Sport w TV: wtorek – 24 listopada 2015

fot.

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
14:00 Magazyn SCOTTISH PREMIER LEAGUE premiera.200
Eleven

14:30
Magazyn JUPILER PRO LEAGUE premiera.200
Eleven


15:45
Liga Młodzieżowa UEFA – 2. runda: WSTĘP DO MECZU na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Edward Durda – Wojciech Jagoda (z Warszawy)
Reporter: Paulina Bojarska


15:55
Liga Młodzieżowa UEFA – 2. runda: LEGIA WARSZAWA – FC MIDTJYLLAND na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Edward Durda – Wojciech Jagoda (z Warszawy)
Reporter: Paulina Bojarska

16:30
Magazyn PREMIER LEAGUE premiera.200
CANAL+ Sport HD

17:55
Liga Mistrzów UEFA, grupa H: ZENIT SANKT PETERSBURG – VALENCIA CF na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Leszek Orłowski

17:55
Liga Mistrzów UEFA, grupa E: BATE BORYSÓW – BAYER LEVERKUSEN na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Filip Surma


20:00 Magazyn PREMIER LIGI premiera.200
Polsat Sport Extra HD

20:00
 
Liga Mistrzów UEFA: STUDIO na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Aleksandar Vukovic, Grzegorz Mielcarski

20:05
Magazyn GOL na żywo
TVP 1 HD

20:40 Liga Mistrzów UEFA, grupa E: FC BARCELONA – AS ROMA na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Lipiński (z Barcelony)

20:40 Liga Mistrzów UEFA, grupa F: BAYERN MONACHIUM – OLYMPIACOS PIREUS na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski

20:40 Liga Mistrzów UEFA, grupa F: ARSENAL FC – DINAMO ZAGRZEB na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Dębiński – Krzysztof Przytuła

20:40 Liga Mistrzów UEFA, grupa D: MACCABI TEL AWIW – CHELSEA FC na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

20:40 Liga Mistrzów UEFA: MULTILIGA na żywo
nc+ Sport 38Canal+ Sport Online
Komentarz: Piotr Karpiński, Grzegorz Milko

20:40 Liga Mistrzów UEFA, grupa G: FC PORTO – DYNAMO KIJÓW na żywo
Canal+ Sport Online

20:40 Liga Mistrzów UEFA, grupa H: OLYMPIQUE LYON – KAA GENT na żywo
Canal+ Sport Online

22:45 Liga Mistrzów UEFA: STUDIO na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Aleksandar Vukovic, Grzegorz Mielcarski


22:45 Ekstraklasa – 16. kolejka: CRACOVIA – LECHIA GDAŃSK premiera.200
nSport+ HD
Komentarz: Żelisław Żyżyyński – Wojciech Jagoda
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Adam Westfal

bilard
17:00 Magazyn WORLD POOL MASTERS premiera.200
Sportklub

curling
14:45
Mistrzostwa Świata, Esbjerg, Dania – faza grupowa mężczyzn: SZWECJA – SZWAJCARIA na żywo
Eurosport 1 HD

19:15
Mistrzostwa Świata, Esbjerg, Dania – faza grupowa kobiet: NORWEGIA – DANIA na żywo
Eurosport 1 HD

futbol amerykański
02:25 Liga NFL – 11. kolejka: BUFFALO BILLS – NEW ENGLAND PATRIOTS na-żywo
Eleven Sports

futsal
19:00 Magazyn FUTSAL EKSTRAKLASA RAPORT premiera.200
Orange sport

judo
01:30 Grand Prix, Qingdao, Chiny: DZIEŃ 1 premiera.200
Sportklub

koszykówka
17:30
Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

koszykówka mężczyzn
18:15 EuroCup – grupa F: NEPTUNAS KLAIPEDA – HAPOEL JEROZOLIMA na żywo
Eurosport 2 HD

20:00
Magazyn EUROCUP premiera.200
Eurosport 2 HD

20:30
EuroCup – grupa C: CAI ZARAGOZA – VALENCIA BASKET
na żywo
Eurosport 2 HD

piłka ręczna mężczyzn
20:00
Magazyn VELUX EHF LIGA MISTRZÓW premiera.200
CANAL+ Sport HD

22:30
Magazyn HANDBALL BUNDESLIGA premiera.200
Sportklub

podnoszenie ciężarów
00:30 Mistrzostwa Świata, Houston, USA: 69kg MĘŻCZYŹNI na-żywo

siatkówka kobiet
18:00 Liga Mistrzyń – grupa B: PGE ATOM TREFL SOPOT – IGOR GORGONZOLA NOVARA na żywo
Polsat Sport HD

siatkówka mężczyzn
20:30 Serie A1 – 7. kolejka: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – GI GROUP MONZA na żywo
Sportklub

sporty motorowe
22:30
Mistrzostwa Świata Endurance, Bahrajn: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 1 HD

sporty walki
22:00 Magazyn WCK FULL RULE MUAY THAI premiera.200
Fightklub

tenis stołowy
18:00 Superliga – 9. kolejka: KS DEKORGLASS DZIAŁDOWO – ASTS OLIMPIA-UNIA GRUDZIĄDZ na żywo
Sportklub

wyścigi samochodowe
23:00 Magazyn GT ACADEMY BACK TO BASICS premiera.200
Eurosport 1 HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Piotr Barwaśny