Sport w TV: środa – 8 stycznia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Superpuchar Hiszpanii – 1/2 finału: VALENCIA CF – REAL MADRYT CF


18:00 Magazyn LA LIGA WORLD 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Laboga

19:55 Superpuchar Hiszpanii – 1/2 finału: VALENCIA CF – REAL MADRYT CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Sebastian Chabiniak

20:55 EFL Cup – 1/2 finału: LEICESTER CITY FC – ASTON VILLA FC 
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński


01:00 NBA: TORONTO RAPTORS – PORTLAND TRAIL BLAZERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

17:50 Eurocup – 1. kolejka, grupa G: LIETUVOS RYTAS – UNICS KAZAŃ
Eurosport Player

18:05 Eurocup – 1. kolejka, grupa E: DARÜSSAFAKA TEKFEN – DOLOMITI ENERGIA TRENTO
Eurosport Player

19:50 Eurocup – 1. kolejka, grupa F: EWE BASKETS OLDENBURG – UMANA REYER VENEZIA
Eurosport Player

19:50 Eurocup – 1. kolejka, grupa G: MONACO BASKET – GALATASARAY 
Eurosport Player

19:50 Eurocup – 1. kolejka, grupa E: KK PARTIZAN – SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA 
Eurosport Player

19:55 Liga Mistrzów FIBA – 10. kolejka, grupa A: HAPOEL HOLON – POLSKI CUKIER TORUŃ 
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Marek Rudziński

20:20 Liga Mistrzów FIBA – 10. kolejka, grupa D: HAPPY CASA BRINDISI – DIJON 
Eurosport Player

20:35 Eurocup – 1. kolejka, grupa H: CLUB JOVENTUT BADALONA – ANDORA 
Eurosport Player


17:35 Puchar Świata, Madonna di Campiglio, Włochy: 1. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:35 Puchar Świata, Madonna di Campiglio, Włochy: 2. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:00 Rajd Dakar 2020: ETAP 4 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Redakcja: Grzegorz Jędrzejewski


13:00 Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich 2020, Apeldoorn, Holandia – grupa B: CHORWACJA – TURCJA na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:00 Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich 2020, Apeldoorn, Holandia – grupa B: BELGIA – NIEMCY na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30
 Liga Siatkówki Kobiet – 13. kolejka: BKS STAL BIELSKO-BIAŁA – ENEA PTPS PIŁA na żywo
Ipla

19:30 Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich 2020, Apeldoorn, Holandia – grupa A: BUŁGARIA – HOLANDIA na żywo
Polsat Sport HDIpla


14:30 Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich 2020, Berlin, Niemcy – grupa B: SERBIA – BUŁGARIA na żywo
Ipla

17:30 Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich 2020, Berlin, Niemcy – grupa A: SŁOWENIA – CZECHY na żywo
Ipla

20:45 Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich 2020, Berlin, Niemcy – grupa B: FRANCJA – HOLANDIA na żywo
Ipla


00:00 ATP Cup, Sydney, Australia – grupa E: AUSTRIA – POLSKA na żywo
*(do 06:00)
Polsat Sport HDIpla

03:00 ATP Cup, Perth, Australia – grupa B: HISZPANIA – JAPONIA na żywo
*(do 08:30)
Ipla

06:00
WTA Tour, Shenzen, Chiny- 2. runda: SHUAI PENG – EKATERINA ALEXANDROVA na żywo
sport.tvp.pl

06:05
WTA Tour, Brisbane, Australia – 2. runda: SAMANTHA STOSUR – MADISON KEYS na żywo
sport.tvp.pl

07:30 ATP Cup, Sydney, Australia – grupa E: CHORWACJA – ARGENTYNA na żywo
*(do 12:30)
Polsat Sport HDIpla

08:00 WTA Tour, Shenzen, Chiny- 2. runda: QIANG WANG – ALIAKSANDRA SASNOVICH na żywo
sport.tvp.pl

08:30 ATP Cup, Brisbane, Australia – grupa A: FRANCJA – RPA na żywo
*(do 14:00)
Ipla


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


20:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie