Sport w TV: środa – 2 czerwca 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Narodów, Rimini, Włochy: POLSKA – DOMINIKANA


17:05 Magazyn ŁĄCZY NAS EURO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Sebastian Mila, Robert Podoliński (z Opalenicy)
Reporterzy: Jacek Kurowski, Szymon Borczuch (z Opalenicy)


17:50 Mecz Towarzyski: BIAŁORUŚ – AZERBEJDŻAN na żywo
Ipla

17:50 Mecz Towarzyski: BOŚNIA I HERCEGOWINA – CZARNOGÓRA na żywo
Ipla

18:50 Mecz Towarzyski: NORWEGIA – LUKSEMBURG na żywo
Ipla

19:00 La Liga: NAJ, NAJ GOLE 2020/21 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski

20:35 Mecz Towarzyski: RUMUNIA – GRUZJA na żywo
Ipla

20:40 Mecz Towarzyski: HOLANDIA – SZKOCJA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Maciej Żurawski

20:55 Mecz Towarzyski: NIEMCY – DANIA na żywo
Ipla
Komentarz w PSP1: Tomasz Lach – Piotr Kobierecki
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek


20:55 Mecz Towarzyski: ANGLIA – AUSTRIA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Dariusz Kubicki

20:55 Mecz Towarzyski: FRANCJA – WALIA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Cezary Kowalski – Jacek Ziober

20:55 LaLiga 2 – baraż, 1/2 finału: GIRONA FC – UD ALMERÍA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda 


01:30 NHL – play-off, 1/4 finału: CAROLINA HURRICANES – TAMPA BAY LIGHTNING 
*(od 01:55 w TVP Sport HD)

Komentarz: Maciej Adamiak – Michał Ruszel


14:20 Critérium du Dauphiné, Francja: ETAP 4 

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski


04:00 NBA – play-off, 1/8 finału: PHOENIX SUNS – LOS ANGELES LAKERS 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński – Wojciech Michałowicz

17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

Redakcja: Gabriel Rogaczewski

19:45 Liga ACB – play-off, 1/4 finału: TD SYSTEMS BASKONIA – VALENCIA BC 

Komentarz: Radosław Spiak

21:55 Liga ACB – play-off, 1/4 finału: HERBALIFE GRAN CANARIA – REAL MADRYT 
*(o 22:30  w Sportklub HD)
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak


10:00 Para lekkoatletyczne Mistrzostwa Europy, Bydgoszcz: DZIEŃ 2 – SESJA PORANNA 
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Barszczak – Tomasz Hamerlak (z Bydgoszczy)
Komentarz: Jarosław Marendziak – Bartłomiej Tott (z Bydgoszczy)
Reporter: Mateusz Jarecki

17:30 Para lekkoatletyczne Mistrzostwa Europy, Bydgoszcz: DZIEŃ 2 – SESJA POPOŁUDNIOWA 
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Barszczak – Tomasz Hamerlak (z Bydgoszczy)
Komentarz: Jarosław Marendziak (z Bydgoszczy)
Reporter: Mateusz Jarecki

18:00 World Athletics Continental Tour, Samorin, Słowacja: MITYNG na żywo
*(o 22:40 w TVP Sport HD)
sport.tvp.pl
Komentarz: Michał Chmielewski – Maciej Jałoszyński

18:30 Magazyn O CO BIEGA? 
CANAL+ Sport HD

Redakcja: Marcin Rosłoń, Tomasz Lipiński, Kinga Sylwestrzak


19:10 PGNiG Superliga – 25. kolejka: MKS ZAGŁĘBIE LUBIN – GWARDIA OPOLE na żywo
sport.tvp.pl

Studio: Jakub Trzaska – Kamil Drobiecki, Maciej Nawrocki (z Lubina)
Komentarz: Kacper Śnigórski – Artur Siódmiak (z Lubina)

20:10 PGNiG Superliga – 25. kolejka: PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI – GRUPA AZOTY SPR TARNÓW na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Chodkowski – Michał Matysik


09:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: BELGIA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Marek Magiera – Joanna Mirek

11:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: TAJLANDIA – USA na żywo

Komentarz: Krzysztof Wanio 

12:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: NIEMCY – KANADA na żywo
Polsat Sport HD

Komentarz: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz 

14:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: JAPONIA – ROSJA na żywo

Komentarz: Adam Romański – Milena Sadurek 

15:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: CHINY – TURCJA na żywo

Komentarz: Krzysztof Wanio

16:00 Liga Narodów, Rimini, Włochy: STUDIO na żywo
*(również o 20:00)
Polsat Sport HD
Studio: Paulina Chylewska – Alojzy Świderek, Joanna Kaczor-Bednarska, Dorota Świeniewicz, Ireneusz Mazur; Bożena Pieczko
Analiza: Damian Dacewicz – Joanna Kaczor-Bednarska

17:35 Liga Narodów, Rimini, Włochy: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Marcin Rams – Magdalena Śliwa, Piotr Makowski

17:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: POLSKA – DOMINIKANA na żywo
Polsat Sport HDTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie Sport: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz
Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski – Natalia Bamber-Laskowska
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Orłowski


19:20 Liga Narodów, Rimini, Włochy: HOLANDIA – SERBIA na żywo

Komentarz: Adam Romański – Milena Sadurek 

20:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: BRAZYLIA – WŁOCHY na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy – Joanna Kaczor-Bednarska


15:00
Mistrzostwa Europy, Osijek, Chorwacja: FINAŁ TRAPU KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo


10:55 Roland Garros, Paryż, Francja – 2. runda: AUBANE DROGUET/SELENA JANICIJEVIC – BETHANIE MATTEK-SANDS/IGA ŚWIĄTEK na żywo

Komentarz: Marek Furjan

11:00 Roland Garros, Paryż, Francja – 2. runda: DARIA KASATKINA – BELINDA BENCIC na żywo

Komentarz: Karol Stopa

11:00 Roland Garros, Paryż, Francja: DZIEŃ 4 na żywo
*(wszystkie korty)


13:00 Roland Garros, Paryż, Francja – 2. runda: KAMIL MAJCHRZAK – CASPER RUUD na żywo

Komentarz w Eurosporcie 1: Witold Domański – Michał Przysiężny
Komentarz w Radio Gol 1: Adrian Kozioł

13:00 Roland Garros, Paryż, Francja – 2. runda: FABIO FOGNINI – MÁRTON FUCSOVICS na żywo

Komentarz: Maciej Synówka

15:00 Roland Garros, Paryż, Francja – 2. runda: KAREN CHACZANOW – KEI NISHIKORI na żywo

Komentarz: Dawid Olejniczak

16:05 Roland Garros, Paryż, Francja – 2. runda: STEFANOS TSITSIPAS – PEDRO MARTÍNEZ na żywo

Komentarz: Radosław Nijaki

17:00 Roland Garros, Paryż, Francja – 2. runda: WIKTORIA AZARENKA – MIHAELA BUZARNESCU na żywo

Komentarz: Dawid Olejniczak

17:00 Roland Garros, Paryż, Francja – 2. runda: ALIAKSANDRA SASNOWICZ – ARYNA SABALENKA na żywo

Komentarz: Tomasz Wolfke

19
:00 Roland Garros, Paryż, Francja – 2. runda: ENZO COUCAUD – PABLO CARRENA BUSTA na żywo

Komentarz: Adam Romer

20:55 Roland Garros, Paryż, Francja – 2. runda: TOMMY PAUL – DANIIŁ MIEDWIEDIEW na żywo

Komentarz: Marek Furjan – Radosław Szymanik


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie