Sport w TV: środa – 24 lutego 2021

fot.

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: ATALANTA BC – REAL MADRYT CF


17:50 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: TOTTENHAM HOTSPUR FC – WOLFSBERGER AC


18:00 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: STUDIO 
*(również o 22:50)


18:00
Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 

Redakcja: Adrian Olek

18:30
Magazyn LALIGA WORLD 

Redakcja: Piotr Laboga

18:40 Eredivisie – 21. kolejka: FC GRONINGEN – FEYENOORD


18:55 LaLiga Santander – 1. kolejka: FC BARCELONA – ELCHE CF na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Jędrzejak


20:15 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: WSTĘP DO MECZU 


20:15 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: STUDIO 
*(również o 21:45)

Studio: Rafał Patyra – Sebastian Mila, Marcin Żewłakow

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: ATALANTA BC – REAL MADRYT CF

Komentarz w PSP 1: Marcin Feddek, Marcin Lepa (z Bergamo)
Komentarz w TVP 1: Jacek Laskowski – Robert Podoliński
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Pietrzak, Bartłomiej Płonka


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – MANCHESTER CITY FC

Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Stóf, Piotr Szymczuk


22:55 Liga Mistrzów UEFA: SKRÓTY MECZÓW 

Studio: Jacek Kurowski – Maciej Szczęsny
Redakcja: Sławomir Kwiatkowski, Szymon Borczuch, Aleksander Roj

23:30 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA 



12:20 Mistrzostwa Świata, Oberstdorf, Niemcy: KWALIFIKACJE BIEGU NA 5KM STYLEM DOWOLNYM KOBIE

Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Orłowski

14:20
Mistrzostwa Świata, Oberstdorf, Niemcy: KWALIFIKACJE BIEGU NA 10KM STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN

Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Stóf


11:45 UAE Tour, ZEA: ETAP 4 na żywo

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski


01:30 NBA: DALLAS MAVERICKS – BOSTON CELTICS
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD


17:10 IAAF World Indoor Tour, Madryt, Hiszpania: MITYNG

Komentarz w TVP Sport: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Kirpsza


17:30 IAAF World Indoor Tour, Belgrad, Serbia: MITYNG


19:00 Magazyn O CO BIEGA?
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Tomasz Lipiński, Kinga Sylwestrzak


16:50 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa A: FENIX TOULOUSE HANDBALL – CHEKHOVSKIE MEDVEDI


18:35 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa. grupa A: HC MESHKOV BREST – FC PORTO


18:35
Liga Mistrzów EHF – faza grupowa. grupa A: ELVERUM – HC VARDAR 1961


18:35 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa B: USAM NIMES GARD – FUCHSE BERLIN


20:35 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa. grupa B: RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO – FC BARCELONA


17:20 Liga Mistrzyń CEV – 1/4 finału: SAVINO DEL BENE SCANDICCI – A. CARRARO IMOCO CONEGLIAN


15:00 PlusLiga – 14. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE
Polsat Sport HD


17:50 Liga Mistrzów CEV – 1/4 finału: CUCINE LUBE CIVITANOVA – GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE
Polsat Sport HD
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski

20:30 Liga Mistrzów CEV – 1/4 finału: PGE SKRA BEŁCHATÓW – ZENIT KAZAN
Polsat Sport HD
Komentarz w Radio Gol 3: Mateusz Wiśniowski


17:50 Mistrzostwa Świata kobiet, Oberstdorf, Niemcy: KWALIFIKACJE DO KONKURSU NA SKOCZNI NORMALNEJ



13:55 Cazoo Players Championship, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 3
*(do 17:30)


20:00 Cazoo Players Championship, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 3
*(do 23:30)



01:30 WTA Tour 500 – Adelaide International, Adelaide, Australia – 2. runda: ELISE MERTENS – ANASTASIJA SEVASTOVA 


03:30 WTA Tour 500 – Adelaide International, Adelaide, Australia – 2. runda: MISAKI DOI – BELINDA BENCIC 


05:30 WTA Tour 500 – Adelaide International, Adelaide, Australia – 2. runda: PETRA MARTIC – CORI GAUFF 


09:00 WTA Tour 500 – Adelaide International, Adelaide, Australia – 2. runda: ASHLEIGH BARTY – DANIELLE COLLINS 
CANAL+ Sport HD


11:00 WTA Tour 500 – Adelaide International, Adelaide, Australia – 2. runda: MADDISON INGLIS – IGA ŚWIĄTEK 
CANAL+ Sport HD


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie