Sport w TV: środa 19 – czerwca 2024

pilka-nozna
15:00 Euro 2024 (Mistrzostwa Europy) Chorwacja – Albaniana żywo
platformy-streamingowe/pilot-wpplatformy-streamingowe/canal-plus-onlineplatformy-streamingowe/megogotvp-sporttvp-1
Stadion: Volksparkstadion, Hamburg

18:00 Euro 2024 (Mistrzostwa Europy) Niemcy – Węgry
na żywo
platformy-streamingowe/pilot-wpplatformy-streamingowe/canal-plus-onlineplatformy-streamingowe/megogotvp-2tvp-sport
Stadion: Stuttgart Arena, Stuttgart

21:00 Euro 2024 (Mistrzostwa Europy) Szkocja – Szwajcaria
na żywo
platformy-streamingowe/pilot-wpplatformy-streamingowe/canal-plus-onlineplatformy-streamingowe/megogotvp-sporttvp-1
Stadion: Cologne Stadium, Köln
tenis
11:00 Challenger Poznań Turniej ATP Challenger w Poznaniu
na żywo
platformy-streamingowe/fortuna-tvlvbet-tv

11:00 WTA Berlin Turniej WTA w Berliniena żywo
platformy-streamingowe/fortuna-tvlvbet-tv

11:00 WTA Gaiba Turniej WTA w Gaibana żywo
platformy-streamingowe/fortuna-tvlvbet-tv

11:00 Challenger Sassuolo Turniej ATP Challenger w Sassuolona żywo
platformy-streamingowe/fortuna-tvlvbet-tv

11:00 ATP Halle Turniej ATP w Hallena żywo
platformy-streamingowe/fortuna-tvplatformy-streamingowe/canal-plus-onlinepolsat-box-golvbet-tvpolsat-sport-premium-2

12:00 Challenger Ilkley Turniej ATP Challenger w Ilkleyna żywo
platformy-streamingowe/fortuna-tvlvbet-tv

12:00 ATP Londyn (ATP Queens Club) Turniej ATP w Londyniena żywo
platformy-streamingowe/fortuna-tvplatformy-streamingowe/canal-plus-onlinepolsat-box-golvbet-tvpolsat-sport-premium-1

12:00 WTA Birmingham Turniej WTA w Birminghamna żywo
platformy-streamingowe/fortuna-tvlvbet-tv
koszykowka
01:00 WNBA Connecticut Sun – Los Angeles Sparksna żywo


04:00 WNBA Phoenix Mercury – New York Libertyna żywo


18:00 Mecz towarzyski (koszykówka) Grecja – Daniana żywo


18:00 Mecz towarzyski (koszykówka) Czechy – Finlandiana żywo

siatkowka
09:00 Siatkarska Liga Narodów siatkarzy Niemcy – Francjana żywo
platformy-streamingowe/fortuna-tvpolsat-box-gopolsat-sport-2polsat-sport-1

13:00 Siatkarska Liga Narodów siatkarzy Iran – USAna żywo
platformy-streamingowe/fortuna-tvpolsat-box-gopolsat-sport-1

16:30 Siatkarska Liga Narodów siatkarzy Kuba – Serbiana żywo
platformy-streamingowe/fortuna-tvpolsat-box-gopolsat-sport-1

20:30 Siatkarska Liga Narodów siatkarzy Polska – Włochyna żywo
platformy-streamingowe/pilot-wpplatformy-streamingowe/fortuna-tvpolsat-box-goplatformy-streamingowe/megogopolsat-sport-1
baseball
00:10 MLB Miami Marlins – St. Louis Cardinalsna żywo


00:40 MLB Cleveland Indians – Seattle Marinersna żywo


02:10 MLB Chicago White Sox – Houston Astrosna żywo


18:40 MLB Miami Marlins – St. Louis Cardinalsna żywo

inne
18:30 Szermierka Mistrzostwa Europy w szermiercena żywo
polsat-box-goeurosport-1
hokej
02:00 NHL Florida Panthers – Edmonton Oilersna żywo
platformy-streamingowe/fortuna-tvviaplay
zuzel
18:30 SpeedwayLigaen (Liga Duńska Żużel) GSK Liga – Team Fjelstedna żywo


18:30 SpeedwayLigaen (Liga Duńska Żużel) Esbjerg Vikings – Region Varde Elitesportna żywo


18:30 SpeedwayLigaen (Liga Duńska Żużel) Slangerup Speedway – Holsted Tigersna żywo
platformy-streamingowe/pilot-wpplatformy-streamingowe/canal-plus-onlinepolsat-box-goplatformy-streamingowe/megogoeleven-sports-1

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana!