Sport w TV: środa – 18 września 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa D: ATLETICO MADRYT – JUVENTUS TURYN na żywo
Ipla

15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa A: PSG – REAL MADRYT na żywo
Ipla

17:00 Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:40 PKO Ekstraklasa – zaległy mecz 4. kolejki: WSTĘP DO MECZU na żywo


17:55 PKO Ekstraklasa – zaległy mecz 4. kolejki: WISŁA PŁOCK – LEGIA WARSZAWA na żywo


18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 


18:10 Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa A: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

18:30 Magazyn LA LIGA WORLD 


18:45 Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa B: OLYMPIAKOS – TOTTENHAM LONDYN na żywo
Ipla

18:45 Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa A: BRUGGE – GALATASARAY na żywo
Ipla

19:45 Fortuna 1. Liga – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

19:55 Fortuna 1. Liga – 8. kolejka: WARTA POZNAŃ – ODRA OPOLE na żywo
Ipla


20:00 Magazyn PLANETA EKSTRAKLASA 
CANAL+ Sport HD


20:10 Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa B: BAYERN MONACHIUM – CRVENA ZVEZDA na żywo
Ipla


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa A: PSG – REAL MADRYT na żywo
Iplasport.tvp.pl

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa D: ATLETICO MADRYT – JUVENTUS TURYN na żywo
Ipla


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa D: BAYER LEVERKUSEN – LOKOMOTIV MOSKWA na żywo
Ipla


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa C: SZACHTAR DONIECK – MANCHESTER CITY na żywo
Ipla


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa E: DYNAMO ZAGRZEB – ATALANTA na żywo
Ipla


22:50 Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla


23:05 Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka: SKRÓTY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:30 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA 
Ipla


19:00 PGA Europro Tour – PDC Championship, Oxford, Anglia: ZAWODY 


19:45
PGA Tour HIGLIGHT SHOW


21:00 LPGA Tour – Solheim Cup, Perthshire, Szkocja: SKRÓT



09:30 Superpuchar, Szanghaj, Chiny: ZAWODY


15:00 Grand Prix de Wallonie, Belgia: WYŚCIG


15:10 Giro della Toscana, Włochy: WYŚCIG


17:30 PGNiG Superliga – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU
TVP Sport HDsport.tvp.pl


17:55 PGNiG Superliga – 4. kolejka: GWARDIA OPOLE – PGE VIVE KIELCE
TVP Sport HDsport.tvp.pl


12:55 Mistrzostwa Świata, Pattaya, Tajlandia: KAT. -55KG MĘŻCZYZN
sport.tvp.pl


15:25 Mistrzostwa Świata, Pattaya, Tajlandia: KAT. -45KG KOBIET
sport.tvp.pl


05:20 Puchar Świata, Yokohoama, Japonia: ROSJA – KOREA


06:50 Puchar Świata, Hamamatsu, Japonia: USA – HOLANDIA
Polsat Sport HD

07:50 Puchar Świata, Yokohoama, Japonia: CHINY – DOMINIKANA


09:50 Puchar Świata, Hamamatsu, Japonia: KENIA – BRAZYLIA
Polsat Sport HD


12:10 Puchar Świata, Yokohoama, Japonia: KAMERUN – JAPONIA


15:50 Mistrzostwa Europy, Amsterdam, Holandia – grupa D: UKRAINA – ESTONIA na żywo
Polsat Sport HD


17:20 Mistrzostwa Europy, Lublana, Słowenia – grupa C: SŁOWENIA – ROSJA na żywo


19:50 Mistrzostwa Europy, Amsterdam, Holandia – grupa D: UKRAINA – ESTONIA na żywo
Polsat Sport HD


20:35 Mistrzostwa Europy, Montpellier, Francja – grupa A: FRANCJA – WŁOCHY na żywo


23:00 Mistrzostwa Europy, Antwerpia, Belgia – grupa B: BELGIA – SERBIA


05:00 WTA Tour, Seul, Korea Południowa – 2. runda: ANASTASIA POTAPOVA – MAGDA LINETTE
sport.tvp.pl

06:00
WTA Tour, Osaka, Japonia – 2. runda: MADISON KEYS – ZARINA DIYAS
sport.tvp.pl

08:00 WTA Tour, Osaka, Japonia – 2. runda: SU-WEI HSIEH – ELISE MERTENS
sport.tvp.pl

08:00 WTA Tour, Kanton, Chiny – 2. runda: SOFIA KENIN – KATARINA ZAVATSKA
sport.tvp.pl

10:00 WTA Tour, Osaka, Japonia – 2. runda: NAOMI OSAKA – VIKTORIYA TOMOVA
sport.tvp.pl

10:00 WTA Tour, Kanton, Chiny – 2. runda: JASMINE PAOLINI – SAISAI ZHENG
sport.tvp.pl

12:00 WTA Tour, Kanton, Chiny – 2. runda: NINA STOJANOVIC – SHUAI PENG 
sport.tvp.pl


18:00 Mistrzostwa Świata, Astana, Kazachstan: SKRÓT
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:40
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:00
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:05
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie