Sport w TV: wtorek – 24 października 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Serie A – 10. kolejka: INTER MEDIOLAN – UC SAMPDORIA


15:00 Eliminacje Mistrzostw Świata Kobiet 2019 – grupa 6: WŁOCHY – RUMUNIA na żywo


16:00 Eliminacje Mistrzostw Świata Kobiet 2019 – grupa 5: NIEMCY – WYSPY OWCZE na żywo


18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEV premiera.200
CANAL+ Sport HD
Lektor: Radosław Śliwiński

18:25
DFB Pokal – 1/16 Finału: SV WEHEN WIESBADEN – FC SCHALKE 04 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch

18:25
DFB Pokal – 1/16 Finału: BAYER 04 LEVERKUSEN – FC UNION BERLIN na żywo


19:25
Puchar Króla – 1/16 Finału: FC CARTAGENA – SEVILLA FC na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Krzysztof Przytuła

20:15
Puchar Polski – 1/4 Finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan (z Chojnic)
Reporter: Grzegorz Michalewski

20:25 
Puchar Polski – 1/4 Finału: CHOJNICZANKA CHOJNICE – GÓRNIK ZABRZE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan (z Chojnic)

20:40 
DFB Pokal – 1/16 Finału: FC MAGDEBURG – BORUSSIA DORTMUND na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Jacek Laskowski

20:40 Serie A – 10. kolejka: INTER MEDIOLAN – UC SAMPDORIA na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Dumanowski

20:40
Carabao Cup – 1/8 Finału: SWANSEA CITY – MANCHESTER UNITED na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:40
Carabao Cup – 1/8 Finału: MANCHESTER CITY – WOLVERHAMPTON WANDERERS na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

21:00
Eliminacje Mistrzostw Świata Kobiet 2019 – grupa 5: CZECHY – ISLANDIA na żywo


21:25
Puchar Króla – 1/16 Finału: REAL MURCIA – FC BARCELONA na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

22:00 
Magazyn PREMIER LIGA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Ipla
Lektor: Piotr Przybysz


02:25 National Football League – 7. kolejka: PHILADELPHIA EAGLES – WASHINGTON REDSKINS  na żywo
Ipla


18:20 Extraliga – 18. kolejka: HC SPARTA PRAGA – HC SKODA PILZNO na żywo


18:00 Magazyn HORSE EXCELLENCE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:45 Tour of Guangxi Women’s Elite World Challenge: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:30 Six Day, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:50 Turkish Airlines Euroleague – 3. kolejka: MACCABI TEL AVIV – OLYMPIACOS PIREUS na żywo
Ipla


17:30 Vestel Venus Women League – 3. kolejka: ECZACIBASI VITRA STAMBUŁ – GALATASARAY STAMBUŁ na żywo

sporty walki
22:00 Magazyn  HARD KNOCKS FIGHTING premiera.200
Fightklub


13:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria: I RUNDA na żywo
Ipla

13:30 WTA Finals, Singapur, Singapur – faza grupowa: VENUS WILLIAMS – JELENA OSTAPENKO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria: I RUNDA na żywo
Ipla

15:00 ATP World Tour 500, Basel, Szwajcaria – I runda: MISCHA ZVEREV – LEONARDO MAYER na żywo
Ipla

15:30 
WTA Finals, Singapur, Singapur – faza grupowa: GARBINE MUGURUZA – KAROLINA PLISKOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:00
ATP World Tour 500, Basel, Szwajcaria – I runda: DAVID GOFFIN – PETER GOJOWCZYK na żywo
Ipla

17:00
ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria: I RUNDA na żywo
Ipla

19:00
ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria: I RUNDA na żywo
Ipla

22:30
ATP World Tour 500, Basel, Szwajcaria – I runda: ROGER FEDERER – FRANCES TIAFOE premiera.200
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:00 Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie