Sport w TV: środa – 6 czerwca 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Narodów – 11. kolejka: POLSKA – NIEMCY


16:55
Turniej Reprezentacji U21, Tulon, Francja – 1/2 finału: MEKSYK – TURCJA na żywo
Ipla

19:25
Turniej Reprezentacji U21, Tulon, Francja – 1/2 finału: SZKOCJA – ANGLIA na żywo
Ipla

19:30
Magazyn JEDZIEMY NA MUNDIAL premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:25 
Segunda División – 1/2 finału: NUMANCIA – REAL SARAGOSSA na żywo
Ipla

20:40
Mecz Towarzyski: BELGIA – EGIPT na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński


19:30 
Bilardowa Ekstraklasa – 3. runda: ??? – ??? premiera.200



20:00
Gala Boksu Zawodowego, Londyn, Wielka Brytania: LUKE WATKINS – LAWRENCE OKOLIE na żywo
*(od 23:00 również w Polsat Sport HD)
IplaPolsat Sport HD


20:45 Serie A – Finał: ACQUA E SAPONE – LUPARENSE na żywo

Komentarz: Mateusz Warianka


15:15 
Critérium du Dauphiné, Francja: ETAP 3 na żywo
Eurosport PlayerIpla


18:00 Magazyn O CO BIEGA? premiera.200
CANAL+ Sport HD


17:20 Mecz Towarzyski: NIEMCY – POLSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański – Wojciech Nowiński


09:50 
Liga Narodów – 11. kolejka: USA – BRAZYLIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

09:55 Liga Narodów – 11. kolejka: JAPONIA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo
Ipla

12:55 
Liga Narodów – 11. kolejka: TAJLANDIA – TURCJA na żywo
Ipla

13:20 
Liga Narodów – 11. kolejka: CHINY – ROSJA na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:20
Liga Narodów – 11. kolejka: SERBIA – DOMINIKANA na żywo
Ipla

17:00 
Liga Narodów – 11. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:20 
Liga Narodów – 11. kolejka: BELGIA – ARGENTYNA na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:20
Liga Narodów – 11. kolejka: HOLANDIA – WŁOCHY na żywo
Ipla

19:50 
Liga Narodów – 11. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:20 
Liga Narodów – 11. kolejka: POLSKA – NIEMCY na żywo
Polsat Sport HDIpla

22:50 
Liga Narodów – 11. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


13:00 ATCO PSA Dubai World Series Finals, Dubaj, ZEA: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport Player


14:00 French Open, Paryż, Francja – 1/4 finału: GARBINE MUGURUZA – MARIA SHARAPOVA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:00 
French Open, Paryż, Francja – 1/4 finału: SIMONA HALEP – ANGELIQUE KERBER na żywo
Eurosport PlayerIpla

16:45 
French Open, Paryż, Francja – 1/4 finału: MARIN CILIC – JUAN MARTIN DEL POTRO na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:00 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:15 
French Open, Paryż, Francja – 1/4 finału: RAFAEL NADAL – DIEGO SCHWARTZMAN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
08:00 Studio TVP Sport: MELDUNEK Z ARŁAMOWA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:30 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:15 
Magazyn SPORT na żywo


20:25
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:40
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:40
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie