Sport w TV: wtorek – 18 września 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: BUŁGARIA – POLSKA


13:50 Liga Młodzieżowa UEFA – 1. kolejka, grupa B: INTER MEDIOLAN – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Zawacki

15:50
Liga Młodzieżowa UEFA – 1. kolejka, grupa C: LIVERPOOL FC – PARIS SAINT-GERMAIN na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak – Jakub Polkowski

17:00
Liga Mistrzów UEFA: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Paulina Chylewska – Artur Wichniarek, Dariusz Dziekanowski, Janusz Panasewicz, Roman Kołtoń
Analiza: Marcin Feddek – Jacek Zieliński
Balkon: Przemysław Iwańczyk

18:00
Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW 
CANAL+ Sport HD

18:15 
Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa B: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński

18:25 2. Bundesliga – 4. kolejka: SG DYNAMO DREZNO – HAMBURGER SV na żywo
Ipla

18:45 Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa B: FC BARCELONA – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Smokowski – Andrzej Niedzielan

18:45 
Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa B: INTER MEDIOLAN – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński

20:00
Magazyn FULL IMPACT SERIE A 
Ipla

20:14 
Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa C: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Andrzej Strejlau

20:14 
Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa D: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Robert Zieliński

20:14 
Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa A: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Filip Jastrzębski

20:14 
Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa D: WSTĘP DO MECZU
 na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Piotr Koźmiński

20:30
Magazyn LA LIGA WORLD 
Ipla

20:50 
Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa A: AS MONAKO – ATLETICO MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Bożydar Iwanow – Paweł Golański (z Monako)

20:50
Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa C: LIVERPOOL FC – PARIS SAINT-GERMAIN na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Dariusz Wdowczyk

20:50 
Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa C: CRVENA ZVEZDA BELGRAD – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Andrzej Strejlau

20:50 
Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa D: GALATASARAY STAMBUŁ – LOKOMOTIW MOSKWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Robert Zieliński

20:50
Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa A: CLUB BRUGGE – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Filip Jastrzębski

20:50
Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa D: SCHALKE 04 – FC PORTO na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Piotr Koźmiński

22:50 
Liga Mistrzów UEFA: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Paulina Chylewska – Artur Wichniarek, Dariusz Dziekanowski, Janusz Panasewicz, Roman Kołtoń
Analiza: Marcin Feddek – Jacek Zieliński
Balkon: Przemysław Iwańczyk


23:30
Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA na żywo
Ipla
Studio: Przemysław Iwańczyk – Artur Wichniarek


19:00
ESL Mistrzostwa Polski – League of Legends: 6. TYDZIEŃ – 2. DZIEŃ na żywo
sport.tvp.pl

20:00
ESL Mistrzostwa Polski – CS:GO: 5. TYDZIEŃ – 3. DZIEŃ na żywo
sport.tvp.pl


18:00 Magazyn HORSE EXCELLENCE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 
Światowe Igrzyska Jeździeckie, Tryon, USA: ZAWODY na żywo
Eurosport Player

22:05 
Światowe Igrzyska Jeździeckie, Tryon, USA: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


17:00 Liga SEHA – 4. kolejka: HC MIESZKOW BRZEŚĆ – TATRAN PRESOV na żywo

Komentarz: Kacper Merk

19:00
Magazyn VELUX EHF 
CANAL+ Sport HD

20:00
PGNiG Superliga – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


20:10
PGNiG Superliga – 4. kolejka: MKS ZAGŁĘBIE LUBIN – PGE VIVE KIELCE na żywo


20:15 Liga SEHA – 4. kolejka: HC VARDAR – HC CSA STEAUA BUKARESZT na żywo

Komentarz: Kacper Merk


01:00 
Mistrzostwa Świata, Bari, Włochy – grupa C: AUSTRALIA – TUNEZJA 
Ipla

15:00 Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Warny)
Reporter: Marcin Lepa

15:50 
Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: FINLANDIA – IRAN na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Warny)

15:50
Mistrzostwa Świata, Ruse, Bułgaria – grupa B: CHINY – BRAZYLIA na żywo
Ipla

16:50 
Mistrzostwa Świata, Bari, Włochy – grupa C: USA – TUNEZJA na żywo
Ipla

18:30 
Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: STUDIO na żywo
*(od 18:50 również w TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIpla
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w Polsacie Sport: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Warny)
Studio w TVP Sport: Przemysław Babiarz
Reporter w Polsacie Sport: Marcin Lepa
Reporterzy w TVP Sport: Filip Czyszanowski, Aleksandra Rajewska


19:20 
Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: BUŁGARIA – POLSKA na żywo
*(od 20:10 również w TVP 1 HD)
Polsat Sport HD
TVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Warny)
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski – Radosław Panas (z Warny)


19:20
Mistrzostwa Świata, Ruse, Bułgaria – grupa B: KANADA – FRANCJA na żywo
Ipla

22:00 
Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Warny)
Reporter: Marcin Lepa

23:00 
Mistrzostwa Świata, Rzym, Włochy – grupa A: JAPONIA – ARGENTYNA 
Ipla


07:00 WTA Tour, Seul, Korea Południowa – 1. runda: BETHANIE MATTEK-SANDS – AGNIESZKA RADWAŃSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski – Maciej Synówka

07:30
WTA Tour, Tokio, Japonia – 1. runda: GABRIELA DABROWSKI – JOHANNA KONTA na żywo
sport.tvp.pl

10:00 WTA Tour, Tokio, Japonia – 1. runda: SLOANE STEPHENS – DONNA VEKIC na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

11:55
ATP World Tour 250, Sankt Petersburg, Rosja – 1. runda: DAMIR DZUMHUR – LUCAS MIEDLER na żywo
Ipla

12:00
WTA Tour, Tokio, Japonia – 1. runda: VICTORIA AZARENKA – KURUMI NARA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:00 
ATP World Tour 250, Sankt Petersburg, Rosja – 1. runda: GUILLERMO GARCIA-LOPEZ – MATTEO BERRETTINI na żywo
Ipla

16:00 
ATP World Tour 250, Sankt Petersburg, Rosja – 1. runda: ANDREY RUBLEV – JAN-LENNARD STRUFF na żywo
Ipla

17:30 
ATP World Tour 250, Sankt Petersburg, Rosja – 1. runda: JOAO SOUSA – DANILL MEDVEDEV na żywo
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:15 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:20 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie