Sport w TV: wtorek – 3 maja 2022

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA: Liga Mistrzów UEFA – 1/2 finału: VILLAREAL CF – LIVERPOOL FC 00:55 Brasileiro Série A – 4. kolejka: SAO PAULO FC – SANTOS FC  Komentarz: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Liga Mistrzów UEFA – 1/2 finału: VILLAREAL CF – LIVERPOOL FC


00:55 Brasileiro Série A – 4. kolejka: SAO PAULO FC – SANTOS FC na żywo

Komentarz: Szymon Rojek – Bartłomiej Rabij

16:45 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW 

Redakcja: Piotr Glamowski 


17:00 Fortuna 1. liga – 31. kolejka: STUDIO 
*(również o 20:00)

Studio: Przemysław Iwańczyk -Marek Dziuba, Paweł Golański, Rafał Niżnik (z Łodzi)
Reporter: Tomasz Włodarczyk

17:50 Fortuna 1. liga – 31. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – WIDZEW ŁÓDŹ na żywo

Komentarz w Polsacie Sport: Cezary Kowalski – Marcin Kaczmarek (z Łodzi)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Pietrzak (z Łodzi)

19:00 Liga Mistrzów UEFA – 1/2 finału: STUDIO 
*(również o 23:00)

Studio: Paulina Chylewska -Zbignew Boniek,Piotr Nowak, Piotr Urban, Roman Kołtoń,

19:15 Magazyn LALIGA HIGHLIGHTS SHOW 

Redakcja: Michał Kornacki

19:55 SKY Bet Championship – 33. kolejka: AFC BOURNEMOUTH – NOTTINGHAM FOREST FC na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński
20:50 Liga Mistrzów UEFA – 1/2 finału: VILLAREAL CF – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz w PSP 1: Marcin Lepa – Andrzej Niedzielan (z Vila-real)
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek, Piotr Szymczuk

23:30 Liga Mistrzów UEFA – 1/2 finału: MAGAZYN SKRÓTÓW na żywo

Prowadząca: Paulina czarnota-Bojarska

00:30 (wt/śr) Magazyn MLS 



13:55 Mistrzostwa Europy U17 – 1. kolejka, grupa A: DANIA – NIEMCY na żywo


17:25 Mistrzostwa Europy U17 – 1. kolejka, grupa B: FRANCJA – FINLANDIA na żywo


19:55 Mistrzostwa Europy U17 – 1. kolejka, grupa B: NORWEGIA – HISZPANIIA na żywo


19:55 Mistrzostwa Europy U17 – 1. kolejka, grupa A: BOŚNIA I HERCEGOWINA – HOLANDIA na żywo


00:30 Major League Baseball: MIAMI MARLINS – ARIZONA DIAMONDBACKS 


03:30 Major League Baseball: OAKLAND ATHLETICS – TAMPA BAY RAYS 



15:50 Puchar Polski – finał: CONSTRACT LUBAWA – REKORD BIELSKO-BIAŁA 

Komentarz: Mateusz Orłowski – Piotr Szymura


01:00 Puchar Stanleya – play-off, 1/8 finału: CAROLINA HURRICANES – BOSTON BRUINS 

Komentarz: Piotr Chłystek – Andrzej Kulasek

01:35 Puchar Stanleya – play-off, 1/8 finału: TORONTO MAPLE LEAFS – TAMPA BAY LIGHTNING 


03:35 Puchar Stanleya – play-off, 1/8 finału: MINNESOTA WILD – ST. LOUIS BLUES 


04:05 Puchar Stanleya – play-off, 1/8 finału: EDMONTON OILERS – LOS ANGELES KINGS 


12:00 Magazyn NHL ON THE FLY 


18:55 SHL – play-off, finał: LULEÅ HOCKEY – FÄRJESTAD BK 


15:00 Cztery Dni Dunkierki, Francja: ETAP 1 na żywo

Komentarz: Tomasz Jaroński


17:45 Magazyn BASKET+ 


20:00 Turkish Arlines Euroliga – play-off, 1/4 finału: FC BARCELONA – BAYERN MONACHIUM na żywo


20:05 Magazyn PIĄTA KWARTA 

Redakcja: Radosław Spiak

20:20 Energa Basket Liga – 1/2 finału: GRUPA SIERLECCY CZARNI SŁUPSK – WKS ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
 
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jank0wski ( z Słupska)

22:00 EuroCup – play-off, 1/2 finału: MORABANC ANDORA – FRUTTI EXTRA BURSASPOR 


20:35 Liga Europejska EHF – 1/4 finału: SC MAGDEBURG – HBC NANTES na żywo


20:40 Liga Europejska EHF – 1/4 finału: ORLEN WISŁA PŁOCK – KADETTEN SCHAFFHAUSEN na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Iwona Niedźwiedź


09:00 PZP Polish Open, Łódź: DZIEŃ 4 – ELIMINACJE na żywo


17:15 PZP Polish Open, Łódź: DZIEŃ 4 – FINAŁY na żywo

Komentarz: Szymon Borczuch – Mariusz Siembida (z Łodzi)
Reporter: Hubert Bugaj


12:00 ATP World Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 1. runda: HUBERT HURKACZ – HUGO DELLIEN na żywo

Komentarz: Dawid Olejniczak

13:30 WTA Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 3. runda: DARIA KASATKINA – SARA SORRIBES TORMO na żywo

Komentarz: Michał Lewandowski – Dawid Celt

14:00 ATP World Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 1. runda: JENSON BROOKSBY – ROBERTO BAUTISTA AGUT na żywo

Komentarz: Michał Krogulec

15:30 WTA Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 3. runda: JESSICA PEGULA – BIANCA ANDREESCU na żywo


16:00 ATP World Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 2. runda: NOVAK DJOKOVIC – GAEL MONFILS na żywo
*(od 17:00 w Polsat Sport Extra)

Komentarz: Tomasz Lorek

17:30 WTA Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 3. runda: JIL TEICHMANN – ELENA RYBAKINA na żywo


18:00 ATP World Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 1. runda: BOTIC VAN DE ZANDSCHULP – PABLO CARRENO BUSTA na żywo

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

20:00 ATP World Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 2. runda: ANDY MURRAY – DENIS SHAPOVALOV na żywo

Komentarz: Filip Gawęcki

20:00 WTA Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 3. runda: EMMA RADUCANU – ANHELINA KALININA na żywo

Komentarz: Bartek Ignacik – Dawid Celt

22:00 ATP World Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 2. runda: NIKOLOZ BASILASHVILI – CARLOS ALCARAZ na żywo


22:30 Formuła E – ePrix Monako: PODSUMOWANIE 


18:55 Bauhaus-Ligan – 1. kolejka: PIRATERNA MOTOLA – DACKARNA MALILLA na żywo

Komentarz:  Marcin Musiał – Maciej Murawski

22:30 Magazyn EWINNER 1. LIGI ŻUŻLOWEJ 


23:30 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Chorwacji: PODSUMOWANIE 

Redakcja: Edward Durda


17:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 19:25 i 22:30)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie