Sport w TV: środa – 5 maja 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – 1/2 finału: CHELSEA FC – REAL MADRYT CF 16:55 Fortuna 1. liga – 25. kolejka: GKS JASTRZĘBIE – MIEDŹ […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – 1/2 finału: CHELSEA FC – REAL MADRYT CF


16:55 Fortuna 1. liga – 25. kolejka: GKS JASTRZĘBIE – MIEDŹ LEGNICA 

Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Orłowski

17:15 Magazyn LALIGA WORLD 
CANAL+ Sport HD

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 
CANAL+ Sport HD

18:00 Liga Mistrzów UEFA – 1/2 finału: STUDIO 
*(również o 22:50)

Studio: Paulina Chylewska – Janusz Panasewicz, Wojciech Kowalewski, Roman Kołtoń, Artur Wichniarek
Analiza: Dariusz Wdowczyk, Tomasz Łapiński

18:40 PKO Ekstraklasa – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda
Reporterzy: Adam Zakrzewski, Adrian Olek

18:55 PKO Ekstraklasa – 23. kolejka: PGE FKS STAL MIELEC – RAKÓW CZĘSTOCHOWA 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski, Wojciech Anyszek


18:55 Fortuna 1. liga – 23. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – KORONA KIELCE 

Komentarz w Radio Gol 2: Bartłomiej Płonka

19:55 Liga NOS – 31. kolejka: SPORTING BRAGA – PACOS DE FERREIRA 
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Michał Świerżyński

20:05 Liga Mistrzów UEFA – 1/2 finału: STUDIO 
*(również o 21:45)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Mateusz Borek, Jakub Wawrzyniak

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 1/2 finału: CHELSEA FC – REAL MADRYT CF 
sport.tvp.pl
Komentarz w TVP 1: Jacek Laskowski – Robert Podoliński
Komentarz w Polsacie Sport Premium 1: Bożydar Iwanow – Andrzej Niedzielan
Komentarz w Radio Gol 1: Patryk Banaszkiewicz


22:10 Liga NOS – 31. kolejka: RIO AVE – SPORTING CP 
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Kuba Ostrowski

22:30 Magazyn FORTUNA PUCHARU POLSKI 


22:55 Liga Mistrzów UEFA: SKRÓTY MECZÓW 

Studio: Jacek Kurowski – Maciej Szczęsny

23:30 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA 


17:30 Volta ao Algarve, Portugalia: ETAP 1 na żywo

Komentarz: Tomasz Jaroński – Igor Błachut


17:45 Magazyn BASKET+ 


17:55 Liga Mistrzów FIBA – 1/4 finału: BC NIŻNY NOWOGRÓD – CASADEMONT ZARAGOZA 

Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Wojciech Michałowicz

20:25 Liga Mistrzów FIBA – 1/4 finału: ERA NYMBURK – PINAR KARSIYAKA 

Komentarz: Artur Kwiatkowski, Wojciech Michałowicz

23:00 Magazyn ENERGA BASKET LIGA 

Redakcja: Jerzy Mielewski


21:00 Magazyn O CO BIEGA? 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Tomasz Lipiński, Kinga Sylwestrzak


16:00 Liga SEHA – 1/8 finału: TATRAN PREŠOV – HC VOJVODINA NOVI SAD 

Komentarz: Kamil Gapiński

23:05 
LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 28. kolejka: FRISCH AUF! GÖPPINGEN – SG FLENSBURG-HANDEWITT 

Komentarz: Mateusz Juza


20:00 Premier League Darts, Milton Keynes, Wielka Brytania: 10. KOLEJKA 

Komentarz: Marcin Grzywacz


10:50 Puchar Świata, Tokio, Japonia: WIEŻA 10-METROWA – KOBIETY na żywo

Komentarz: Jarosław Idzi – Jakub Puchow


14:00 Mistrzostwa Polski, Bydgoszcz: DZIEŃ 7 

Komentarz: Zbigniew Pakleza – Piotr Brodowski


11:00 ATP World Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 2. runda: ALEJANDRO DAVIDOVICH FOKINA – DANIIL MEDVEDEV na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

11:00 WTA Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 1/4 finału: PAULA BADOSA – BELINDA BENCIC na żywo

Komentarz: Marek Furjan – Klaudia Jans-Ignacik

13:20 ATP World Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 2. runda: KEI NISHIKORI – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Lorek

13:40 WTA Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 1/4 finału: ASHLEIGH BARTY – PETRA KVITOVA na żywo

Komentarz: Bartosz Ignacik – Klaudia Jans-Ignacik

15:00 ATP World Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 2. runda: RAFAEL NADAL – CARLOS ALCARAZ na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Dawid Olejniczak

15:00 WTA Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 1/4 finału: ANASTASIA PAVLYUCHENKOVA – KAROLINA MUCHOVA na żywo

Komentarz: Marek Furjan – Tomasz Wiktorowski

17:00 ATP World Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 2. runda: ROBERTO BAUTISTA AGUT – JOHN ISNER na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Katarzyna Nowak

19:00 WTA Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 1/4 finału: ARYNA SABALENKA – ELISE MERTENS na żywo

Komentarz: Bartosz Ignacik – Tomasz Wiktorowski

20:30 ATP World Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 2. runda: BENOIT PAIRE – STEFANOS TSITSIPAS na żywo
Polsat Sport HD

Komentarz: Katarzyna Nowak


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie