Sport w TV: wtorek – 28 kwietnia 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE premiera.200
Canal+ Sport HD

17:10 
Premier League – 34 kolejka: ARSENAL FC – CHELSEA FC premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

Komentarz: Tomasz Jasina

19:05
 Magazyn ARSENAL TV premiera.200

TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:30 Magazyn PRIMEIRA LIGA premiera.200
Sportklub

19:30 
Turkiye Kupasi – 1/2 Finału: BURSASPOR – FENERBAHCE na żywo
ATV Türkiye HD

19:40 Magazyn PREMIER LIGA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski

19:55 Liga BBVA – 34. kolejka: FC BARCELONA – GETAFE CF na żywo
Canal+ Sport HDDuhok TVIdman TV
Komentarz w Canal+ Sport: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

20:20
DFB Pokal – 1/2 finału: STUDIO na żywo
TVP 1 HDTVP Sport HDsport.tvp.pl

Studio: Rafał Patyra

20:30 DFB Pokal – 1/2 finału: BAYERN MONACHIUM – BORUSSIA DORTMUND na żywo
TVP 1 HDTVP Sport HDsport.tvp.plNTV SporDas Erste HD
Komentarz w TVP: Tomasz Jasina – Marcin Żewłakow

20:40
Premier League – 33. kolejka: HULL CITY – LIVERPOOL FC  na żywo
Canal+ Family HDAzTV
Komentarz w Canal+ Family: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

20:40
Serie A – 33. kolejka: UDINESE CALCIO – INTER MEDIOLAN na żywo

Komentarz: Grzegorz Milko – Filip Surma

21:55 
Liga BBVA – 34. kolejka: ATHLETIC BILBAO – REAL SOCIEDAD na żywo
Canal+ Sport HDIdman TV
Komentarz w Canal+ Sport: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda

22:30 
DFB Pokal – 1/2 finału: STUDIO na żywo
TVP 1 HDTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra

bilard
17:00
Magazyn BETWAY WORLD CUP OF POOL 2014  premiera.200
Sportklub

futbol australijski
23:00 Magazyn AFL premiera.200
Eurosport 2 HD

Lektor: Witold Cebulewski

futsal
19:00 Magazyn FUTSAL EKSTRAKLASA premiera.200
Orange sport

kolarstwo szosowe
14:00 Wyścig dookoła Turcji: ETAP 3 na żywo
Eurosport HD
Komentarz: Tomasz Jaroński

16:15
Tour de Romandie – etap 1: JAZDA DRUŻYNOWA NA CZAS na żywo
polsat-sport-hd.120

Komentarz: Marcin Lepa

koszykówka
17:00 
Magazyn BASKET+ premiera.200
Canal+ Sport HD

siatkówka mężczyzn
19:30 PlusLiga: STUDIO  na żywo
polsat-sport-hd.120

20:00
PlusLiga – Finał: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – LOTOS TREFL GDAŃSK (III MECZ) na żywo

polsat-sport-hd.120
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Rzeszowa)

20:30 Serie A1 – 1/2 Finału: PARMAREGGIO MODENA – ANDREOLI LATINA (II MECZ) na żywo
Sportklub

22:00 PlusLiga: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

snooker
11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: 1/4 FINAŁU na żywo
Eurosport HDEurosport 2 HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

15:30
 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: 1/4 FINAŁU na żywo
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

20:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: 1/4 FINAŁU na żywo
Eurosport HDEurosport 2 HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

sporty walki
22:00 Magazyn WCK FULL RULE MUAY THAI premiera.200
Fightklub

tenis
12:00 WTA World Tour, Marrakesz, 1. runda: MARÍA IRIGOYEN – RITA ATIK na żywo
Arriadia


14:00 WTA World Tour, Marrakesz, 1. runda: GARBIÑE MUGURUZA – DARIA KASATKINA na żywo
Arriadia


16:00 WTA World Tour, Marrakesz, 1. runda: FLAVIA PENNETTA – BOJANA JOVANOVSKI na żywo
Arriadia


16:30 ATP World Tour, Istambuł, Turcja, 1. runda: MARSEL ILHAN – JARKKO NIEMINEN na żywo
Supertennis HD


17:00 ATP World Tour, Estoril, Portugalia, 1. runda: RUI MACHADO – JOAO SOUSA na żywo
Eurosport 2 HD


18:00 WTA World Tour, Marrakesz, 1. runda: ROBERTA VINCI – URSZULA RADWAŃSKA na żywo
Arriadia


18:30 ATP World Tour, Istambuł, Turcja, 1. runda: ANDREAS HAIDER-MAURER – IVAN DODIG na żywo
Supertennis HD


18:30 ATP World Tour, Estoril, Portugalia, 1. runda: ALBERT RAMOS-VINOLAS – NICK KYRGIOS na żywo
Eurosport 2 HD

wyścigi samochodowe
23:00 World Series by Renault, Aragon, Hiszpania: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport HD
Komentarz: Grzegorz Gac

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Jakub Zegarowski, Bartosz Mierzwa, Krzysztof Sokólski