Sport w TV: środa – 13 stycznia 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Superpuchar Hiszpanii – 1/2 finału: REAL SOCIEDAD – FC BARCELONA


14:55 Puchar Włoch – 5. runda: ACF FIORENTINA – INTER MEDIOLAN na żywo
TVP Sport HD
Komentarz w TVP Sport: Hubert Bugaj
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek


17:05 Puchar Włoch – 5. runda: STUDIO na żywo
*(również o 19:45)
TVP Sport HD
Studio: Jacek Kurowski – Maciej Szczęsny

17:40 Puchar Włoch – 5. runda: SSC NAPOLI – EMPOLI FC na żywo
TVP Sport HD
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski

18:00 Magazyn LA LIGA WORLD 

Redakcja: Leszek Orłowski

18:40 Eredivisie – 16. kolejka: PSV EINDHOVEN – AZ ALKMAAR na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Piotr Kobierecki

18:55 Premier League – 18. kolejka: MANCHESTER CITY FC – BRIGHTON & HOVE ALBION FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Szymczuk


20:40 Puchar Niemiec – 2. runda: HOLSTEIN KIEL – FC BAYERN MONACHIUM 
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 1: Edward Durda – Sławomir Chałaśkiewicz
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Orłowski

20:40 Puchar Włoch – 5. runda: JUVENTUS FC – GENOA CFC na żywo
TVP Sport HD
Komentarz: Maciej Iwański

20:55 Eredivisie – 16. kolejka: FEYENOORD – PEC ZWOLLE na żywo
Ipla
Komnetarz: Tomasz Włodarczyk – Przemysław Łągożny

20:55 Superpuchar Hiszpanii – 1/2 finału: REAL SOCIEDAD – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Mateusz Święcicki – Łukasz Wiśniowski
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski – Mateusz Stóf


20:55 Superpuchar Francji – finał: PARIS SAINT-GERMAIN – OLYMPIQUE MARSYLIA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Dominik Guziak – Mateusz Majak

21:10 Premier League – 16. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – FULHAM FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny
Komentarz w Radio Gol 3: Kamil Aleksandrowicz


14:20 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: BIEG SPRINTERSKI MĘŻCZYZN 
Polsat Sport HDEurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Muras – Weronika Nowakowska


17:00 Europejska Liga World of Tanks – turniej finałowy: DZIEŃ 3 
sport.tvp.pl
Komentarz: 
Tomasz „Romocki” Malinowski


02:00 NBA: HOUSTON ROCKETS – LOS ANGELES LAKERS na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

20:25 Liga Mistrzów FIBA – 5. kolejka, grupa E: SIG STRASBOURG – VEF RYGA 

Komentarz: Gabriel Rogaczewski – Waldemar Kijanowski

23:00 Turkish Airlines Euroliga – 19. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – ZENIT SANKT PETERSBURG 

Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć



11:00 Magazyn ORLEN TEAM STUDIO 
*(również o 23:00)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow / Anita Mazur

22:45 Rajd Dakar 2021: RAPORT 

Redakcja: Grzegorz Gac, Grzegorz Jędrzejewski
Reporter: 
Filip Folczak

23:35 Rajd Dakar 2021: ETAP 10 

Redakcja: Grzegorz Gac, Grzegorz Jędrzejewski


17:30 
PlusLiga – 12. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – ASSECO RESOVIA RZESZÓW
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Ireneusz Mazur

20:30 PlusLiga – 9. kolejka: CERRAD ENEA CZARNI RADOM – GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Wojciech Drzyzga


13:45 Masters, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 na żywo
*(od 15:50 do 17:30 w Eurosport 1 HD)
Eurosport Player

19:45 Masters, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 na żywo
*(od 23:00 w Eurosport 1 HD, do 23:30)
Eurosport Player


12:50 Puchar Świata, Bad Gastein, Austria: DRUŻYNOWY SLALOM RÓWNOLEGŁY na żywo
*(o 20:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport Player
Komentarz: Adam Probosz


02:00 ATP World Tour 250, Delray Beach, USA – 1/2 finału: CAMERON NORRIE – SEBASTIAN KORDA 
Ipla
Komentarz: Tomasz Lorek

09:00 WTA Tour, Abu Zabi, ZEA – finał: ARYNA SABALENKA – WERONIKA KUDIERMIETOWA 

Komentarz: Bartosz Ignacik – Tomasz Wiktorowski

21:00 ATP World Tour 250, Delray Beach, USA – finał: HUBERT HURKACZ – SEBASTIAN KORDA
Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 23:30)
Eurosport Player

19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie