Sport w TV: środa – 4 maja 2022

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA: Liga Mistrzów UEFA – 1/2 finału: REAL MADRYT CF – MANCHESTER CITY FC 18:00 Greek Super League – grupa mistrzowska, 3. kolejka: PAOK FC […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Liga Mistrzów UEFA – 1/2 finału: REAL MADRYT CF – MANCHESTER CITY FC


18:00 Greek Super League – grupa mistrzowska, 3. kolejka: PAOK FC – OLYMPIACOS SFP na żywo

Komentarz w Sportklubie: Tomasz Górski
Komentarz w Canal+: Filip Surma – Arkadiusz Malarz

18:00
Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS

Redakcja: Adrian Zakrzewski

19:00 Magazyn LALIGA WORLD

Redakcja: Łukasz Orłowski

19:00 Liga Mistrzów UEFA – 1/2 finału: STUDIO 
*(również o 23:00)


19:10 Magazyn 4-4-2 na żywo

Studio: Mariusz Jankowski – Andrzej Janisz, Piotr Żelazny, Jerzy Engel

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 1/2 finału: STUDIO 

Studio: Jacek Kurowski – Mateusz Borek, Jakub Wawrzyniak

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 1/2 finału: REAL MADRYT CF – MANCHESTER CITY FC na żywo

Komentarz w PSP 1: Bożydar Iwanow – Piotr Kobierecki (z Madrytu)
Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski – Sebastian Mila (z Madrytu)
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Wlazło, Kamil Aleksandrowicz

22:30
Magazyn FORTUNA 1. LIGI


22:55 Liga Mistrzów UEFA – 1/2 finału: MAGAZYN SKRÓTÓW na żywo

Studio: Szymon Borczuch – Robert Podoliński
Skróty: Maciej Iwański

23:30 Liga Mistrzów UEFA – 1/2 finału: MAGAZYN SKRÓTÓW na żywo


23:30
Serie A TIM – 35. kolejka: AC MILAN – ACF FIORENTINA

Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński

23:50
Copa Libertadores – 4. kolejka, grupa H: TALLERES CÓRDOBA – CR FLAMENGO na żywo

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Bartłomiej Rabij


19:15
Frauen-Bundesliga – 20. kolejka: SGS ESSEN – VFL WOLFSBURG

Komentarz: Adam Drygalski

20:10
FA Women’s Super League – 21. kolejka: ARSENAL FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC 

Komentarz: Dawid Szymczak


00:00 Major League Baseball: CLEVELAND GUARDIANS – SAN DIEGO PADRES


04:00 Major League Baseball: LOS ANGELES DODGERS – SAN FRANCISCO GIANTS


19:00
Major League Baseball: NEW YORK METS – ATLANTA BRAVES


22:00
Magazyn WOKÓŁ RINGU



01:05 NHL – play-off, 1/8 finału: NEW YORK RANGERS – PITTSBURGH PENGUINS na żywo


01:35 NHL – play-off, 1/8 finału: FLORIDA PANTHERS – WASHINGTON CAPITALS na żywo


03:35 NHL – play-off, 1/8 finału: COLORADO AVALANCHE – NASHVILLE PREDATORS na żywo


04:05
NHL  – play-off, 1/8 finału: CALGARY FLAMES – DALLAS STARS na żywo


12:00 
Magazyn NHL ON THE FLY na żywo


15:25
Mistrzostwa świata Dywizji 1A, Lublana, Słowenia: LITWA – WĘGRY na żywo

Komentarz: 
Patryk Rokicki – Marcin Iwankiewicz


15:00 Cztery Dni Dunkierki, Francja: ETAP 2 na żywo

Komentarz: Tomasz Jaroński


17:20 Energa Basket Liga – play-off, 1/2 finału: ANWIL WŁOCŁAWEK – LEGIA WARSZAWA na żywo


17:45 Magazyn BASKET+ 


00:00 (śr/czw) EuroCup – play-off, 1/2 finału: VALENCIA BASKET – VIRTUS SEGAFREDO BOLONIA 


18:30 Magazyn O CO BIEGA?

Redakcja: Marcin Rosłoń, Tomasz Lipiński, Kinga Sylwestrzak


17:30 PlusLiga – play-off, finał: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo

Komentarz w PS: Tomasz Swędrowski (z Kędzierzyna-Koźla)
Komentarz w Radio Gol 1: Janusz Siennicki

20:30 PlusLiga – play-off, mecz o 3. miejsce: PGE SKRA BEŁCHATÓW – ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE na żywo

Komentarz w PS: Marek Magiera – Ireneusz Mazur (z Bełchatowa)
Komentarz w Radio Gol 2: Szymon Miszczak (z Bełchatowa)

20:30
SuperLega – play-off, finał: CUCINE LUBE CIVITANOVA – SIR SAFETY CONAD PERUGIA na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy


12:00 ATP World Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 2. runda: DUSAN LAJOVIC – CASPER RUUD na żywo

Komentarz: Tomasz Lorek

12:00
WTA Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 1/4 finału: ONS JABEUR – SIMONA HALEP na żywo

Komentarz: Maciej Zaręba – Adam Molenda

14:00
ATP World Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 2. runda: MARIN CILIC – ALEXANDER ZVEREV na żywo

Komentarz: Tomasz Lorek

14:00
WTA Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 1/4 finału: EKATERINA ALEXANDROVA – AMANDA ANISIMOVA na żywo

Komentarz: Maciej Zaręba – Adam Molenda

16:00
ATP World Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 2. runda: HUBERT HURKACZ – ALEJANDRO DAVIDOVICH FOKINA na żywo
*(od 17:00 w Polsat Sport Extra)

Komentarz: Dawid Olejniczak

16:00
WTA Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 1/4 finału: JIL TEICHMANN – ANHELINA KALININA na żywo

Komentarz: Marek Furjan – Dawid Celt

18:00 ATP World Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 2. runda: DIEGO SCHWARTZMAN – GRIGOR DIMITROV na żywo


20:00
WTA Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 1/4 finału: JESSICA PEGULA – SARA SORRIBES TORMO na żywo

Komentarz: Bartosz Ignacik – Dawid Celt

20:00
ATP World Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 2. runda: ALEX DE MINAUR – JANNIK SINNER na żywo


22:00
ATP World Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 2. runda: LUCAS POUILLE – STEFANOS TSITSIPAS na żywo


17:15 Magazyn WYZWANIE MISTRZA – ALEKSANDRA MIROSŁAW


18:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 21:30)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie