Sport w TV: środa – 26 lipca 2017

Wykaz zawierają informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – III runda kwalifikacji: FC ASTANA – LEGIA WARSZAWA 02:00 International Champions Cup: TOTTENHAM HOTSPUR – AS ROMA  15:15 Liga Mistrzów UEFA […]

Wykaz zawierają informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – III runda kwalifikacji: FC ASTANA – LEGIA WARSZAWA


02:00 International Champions Cup: TOTTENHAM HOTSPUR – AS ROMA na żywo
Ipla

15:15 Liga Mistrzów UEFA – III runda kwalifikacji: STUDIO na żywo
*(od 15:45 w TVP 1 HD)
TVP Sport HDSport.tvp.pl

15:55 Liga Mistrzów UEFA – III runda kwalifikacji: FC ASTANA – LEGIA WARSZAWAna żywo
TVP Sport HDSport.tvp.pl

 17:50 Puchar CEE U19:BURNLEY FC – EVERTON FC na żywo


18:00 UEFA – III runda kwalifikacji:  DYNAMO KIJÓW – YOUNG BOYS na żywo


 18:00 Mecz Towarzyski: FC SCHALKE 04 – NEFTCHI BAKU na żywo


 20:30 Mistrzostwa Europy Kobiet, Holandia – Grupa C: SZWAJCARIA – FRANCJA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

 20:30 Mistrzostwa Europy Kobiet, Holandia – grupa CIRLANDIA – AUSTRIAna żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


00:30  The World Games, Wrocław, Polska- Finał: NIEMCY – SZWAJCARIA Premiera.200
Polsat Sport HDIpla


14:00 
The World Games, Wrocław, Polska: MINI TRAMPOLINA – ELIMINACJE   na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Aleksandra Szutenberg – Roman Gruszkiewicz

14:30 The World Games, Wrocław, Polska: AKROBATYKA SPORTOWA – ELIMINACJE  na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Aleksandra Szutenberg – Roman Gruszkiewicz

 15:00  The World Games, Wrocław, Polska: SKOKI NA ŚCIEŻCE – ELIMINACJE   na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Aleksandra Szutenberg – Roman Gruszkiewicz

15:50 The World Games, Wrocław, Polska: SKOKI NA TRAMPOLINIE   na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Aleksandra Szutenberg – Roman Gruszkiewicz

 18:00 The World Games, Wrocław, Polska: AKROBATYKA SPORTOWA – ELIMINACJE   Premiera.200
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Aleksandra Szutenberg – Roman Gruszkiewicz

 19:00 The World Games, Wrocław, Polska: MINI TRAMPOLINA – FINAŁ na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Aleksandra Szutenberg – Roman Gruszkiewicz

19:45 The World Games, Wrocław, Polska : AKROBATYKA SPORTOWA – FINAŁ   na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Aleksandra Szutenberg – Roman Gruszkiewicz

20:20 The World Games, Wrocław, Polska: SKOKI NA ŚCIEŻCE – FINAŁ  na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Aleksandra Szutenberg – Roman Gruszkiewicz

21:20 The World Games, SKOKI NA TRAMPOLINIE – FINAŁ na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Aleksandra Szutenberg – Roman Gruszkiewicz


10:00  The World Games, Wrocław, Polska – eliminacje:  KANADA – CZECHY  na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Tomasz Bardelski

12:00  The World Games, Wrocław, Polska – eliminacje: ARGENTYNA – FRANCJA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Tomasz Bardelski

 16:00 The World Games, Wrocław, Polska – eliminacje: POLSKA – USA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Tomasz Bardelski

21: 00 The World Games, Wrocław, Polska – eliminacje: SZWAJCARIA – WŁOCHY Premiera.200
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Tomasz Bardelski


14:25  Tour de Wallonie:  ETAP 5  na żywo
* (od 15:30 w Eurosport 1 HD i Eurosport 1 DE)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla


18:00  Gold Coast Lotnisko Marathon 2017: PODSUMOWANIE Premiera.200
Sportowiec


09:00  The World Games, Wrocław, Polska:  ELIMINACJE KOBIET na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk, Szymon Rojek

14:30  The World Games, Wrocław, Polska: ELIMINACJE MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk, Szymon Rojek


20:25  Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry – 1/2 Finał: ROSJA – USA na żywo


21:55 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry – 1/2 Finału: 
 na żywo


09:30  Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry:  DZIEŃ 4 – ELIMINACJE  na żywo
TVP Sport HDSport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz

17:25 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 4 – FINAŁY na żywo
Sport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:00 The World Games, Wrocław, Polska:  1/16 FINAŁU na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Muras – Adrian Fulneczek

14:00 The World Games, Wrocław, Polska: 1/16 FINAŁU na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Muras – Adrian Fulneczek

 18:00  The World Games, Wrocław, Polska: 1/16 FINAŁU na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Muras – Adrian Fulneczek

19:30  The World Games, Wrocław, Polska: 1/16 FINAŁU na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Muras – Adrian Fulneczek

 20:30  The World Games, Wrocław, Polska: 1/16 FINAŁU Premiera.200
Ipla
Komentarz: Marcin Muras – Adrian Fulneczek


20:00  World Matchplay, Blackpool, Wielka Brytania:  DZIEŃ 5 – SESJA WIECZORNA na żywo
Sportowiec
Komentarz w Sportklubie: Kacper Merk

Sportowy
10:00  The World Games, Wrocław, Polska:  KARATE – ELIMINACJE  na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Jurkowski

10:00  The World Games, Wrocław, Polska:  KICKBOXING – ELIMINACJE na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Jurkowski

 15:30 The World Games, Wrocław, Polska: KARATE – FINAŁY na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Jurkowski


16:00  Mistrzostwa Świata, Lipsk, Niemcy:  ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


00:30 ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy: II RUNDA  Premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla

 11:00 WTA Tour, Nanchang, Chiny:  II RUNDA na żywo
Sport.tvp.pl


20:00 The World Games, Wrocław, Polska: ZAWODY Premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla


09:00  The World Games,  Wrocław, Polska:  FREESTYLE KOBIET na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Arkadiusz Helsner


18:00  Magazyn SPEEDWAY GRAND PRIX Premiera.200
CANAL + Sport HD

Inne
09:00 The World Games, Wrocław, Polska: DZIEŃ 6 na żywo


18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


20:00 Magazyn SPORT na żywo


20:10
 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU Premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDSport.tvp.pl

22:00 
The World Games, Wrocław, Polska: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


22:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU Premiera.200
Eurosport 1 HD
Ipla

23:00 
The World Games, Wrocław, Polska: MAGAZYN PODSUMOWUJĄCY na żywo
Polsat Sport HDIpla 

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ Premiera.200
CANAL + Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie