Sport w TV: środa – 29 września 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa H: JUVENTUS FC – CHELSEA FC


02:25 Copa Libertadores – 1/2 finału: ATLETICO MINEIRO – PALMEIRAS na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

13:50 Liga Młodzieżowa UEFA – 2. kolejka, grupa F: MANCHESTER UNITED FC – VILLARREAL CF na żywo

Komentarz: Jakub Baranowski – Marcin Gazda

15:50 Liga Młodzieżowa UEFA – 2. kolejka, grupa H: JUVENTUS FC – CHELSEA FC 

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

15:50 Fortuna Puchar Polski – 1. runda: APKLAN RESOVIA RZESZÓW – WIDZEW ŁÓDŹ na żywo

Komentarz: Szymon Rojek – Rafał Grodzicki

16:40 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Robert Skrzyński – Michał Żewłakow (z Częstochowy)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Piotr Bugajny

16:55 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – RADOMIAK RADOM 

Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Michał Żewłakow (z Częstochowy)
Komentarz w Radio Gol 1: Jakub Grobara


17:00 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa F: STUDIO na żywo
*(również o 20:40 i 22:50)

Studio: Paulina Chylewska – Jerzy Engel, Roman Kołtoń, Marek Jóźwiak, Dariusz Dziekanowski

17:55 Magazyn MECZ DNIA 

Studio: Tomasz Smokowski – Michał Borkowski, Maciej Łuczak

18:05 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa H: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Jacek Cyzio

18:35 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa F: ATALANTA BC – BSC YOUNG BOYS na żywo

Komentarz w PSP 1: Mateusz Święcicki – Filip Kapica
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Stóf


18:35 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa H: FC ZENIT – MALMÖ FF na żywo

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Jacek Cyzio

18:50 Eliteserien – 19. kolejka: STABÆK FOTBALL – STRØMSGODSET IF 


19:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adam Zakrzewski

19:30 Magazyn LALIGA WORLD 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Laboga

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa E: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Strejlau

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa F: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Piotr Przybysz – Maciej Żurawski

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa G: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Tomasz Lach – Piotr Kobierecki

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa G: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Andrzej Janisz – Paweł Golański

20:35 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa H: STUDIO na żywo
*(również o 21:45)

Studio: Jacek Kurowski – Jakub Wawrzyniak, Maciej Sawicki

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa E: FC BAYERN MONACHIUM – DYNAMO KIJÓW na żywo

Komentarz w PSP 1: Marcin Feddek – Artur Wichniarek (z Monachium)
Komentarz w Radio Gol 1: Marceli Korytek, Piotr Szymczuk

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa H: JUVENTUS FC – CHELSEA FC na żywo

Komentarz w PSP 2: Marcin Lepa – Piotr Czachowski
Komentarz w TVP 1: Jacek Laskowski – Marcin Żewłakow
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek, Bartłomiej Szymański

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa E: SL BENFICA – FC BARCELONA na żywo

Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Strejlau

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa F: MANCHESTER UNITED FC – VILLARREAL CF na żywo

Komentarz w PSP 4: Piotr Przybysz – Maciej Żurawski
Komentarz w Radio Gol 3: Maciej Piotrowski


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa G: VFL WOLFSBURG – SEVILLA FC na żywo

Komentarz: Tomasz Lach – Piotr Kobierecki

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa G: FC SALZBURG – LILLE OSC na żywo

Komentarz: Andrzej Janisz – Paweł Golański

22:55 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA na żywo

Studio: Rafał Patyra – Maciej Szczęsny
Skróty: 
Michał Zawacki, Maciej Iwański, Sławomir Kwiatkowski, Szymon Borczuch

23:30 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA 

Studio: Paulina Czarnota-Bojarska


18:55 Primera División Femenina – 4. kolejka: REAL MADRYT – REAL SOCIEDAD na żywo


20:10 Women’s FA Cup – ćwierćfinał: ARSENAL FC – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo


18:55 Mistrzostwa Świata, Kowno, Litwa – 1/2 finału: BRAZYLIA – ARGENTYNA na żywo

Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Tomasz Aftański

hokej na lodzie
04:05 NHL – pre-season: VEGAS GOLDEN KNIGHTS – COLORADO AVALANCHE na żywo


13:00 Tour of Euromoetropole, Belgia: WYŚCIG na żywo


13:20 Tour of Sicily, Włochy: ETAP 2 na żywo

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski

15:00 CRO Race, Chorwacja: ETAP 2 na żywo

Komentarz: Adam Probosz – Stanisław Brzósko


17:00 Puchar Świata, Yankton, USA: ŁUK BLOCZKOWY KOBIET 

Komentarz: Igor Błachut

21:00 Puchar Świata, Yankton, USA: ŁUK BLOCZKOWY MĘŻCZYZN 

Komentarz: Igor Błachut


18:35 Liga Mistrzów EHF – 3. kolejka, grupa A: HC VARDAR – AALBORG HÅNDBOLD 


18:35 Liga Mistrzów EHF – 3. kolejka, grupa B: TELEKOM VESZPRÉM – FC BARCELONA HB 


18:45 Liga Mistrzów EHF – 3. kolejka, grupa B: MOTOR ZAPOROŻE – ŁOMŻA VIVE KIELCE 

Komentarz w Eurosporcie: Krzysztof Bandych – Jakub Pieczatowski
Komentarz w Radio Gol 2: Bartosz Pająk, Adrian Kozioł

20:35 Liga Mistrzów EHF – 3. kolejka, grupa A: PPD ZAGRZEB – ELVERUM HÅNDBALL 


20:35 Liga Mistrzów EHF – 3. kolejka, grupa B: SG FLENSBURG HANDEWITT – PARIS SAINT-GERMAIN HANDBALL 


11:00 Scottish Open, Barnsley, Anglia: KWALIFIKACJE 
*(do 22:00)



16:45 Meltwater Champions Chess Tour – Finals 2021: RUNDA 5 


09:30 Drużynowy Puchar Świata na wózkach, Sardynia, Włochy: DZIEŃ 3
*(do 23:00)


16:00 WTA Tour 500, Chicago, USA – 2. runda: BELINDA BENCIC – MADDISON INGLIS na żywo

Komentarz: Dawid Celt – Klaudia Jans-Ignacik

18:00 WTA Tour 500, Chicago, USA – 2. runda: JIL TEICHMANN – MAGDA LINETTE na żywo

Komentarz: Bartosz Ignacik – Tomasz Wiktorowski

18:00 WTA Tour 500, Chicago, USA – 2. runda: ELINA SVITOLINA – AMANDA ANISIMOVA na żywo


20:00 WTA Tour 500, Chicago, USA – 2. runda: BIANCA ANDREESCU – SHELBY ROGERS na żywo

Komentarz: Michał Lewandowski – Katarzyna Kaleta

22:00
ATP World Tour 250, San Diego, USA – 1. runda: HUBERT HURKACZ – ALEX BOLT na żywo

Komentarz: Dawid Olejniczak

22:00 WTA Tour 500, Chicago, USA – 2. runda: VICTORIA AZARENKA – HAILEY BAPTISTE na żywo


18:55 PGE Ekstraliga – 1/2 finału: VÄSTERVIK SPEEDWAY – DACKARNA MÅLILLA

Komentarz: Michał Korościel – Maciej Markowski


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie