Sport w TV: wtorek 18 – czerwca 2024

pilka-nozna
18:00 Euro 2024 (Mistrzostwa Europy) Turcja – Gruzjana żywo
platformy-streamingowe/pilot-wpplatformy-streamingowe/canal-plus-onlineplatformy-streamingowe/megogotvp-sport
Stadion: BVB Stadion Dortmund, Dortmund

21:00 Euro 2024 (Mistrzostwa Europy) Portugalia – Czechy
na żywo
platformy-streamingowe/pilot-wpplatformy-streamingowe/canal-plus-onlineplatformy-streamingowe/megogotvp-sport
Stadion: Leipzig Stadium, Leipzig
tenis
11:00 Challenger Sassuolo Turniej ATP Challenger w Sassuolo
na żywo
platformy-streamingowe/fortuna-tvlvbet-tv

11:00 ATP Halle Turniej ATP w Hallena żywo
platformy-streamingowe/fortuna-tvplatformy-streamingowe/canal-plus-onlinepolsat-box-golvbet-tvpolsat-sport-premium-1

11:00 Challenger Poznań Turniej ATP Challenger w Poznaniuna żywo
platformy-streamingowe/fortuna-tvpolsat-box-golvbet-tvpolsat-sport-2

11:00 WTA Berlin Turniej WTA w Berliniena żywo
platformy-streamingowe/fortuna-tvlvbet-tv

11:00 WTA Gaiba Turniej WTA w Gaibana żywo
platformy-streamingowe/fortuna-tvlvbet-tv

11:30 ITF Ilkley Katarzyna Kawa – Marina Stakusicna żywo
platformy-streamingowe/fortuna-tvlvbet-tv

12:00 WTA Birmingham Turniej WTA w Birminghamna żywo
platformy-streamingowe/fortuna-tvlvbet-tv

12:00 Challenger Ilkley Turniej ATP Challenger w Ilkleyna żywo
platformy-streamingowe/fortuna-tvlvbet-tv

12:00 ATP Londyn (ATP Queens Club) Turniej ATP w Londyniena żywo
platformy-streamingowe/fortuna-tvplatformy-streamingowe/canal-plus-onlinepolsat-box-golvbet-tvpolsat-sport-premium-1
koszykowka
02:30 NBA Boston Celtics – Dallas Mavericksna żywo
platformy-streamingowe/fortuna-tvlvbet-tv
siatkowka
11:00 Siatkarska Liga Narodów siatkarzy Holandia – Brazyliana żywo
platformy-streamingowe/fortuna-tvpolsat-box-gopolsat-sport-1

16:30 Siatkarska Liga Narodów siatkarzy Bułgaria – Turcjana żywo
platformy-streamingowe/fortuna-tvpolsat-box-gopolsat-sport-1

20:30 Siatkarska Liga Narodów siatkarzy Słowenia – Argentynana żywo
platformy-streamingowe/fortuna-tvpolsat-box-gopolsat-sport-1
baseball
00:40 MLB Miami Marlins – St. Louis Cardinalsna żywo

inne
15:00 Kolarstwo Tour de Suissena żywo
polsat-box-goeurosport-1

17:30 Lekkoatletyka World Athletic Continental Tourna żywo
polsat-box-gopolsat-sport-2

18:30 Szermierka Mistrzostwa Europy w szermiercena żywo
platformy-streamingowe/canal-plus-onlinepolsat-box-goplatformy-streamingowe/megogoeurosport-1tvp-sport
zuzel
19:00 Eliteserien (Szwedzka Liga Żużlowa) Piraterna – Vastervik Speedwayna żywo


19:00 Eliteserien (Szwedzka Liga Żużlowa) Rospiggarna – Indianernana żywo
platformy-streamingowe/pilot-wpplatformy-streamingowe/canal-plus-onlinepolsat-box-goplatformy-streamingowe/megogoeleven-sports-1

19:00 Eliteserien (Szwedzka Liga Żużlowa) Vargarna Norrkoping – Smederna Eskilstunana żywo


19:00 Eliteserien (Szwedzka Liga Żużlowa) Dackarna Malilla – Lejonenna żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana!