Sport w TV: środa – 23 października 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa H: AJAX AMSTERDAM – CHELSEA na żywo
Ipla

15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 1. runda play-off zwycięzców: KORONA KIELCE – REAL SARAGGOSSA na żywo
Ipla

15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa F: INTER MEDIOLAN – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Ipla

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 


18:00 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

18:10 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa G: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Tomasz Hajto

18:25 Magazyn LECH TV 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:30 Magazyn LA LIGA WORLD 


18:45 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa H: AJAX AMSTERDAM – CHELSEA na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Dariusz Kubicki

18:45 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa G: RB LIPSK – ZENIT na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Tomasz Hajto

18:55 Magazyn LEGIA TV 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:35 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski, Robert Podoliński, Marek Citko

20:00 Magazyn PLANETA EKSTRAKLASA 
CANAL+ Sport HD

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa E: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Piotr Czachowski

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa E: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Maciej Żurawski

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa H: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Smokowski – Jacek Ziober

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa F: SLAVIA PRAGA – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz: Bożydar Iwanow – Libor Pala

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa F: INTER MEDIOLAN – BORUSSIA DORTMUND na żywo
*(od 20:55 również w TVP 1)
Ipla
Komentarz w Polsat Sport Premium 2: Mateusz Borek – Roman Kołtoń
Komentarz w TVP 1: Maciej Iwański – Marcin Żewłakow


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa G: BENFICA – OLYMPIQUE LYON na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Piotr Koźmiński

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa E: SALZBURG – NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Piotr Czachowski

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa E: KRK GENK – LIVERPOOL na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Maciej Żurawski

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa H: LOSC LILLE – VALENCIA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Smokowski – Jacek Ziober

22:50 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka: STUDIOna żywo
Ipla

23:05 Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka: SKRÓTY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:30 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA 
Ipla


18:50 ESL Mistrzostwa Polski – CS: GO: DZIEŃ 2 
sport.tvp.pl


23:20 Magazyn GOLFOWY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:55 Six Days of London, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


02:00 NBA – Sezon Zasadniczy: TORONTO RAPTORS – NEW ORLEANS PELICANS


04:30 NBA – Sezon Zasadniczy: LOS ANGELES CLIPPERS – LOS ANGELES LAKERS


17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

18:20 EuroCup – 4. kolejka, grupa C: UNICS KAZAN – JOVENTUT BADALONA 
Eurosport Player

18:20 EuroCup – 4. kolejka, grupa D: GALATASARAY – BUDUCNOST PODGORICA 
Eurosport Player

18:25 Liga Mistrzów – 2. kolejka, grupa A: TURK TELEKOM – SASSARI 
Eurosport Player

18:35 EuroCup – 4. kolejka, grupa A: MONAKO – ULM 
Eurosport Player

18:50 EuroCup – 4. kolejka, grupa B: TOFAS – RYTAS 
Eurosport Player

19:00 Magazyn LIGI ACB 


19:25 EuroCup – 4. kolejka, grupa D: DOLOMITI ENERGA TRENTO – ASSECO ARKA GDYNIA
Eurosport PlayerIpla

20:20 EuroCup – 4. kolejka, grupa C: CEDEVITA OLIMPIJA LJUBLJANA – NANTERRE 
Eurosport Player

20:20 EuroCup – 4. kolejka, grupa C: BRESCIA – DARUSSAFAKA 
Eurosport Player

20:20 EuroCup – 4. kolejka, grupa D: OLDENBURG – UNICAJA 
Eurosport Player


19:30 Magazyn O CO BIEGA? 
CANAL+ Sport HD


18:00 
PGNiG Superliga kobiet – 6. kolejka: KPR GMINY KOBIERZYCE – MKS PERŁA LUBLIN 



22:55
Turniej Towarzyski, Argentyna: HISZPANIA – POLSKA 
sport.tvp.pl
Komenatrz: Jacek Laskowski


20:30 Liga Siatkówki Kobiet – 11. kolejka: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ 
Polsat Sport HD


17:00 Superpuchar Polski: STUDIO
Polsat Sport HD

17:30 Superpuchar Polski: ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE – ONICO WARSZAWA
Polsat Sport HD

20:00 Superpuchar Polski: STUDIO
Polsat Sport HD


12:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1. runda: PABLO CARRENA BUSTA – DENIS SHAPOVALOV 
Polsat Sport HD

14:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1. runda: ANDREY RUBLEV – FELIX AUGER-ALIASSIME 
Polsat Sport HD

15:00 ATP World Tour 500, Bazylea, Szwajcaria – 1. runda: DAVID GOFFIN – MARIN CILLIC 


16:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1. runda: DENNIS NOVAK – GAEL MONFILS 
Polsat Sport HD

17:00 ATP World Tour 500, Bazylea, Szwajcaria – 1. runda: PABLO CUEVAS – STAN WAWRINKA 


18:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 2. runda: MATTEO BERRETINI – GRIGOR DIMITROV 


19:00 ATP World Tour 500, Bazylea, Szwajcaria – 2. runda: ROGER FEDERER – RADU ALBOT 


20:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 2. runda: MARTON FUCSOVICS – KAREN KHACHANOV 


21:00 ATP World Tour 500, Bazylea, Szwajcaria – 2. runda: ALEX DE MINAUR – TAYLOR FRITZ 


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:35 Magazyn SPORT na żywo


20:30 Magazyn 1 NA 1 EXTRA 
CANAL+ Sport HD


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


23:15 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie