Sport w TV: środa – 29 kwietnia 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
16:05 Magazyn BORUSSIA TV 
premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

19:30 T-Mobile Ekstraklasa – 30. kolejka: MULTILIGA+ na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Marcin Baszczyński, Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski

20:20 DFB Pokal – 1/2 Finału: ARMINIA BIELEFELD – VFL WOLFSBURG na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański

20:25 
T-Mobile Ekstraklasa – 30. kolejka: LEGIA WARSZAWA – POGOŃ SZCZECIN na żywo
Canal+ Family HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Maciej Murawski (z Warszawy)
Reporter: Paulina Bojarska, Krzysztof Marciniak


20:25
T-Mobile Ekstraklasa – 30. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – WISŁA KRAKÓW na żywo
Canal+ Family 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Reporter: Daria Kabała-Malarz, Mariusz Wróblewski


20:25 
T-Mobile Ekstraklasa – 30. kolejka: KORONA KIELCE – LECHIA GDAŃSK na żywo
nc+ kanał 36Canal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Pe
łka – Grzegorz Mielcarski (z Kielc)
Reporter: Bartek Ignacik, Grzegorz
Milko

20:25 
T-Mobile Ekstraklasa – 30. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – LECH POZNAŃ na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Kamil Kosowski (z Bielska-Białe
j)
Reporter: Sonia
Śledź, Adam Westfal


20:40
Serie A – 33. kolejka: JUVENTUS FC – ACF FIORENTINA na żywo
Orange sport

Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

22:30
Liga BBVA – 33. kolejka: REAL MADRYT – UD ALMERIA premiera.200
Canal+ Family HD
Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

22:30
Premier League – 35. kolejka: LEICESTER CITY – CHELSEA FC premiera.200
Canal+ Family 2 HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

bilard
17:00 Magazyn BETWAY WORLD CUP OF POOL 2014  premiera.200
Sportklub


kolarstwo szosowe
14:00 Wyścig dookoła Turcji: ETAP 4 na żywo
Eurosport HD
Komentarz: Tomasz Jaroński

16:15
Tour de Romandie: ETAP 2na żywo
polsat-sport-hd.120

koszykówka
16:45 
Magazyn BASKET+ premiera.200
Canal+ Sport HD

koszykówka mężczyzn
18:00 Euroliga – Finał: CHIMKI MOSKWA – HERBALIFE GRAN CANARIA (II MECZ) na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Jacek Kubicki, Sławomir Szymczak

lekkoatletyka
19:00
Magazyn O CO BIEGA? premiera.200
Canal+ Sport HD

siatkówka mężczyzn
20:00
PlusLiga – mecz o 3 miejsce: PGE SKRA BEŁCHATÓW – JASTRZĘBSKI WĘGIEL (III MECZ) na żywo
polsat-sport-hd.120

snooker
11:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: 1/4 FINAŁU na żywo
Eurosport HDEurosport 2 HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

15:30
 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: 1/4 FINAŁU na żywo
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

20:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: 1/4 FINAŁU na żywo
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

tenis
12:00 WTA World Tour, Marrakesz, 1. runda: GARBIÑE MUGURUZA – KRISTINA MLADENOVIĆ na żywo
Arriadia
Supertennis HD

14:00 WTA World Tour, Marrakesz, 2. runda: TATJANA MARIA – TIMEA BACSINSZKY na żywo
Arriadia
Supertennis HD

16:00 WTA World Tour, Marrakesz, 2. runda:FLAVIA PENNETTA – LAURA SIEGEMUND na żywo
Arriadia
Supertennis HD

16:00 ATP World Tour, Estoril, Portugalia, 2. runda: FELICIANO LOPEZ- ROBIN HAASE na żywo
Eurosport 2 HD


18:00 WTA World Tour, Marrakesz, 2. runda: ROBERTA VINCI – KARIN KNAPP na żywo
Arriadia
Supertennis HD

18:30 ATP World Tour, Istambuł, Turcja, 2. runda:ROGER FEDERER – JARKKO NIEMINEN na żywo
Supertennis HD


20:15 ATP World Tour, Estoril, Portugalia, 2. runda: FILIP KRAJINOVIĆ – NICK KYRGIOS na żywo
Eurosport 2 HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Bartosz Mierzwa, Krzysztof Sokólski, Piotr Barwaśny