Sport w TV: wtorek – 15 czerwca 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA UEFA Euro 2020, Monachium, Niemcy – grupa F: FRANCJA – NIEMCY


01:55 Copa America, Goiania, Brazylia – grupa A: PARAGWAJ – BOLIWIA na żywo

Komentarz: Dawid Król – Dominik Piechota

08:00 Magazyn STUDIO EURO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Sebastian Szczęsny – Jan Tomaszewski, Jakub Wawrzyniak, Rafał Rostkowski

08:00 Magazyn CAFE EURO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Przemysław Iwańczyk – Tomasz Hajto, Jacek Zieliński

09:00 Magazyn EURODEBATA na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Adamiak – Janusz Michallik, Andrzej Janisz, Marek Szkolnikowski, Michał Kołodziejczyk

10:00 Magazyn STUDIO EURO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Sebastian Szczęsny – Michał Listkiewicz, Michał Trela, Zbigniew Koźmiński

11:00 Magazyn ŁĄCZY NAS EURO na żywo

Studio: Kacper Tomczyk – Tomasz Kłos, Bogusław Kaczmarek (z Sopotu)

11:55 2. liga – baraż, 1/2 finału: CHOJNICZANKA CHOJNICE – SKRA CZĘSTOCHOWA na żywo

Komentarz: Tomasz Jasina – Bartosz Jurkowski

12:00 Magazyn MECZ DNIA na żywo

Studio: Tomasz Smokowski – Marcin Borzęcki, Michał Bojanowski, Piotr Nowak

13:00 Magazyn KLUB REPREZENTANTA na żywo

Studio: Anna Kozińska – Janusz Michallik, Rafał Gikiewicz, Jacek Krzynówek

14:00 2. liga – baraż, 1/2 finału: STUDIO na żywo
*(również o 16:20)


14:25 2. liga – baraż, 1/2 finału: WIGRY SUWAŁKI – KKS KALISZ na żywo

Komentarz w TVP Sport: Tomasz Jasina – Bartosz Jurkowski
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Stóf

16:15 Reprezentacja Polski: KONFERENCJA PRASOWA na żywo
sport.tvp.pl

16:45 UEFA Euro 2020, Budapeszt, Węgry – grupa F: STUDIO 
*(od 17:20 również w TVP 1 HD)

Studio: Maciej Kurzajewski – Jacek Zieliński, Michał Listkiewicz, Dominik Piechota
Analiza: 
Piotr Nowak, Janusz Michallik

17:50 UEFA Euro 2020, Budapeszt, Węgry – grupa F: WĘGRY – PORTUGALIA 

Komentarz w TVP: Maciej Iwański – Marcin Żewłakow (z Budapesztu)
Komentarz w Radio Gol 1: Szymon Przedpełski, Wojciech Kowalski


20:00 Magazyn 1 NA 1 EXTRA 
CANAL+ Sport HD
Gość: Matthew Spiro

20:25 UEFA Euro 2020, Monachium, Niemcy – grupa F: STUDIO 
*(od 20:35 również w TVP 1 HD)

Studio: Maciej Kurzajewski – Rafał Gikiewicz, Jacek Krzynówek, Piotr Świerczewski, Tomasz Smokowski
Analiza: 
Piotr Nowak, Janusz Michallik

20:50 UEFA Euro 2020, Monachium, Niemcy – grupa F: FRANCJA – NIEMCY 

Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski – Andrzej Juskowiak (z Monachium)
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski, Piotr Szymczuk


22:45 Magazyn CAFE EURO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Marcin Feddek – Jerzy Engel, Roman Kołtoń, Maciej Żurawski


03:00 
NHL – play-off, 1/2 finału: VEGAS GOLDEN KNIGHTS – MONTREAL CANADIENS 

Komentarz: Stanisław Snopek – Adrian Kowal


19:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Łopaciński

21:55 Liga ACB – play-off, finał: BARCA LASSA – REAL MADRYT 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Artur Kwiatkowski – Wojciech Michałowicz
Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak – Jacek Łączyński


09:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: ROSJA – SERBIA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Damian Dacewicz – Ireneusz Mazur

11:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: IRAN – AUSTRALIA na żywo

Komentarz: Adam Romański – Maciej Jarosz

12:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: ARGENTYNA – BUŁGARIA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Robert Małolepszy – Damian Dacewicz

14:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: JAPONIA – NIEMCY na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Krzysztof Wanio

17:00 Liga Narodów, Rimini, Włochy: STUDIO na żywo
*(również o 20:00)
Polsat Sport HD
Studio: Jerzy Mielewski – Daniel Pliński, Paweł Woicki, Andrzej Wrona, Ireneusz Mazur; Marta Ćwiertniewicz; Marcin Lepa
Analiza: Marcin Lepa – Andrzej Wrona

17:40 Liga Narodów, Rimini, Włochy: STUDIO na żywo

Studio: Przemysław Babiarz – Paweł Zagumny, Grzegorz Ryś

17:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: KANADA – POLSKA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz w Polsacie Sport: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga
Komentarz w TVP 2: Piotr Dębowski – Radosław Panas
Komentarz w Radio Gol 2: Janusz Siennicki

19:20 Liga Narodów, Rimini, Włochy: BRAZYLIA – SŁOWENIA na żywo

Komentarz: Adam Romański

20:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: HOLANDIA – FRANCJA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga

23:45 Liga Narodów, Rimini, Włochy: WŁOCHY – USA

Komentarz: Robert Małolepszy – Maciej Jarosz


11:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 1. runda: GAEL MONFILS – LLOYD HARRIS na żywo
Ipla
Komentarz: Katarzyna Nowak

11:00 WTA Tour 500, Berlin, Niemcy – 1. runda: VERONIKA KUDERMETOVA – KAROLINA MUCHOVA na żywo


13:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 1. runda: DANIIL MEDVEDEV – JAN-LENNARD STRUFF na żywo
Ipla
Komentarz: Katarzyna Nowak

13:00 ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 1. runda: MATTEO BERRETTINI – STEFANO TRAVAGLIA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lorek

13:00 WTA Tour 500, Berlin, Niemcy – 1. runda: ANDREA PETKOVIC – VICTORIA AZARENKA na żywo


15:00 WTA Tour 500, Berlin, Niemcy – 1. runda: ANGELIQUE KERBER – MISAKI DOI na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marek Furjan – Klaudia Jans-Ignacik

15:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 1. runda: KAREN KHACHANOV – ANDREY RUBLEVna żywo
Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak

15:00 ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 1. runda: ALEXEI POPYRIN – DANIEL EVANS na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lorek

17:00 WTA Tour 500, Berlin, Niemcy – 1. runda: GARBINE MUGURUZA – SORANA CIRSTEA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Dawid Celt – Tomasz Wiktorowski

16:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 1. runda: ALEXANDER ZVEREV – DOMINIK KOEPFERna żywo
Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak

17:00 ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 1. runda: BENOIT PAIRE – ANDY MURRAY na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

19:00 ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 1. runda: ALEKSANDAR VUKIC – DENIS SHAPOVALOV na żywo
Ipla

Komentarz: Tomasz Tomaszewski


14:30 Royal Ascot, Ascot, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
*(do 19:20)

Komentarz: Robert Zieliński – Annamaria Sobierajska


18:55 
Bauhaus-Ligan – 3. kolejka: VÄSTERVIK SPEEDWAY – MASARNA AVESTA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Korościel – Marcin Kuźbicki


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


23:30 
Magazyn EUROWIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie