Sport w TV: wtorek – 17 stycznia 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej mężczyzn: POLSKA – JAPONIA

piłka nożna
13:00 Tipsport Liga – grupa A: FC MAS TABORSKO – BOHEMIANS 1905 na żywo


17:45
Puchar Turcji – II runda, grupa E: ELAZIGSPOR – GALATASARAY na żywo


18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE premiera.200
CANAL+ Sport HD

20:55
Puchar Włoch – 1/8 Finału: INTER MEDIOLAN – BOLOGNA FC na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz w Polsat Sport HD: Piotr Przybysz

21:00
FA Cup – 1/32 Finału: LINCOLN CITY – IPSWICH TOWN na żywo


18:30 Liga Mistrzów CHL – 1/2 Finału: SPARTA PRAGA – VAXJO LAKERS na żywo
 sport.tvp.pl

20:15 
Liga Mistrzów CHL – 1/2 Finału: HC FRIBOURG GOTTERON – FROLUNDA GOETEBORG na żywo
sport.tvp.pl

koszykówka
17:30 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online


00:15
NBA MLK Day: NEW YORK KNICKS – ATLANTA HAWKS premiera.200
CANAL+ Sport HD Canal+ Sport Online
Komentarz: Michał Łopaciński – Waldemar Kijanowski

02:00
NBA MLK Day: GOLDEN STATE WARRIORS – CLEVALAND CAVALIERS na żywo
CANAL+ Sport HD Canal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Radosław Hyży

20:20
Liga Mistrzów FIBA – grupa C: ASVEL BASKET – ROSA RADOM na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Tomasz Świętoński


13:50 Mistrzostwa świata – grupa A: NORWEGIA – BRAZYLIA na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański, Piotr Dębowski (z Nantes)

17:20 Mistrzostwa świata – grupa A: STUDIO na żywo
*(od 17:25 w TVP 2 HD)
TVP 2 HD TVP Sport HD sport.tvp.pl
Studio: Przemysław Babiarz – Grzegorz Tkaczyk, Michał Matysik
Reporter: Filip Czyszanowski

17:40 Mistrzostwa świata – grupa A: POLSKA – JAPONIA na żywo
TVP 2 HD TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański, Piotr Dębowski (z Nantes)

20:35 Mistrzostwa świata – grupa A: ROSJA – FRANCJA na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański, Piotr Dębowski (z Nantes)


17:00 Turkish Cup – 1/2 Finału: VAKIFBANK STAMBUŁ – FENERBAHCE SK STAMBUŁ na żywo


18:00 Plusliga – 26. kolejka: GKS KATOWICE – LOTOS TREFL GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HD Ipla

20:30
Liga Mistrzów CEV – grupa D: AZIMUT MODENA – S.C.M. „U” CRAIOVA na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla


14:00 Master, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:00 Master, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


22:00 Magazyn FIGHTING ROOKIES premiera.200
Fightklub

tenis
01:00 Australian Open, Melbourne, Australia – dzień 2: KAROLINA PLISKOVA – SARA TORMO, BELINDA BENCIC – SERENA WILLIAMS, FLORIN MAYER – RAFAEL NADAL, FABIO FOGNINI – FELICIANO LOPEZ lub GAEL MONFILS – JIRI VESELY, MANDY MINELA – MAGDALENA LINETTE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

01:00
Australian Open, Melbourne, Australia – dzień 2: ALEXANDER ZVEREV – ROBIN HAASE, DUSTIN BROWN – MILOS ROANIC, KAROLINA WOŹNIACKA – ARINA RODIONOVA, IVO KARLOVIC – HORACIO ZEBALLOS na żywo
Eurosport 2 HD

09:00
Magazyn GEM, SET, MATCH na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

09:15 
Australian Open, Melbourne, Australia – dzień 2: FERNANDO VERDASCO – NOVAK DJOKOVIC, CWETANA PIRONKOVA – AGNIESZKA RADWAŃSKA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

09:15
Australian Open, Melbourne, Australia – dzień 2: GRIGOR DIMITROV – CHRISTOPHER O’CONNELL, DARIA GAVRILOVA – NAOMI BROADY na żywo
Eurosport 2 HD

14:15 
Magazyn GEM, SET, MATCH na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

inne
17:45 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

19:20
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


20:05
Magazyn SPORT na żywo


22:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD


23:00
 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HD

23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie