERKEZEFENDI BELEDIYESI

Komentarz: Jakub Ryś


17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

Redakcja: Gabriel Rogaczewski

18:00 Basketball Super League – 10. kolejka: BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL – GAZIANTEP BASKETBOL

Komentarz: Krzysztof Sendecki

20:00 Basketball Super League – 10. kolejka: TÜRK TELEKOM – SEMT77 YALOVASPOR 

Komentarz: Piotr Wesołowicz

22:15 Basketball Super League – 10. kolejka: HDI SIGORTA AFYON BELEDIYE – BAHÇEŞEHIR KOLEJI 

Komentarz: Jakub Lipczik


18:30 Magazyn O CO BIEGA? 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Tomasz Lipiński, Kinga Sylwestrzak


20:20 Mistrzostwa Świata, Torrevieja, Hiszpania – 1. kolejka, grupa H: HISZPANIA – ARGENTYNA na żywo

Komentarz: Tomasz Włodarczyk


18:35 Liga Mistrzów EHF – 9. kolejka, grupa A: AALBORG HÅNDBOLD – PICK SZEGED


18:35 Liga Mistrzów EHF – 9. kolejka, grupa A: ELVERUM HÅNDBALL – MIESZKOW BRZEŚĆ


18:35 Liga Mistrzów EHF – 9. kolejka, grupa B: MOTOR ZAPOROŻE – SG FLENSBURG HANDEWITT


20:35 Liga Mistrzów EHF – 9. kolejka, grupa A: MONTPELLIER HANDBALL – PPD ZAGRZEB



16:50 Liga Mistrzów CEV – 1. kolejka, grupa B: DYNAMO MOSKWA – PROJEKT WARSZAWA

Komentarz: Adrian Brzozowski – Wojciech Drzyzga

17:50 Puchar CEV – 1/16 finału: PGE SKRA BEŁCHATÓW – VK DUKLA LIBEREC

Komentarz: Marek Magiera – Ireneusz Mazur (z Bełchatowa)

19:20 Liga Mistrzów CEV – 1. kolejka, grupa C: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – OK MERKUR MARIBOR

Komentarz: Tomasz Swędrowski – Damian Dacewicz (z Kędzierzyna-Koźle)

22:30 Liga Mistrzów CEV – 1. kolejka, grupa C: CUCINE LUBE CIVITANOVA – LOKOMOTIW NOWOSYBIRSK

Komentarz: Adam Romański – Maciej Jarosz


13:45 UK Championship, York, Anglia: DZIEŃ 9 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo

Komentarz: Rafał Jewtuch, Michał Ebert

19:45 UK Championship, York, Anglia: DZIEŃ 9 – SESJA WIECZORNA na żywo

Komentarz: Przemysław Kruk, Jarosław Kowalski


08:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 12:30)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie