Sport w TV: wtorek 28 – maja 2024

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Globe Soccer Awards, Sardynia, Włochy: GALA

20:00 Globe Soccer Awards, Sardynia, Włochy: GALA na żywo

Komentarz: Mateusz Święcicki – Marcin Gazda

20:20 2.Bundesliga Baraże, finał: WEHEN WIESBADEN – JAHN REGENSBURG 

Komentarz: Kamil Kania – Wojciech Górski


03:30 MLB – sezon zasadniczy: SEATTLE MARINERS – HOUSTON ASTRON 


02:35 NHL – 1/2 finału: EDMONTON OILERS – DALLAS STARS 


12:00 Magazyn NHL TONIGHT 


02:00 NBA – Playoffs, 1/2 finału: INDIANA PACERS – BOSTON CELTICS 

Komentarz: Bartosz Tomczak – Radosław Hyży  

17:15 Magazyn BASKET OFFFICE 

Redakcja: Artur Kwiatkowski

20:00 Magazyn BASKET OFFFICE 

Prowadzący: Artur Kwiatkowski, Gabriel Rogaczewski –

20:30 Liga ACB – 38. kolejka: UNICAJA MALAGA – UCAM MURCIA 


18:00 World Athletics Continental Tour, Gold, Ostrawa, Czechy: 63RD OSTRAVA GOLDEN SPIKE  na żywo
Polsat Sport 2
Komentarz: Artur Partyka – Jacek Wszoła


09:50 VNL – faza grupowa, grupa 3, Makau, Chiny, tydzień 2: TAJLANDIA – DOMINIKANA 
Polsat Sport 1
Komentarz: Adrian Brzozowski – Milena Sadurek

13:20 VNL – faza grupowa, grupa 3, Makau, Chiny, tydzień 2: BRAZYLIA – JAPONIA
Polsat Sport 1
Komentarz: Adrian Brzozowski – Milena Sadurek 

21:30 VNL – faza grupowa, grupa 4, Arlington, USA, tydzień 2: STUDIO
*(również o 01:00)
Polsat Sport 1
Studio: Bożena Pieczko – Jakub Bednaruk, Joanna Mirek, Alicja Grabka

22:50 VNL – faza grupowa, grupa 4, Arlington, USA, tydzień 2: POLSKA – SERBIA
Polsat Sport 1
Komentarz w Polsacie/PS 1: Marek Magiera – Joanna Kaczor-Bednarska
Komentarz w Radio Gol 1 Youtube: Wojciech Nowakowski


10:30 Roland Garros, Paryż, Francja, 1. runda: DZIEŃ 3 

Komentarz: Maciej Łuczak 

11:10 Roland Garros, Paryż, Francja, 1. runda: GREET MINNEN – ELENA RYBAKINA 

Komentarz: Maciej Łuczak – Dawid Celt 

11:55 Roland Garros, Paryż, Francja, 1. runda: DZIEŃ 3 

Komentarz: Dawid Żbik


12:10 Roland Garros, Paryż, Francja, 1. runda: QINWEN ZHENG – ALIZE CORNET

Komentarz: Dawid Żbik 


12:50 Roland Garros, Paryż, Francja, 1. runda: THOMAS MARTIN ETCHEVERRY – ARTHUR CAZAUX

Komentarz: Tomasz Wolfke 

14:10 Roland Garros, Paryż, Francja, 1. runda: FELIPE MELIGENI ALVES – CASPER RUUD

Komentarz: Karol Stopa

16:15 Roland Garros, Paryż, Francja, 1. runda: ERIKA ANDRIEJEWA – ARYNA SABALENKA

Komentarz: Dawid Olejniczak – Anna Niemiec

16:15 Roland Garros, Paryż, Francja, 1. runda: MAGDALENA FRĘCH – DARIA KASATKINA

Komentarz: Witold Domański – Lech Sidor 

17:55 Roland Garros, Paryż, Francja, 1. runda: DAVID GOFFIN – GIOVANI MPETSHI PERICARD

Komentarz: Dawid Olejniczak – Anna Niemiec

18:35 Roland Garros, Paryż, Francja, 1. runda: DANIEL EVANS – HOLGER RUNE

Komentarz: Marek Furjan – Maciej Synówka 

20:00 Magazyn  ROLAND GARROS COURTSIDE

Komentarz: Dawid Olejniczak – Anna Niemiec 

20:30 Roland Garros, Paryż, Francja, 1. runda: NOVAK DJOKOVIĆ – PIERRE-HUGUES HERBERT

Komentarz: Justyna Kostyra – Radosław Szymanik 

21:35 Roland Garros, Paryż, Francja, 1. runda: GREGOIRE BARRERE – ALEXANDER BUBLIK

Komentarz: Marek Furjan – Maciej Synówka 


15:55 Lotto Superliga – 1/2 finału: PETRALANA POLONIA BYTOM – DARTOM BOGORIA GRODZISK MAZOWIECKI 


17:30 PGE Ekstraliga – 5. kolejka: STUDIO 

Studio: Piotr Bugajny – Piotr Świderski (z Gorzowa)
Reporter: Łukasz Benz 


17:55 PGE Ekstraliga – 5. kolejka: EBUT.PL STAL GORZÓW – ZOOLESZCZ GKM GRUDZIĄDZ

Komentarz: Mateusz Dziopa – Patryk Malitowski (z Gorzowa) 

20:00 PGE Ekstraliga – 5. kolejka: STUDIO 

Studio: Michał Łopaciński – Marek Cieślak (z Częstochowy)
Reporterka: Julia Pożarlik 

20:25 PGE Ekstraliga – 5. kolejka: KRONO-LAST WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA – KS APATOR TORUŃ

Komentarz: Dawid Stachyra – Tomasz Dryła (z Częstochowy) 


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:10
 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie