Sport w TV: środa 29 – maja 2024

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Liga Konferecji Europy UEFA – finał: OLYMPIAKOS SFP – ACF FIORENTINA

01:55 Copa Libertadores – faza grupowa, grupa E, 6. kolejka: CR FLAMENGO – MILLONARIOS FC na żywo
Polsat Sport 2
Komentarz: Piotr Przybysz – Piotr Kobierecki

15:30 eWinner 2 Liga – baraże, 1/2 finału: STUDIO 
*(również o 18:20)

Studio: Patryk Ganiek – Dominik Pasternak, Dawid Sut
Reporterzy: Aleksander Roj (Stalowa Wola), Hubert Bugaj (Kalisz)

15:55 eWinner 2.Liga – baraż, 1/2 finału: KKS KALISZ – POLONIA BYTOM 

Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński (z Kalisza)

16:20 Euro U-17 , 1/4 finału: CZECHY – DANIA 


18:40 eWinner 2.Liga – baraż, 1/2 finału: STAL STALOWA WOLA – CHOJNICZANKA 

Komentarz: Marcin Feddek – Marcin Żewłakow (ze Stalowej Woli)

18:50 Euro U-17 , 1/4 finału: AUSTRIA – SERBIA


19:40 Liga Konferecji Europy UEFA, Ateny, Grecja – finał: STUDIO 

Studio: Rafał Kędzior – Michał Zachodny, Marek Wasiluk
Reporter: Adrian Olek (Ateny) 


20:55 Liga Konferecji Europy UEFA – finał: OLYMPIAKOS SFP – ACF FIORENTINA 

Komentarz w Viaplay: Przemysław Pełka – Paweł Grabowski (z Aten)
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Jurczuk


00:30 MLB – sezon zasadniczy: CINCINNATI REDS – ST.LOUIS CARDINALS


03:30 MLB – sezon zasadniczy: SAN DIEGO PADRES – MIAMI MARLINS


19:00 MLB – sezon zasadniczy: DETROIT TIGERS – PITTSBURGH PIRATES


02:05 NHL – 1/2 finału: FLORIDA PANTHERS – NY RANGERS


12:00 Magazyn NHL TONIGHT 


02:00 NBA – Playoffs, 1/2 finału: DALLAS MAVERICKS – MINNESOTA TIMBERWOLVES

Komentarz: Szymon Przedpełski – Hubert Radke

20:25 Liga ACB – 1/2 finału: REAL MADRYT – BARCA BASKET
*(od 20:30 również w Sportklubie)

Komentarz w Canal+: Artur Kwiatkowski – Szymon Szewczyk

20:40 SuperLega A – 1/2 finału: UMANA REYER VENEZIA – VIRTUS SEGAFREDO BOLOGNA 
Polsat Sport 3
Komentarz: Adam Romanski – Rafał Juć


18:55 LIQUI Moly Handball Bundesliga – 33. kolejka: THW KIEL – DHFK LIPSK 


19:30 Mistrzostwa Świata, Chorwacja, Dania, Norwegia: LOSOWANIE 


02:20 VNL – faza grupowa, grupa 4, Arlington, USA, tydzień 2: KANADA – USA
Polsat Sport 1
Komentarz: Adam Romański – Milena Sadurek 

09:50 VNL – faza grupowa, grupa 3, Makau, Chiny, tydzień 2: WŁOCHY – FRANCJA
Polsat Sport 1
Komentarz: Damian Dacewicz – Dorota Swieniewicz-Brandt 

13:20 VNL – faza grupowa, grupa 3, Makau, Chiny, tydzień 2: HOLANDIA – CHINY
Polsat Sport 1
Komentarz: Adam Romański – Joanna Mirek

17:50 VNL – faza grupowa, grupa 4, Arlington, USA, tydzień 2: KOREA POŁUDNIOWA – BUŁGARIA
Polsat Sport 3
Komentarz: Krzysztof Wanio – Maciej Jarosz 

21:20 VNL – faza grupowa, grupa 4, Arlington, USA, tydzień 2: NIEMCY – TURCJA
Polsat Sport 1
Komentarz: Robert Małolepszy – Maciej Jarosz


17:00 Mecz Towarzyski, Suwałki: STUDIO 
*(również o 20:00)
Polsat Sport 1
Studio: Marek Magiera – Witold Roman, Wojciech Winnik, Henryk Owsiejew (z Suwałk)
Reporterzy: Adrian Brzozowski, Jakub Bednaruk

17:50 Mecz Towarzyski, Suwałki: POLSKA – UKRAINA
Polsat Sport 1
Komentarz: Adrian Brzozowski – Jakub Bednaruk (z Suwałk)


10:30 Roland Garros, Paryż, Francja, 2. runda: DZIEŃ 4

Komentarz: Witold Domański

11:00 Roland Garros, Paryż, Francja, 2. runda: DANIEL ALTMAIER – STEFANOS TSITSIPAS

Komentarz: Witold Domański

11:00 Roland Garros, Paryż, Francja, 2. runda: HUBERT HURKACZ – BRANDON NAKASHIMA

Komentarz: Maciej Łuczak – Radosław Szymanik

11:55 Roland Garros, Paryż, Francja, 2. runda: DZIEŃ 4

Komentarz: Maciej Łuczak – Radosław Szymanik 

12:00 Roland Garros, Paryż, Francja, 2. runda: SOFIA KENIN – CAROLINE GARCIA
*(w zależności od długości meczu Hurkacza również w Eurosporcie 1)

Komentarz: Justyna Kostyra

13:00 Roland Garros, Paryż, Francja, 2. runda: CAMILA OSORIO  – ONS JABEUR

Komentarz: Tomasz Wolfke 

13:30 Roland Garros, Paryż, Francja, 2. runda: JESPER DE JONG – CARLOS ALCARAZ

Komentarz: Tomasz Smokowski 

14:30 Roland Garros, Paryż, Francja, 2. runda: ANDRIEJ RUBLOW  – PEDRO MARTINEZ PORTERO

Komentarz: Dawid Olejniczak 

15:30 Roland Garros, Paryż, Francja, 2. runda: IGA ŚWIĄTEK – NAOMI OSAKA

Komentarz: Marek Furjan – Dawid Celt 

16:40 Roland Garros, Paryż, Francja, 2. runda: COCO GAUFF  – TAMARA ZIDANSEK

Komentarz: Dawid Żbik – Anna Niemiec

20:00 Magazyn  ROLAND GARROS COURTSIDE 
*(również o 23:30)


20:30 Roland Garros, Paryż, Francja, 2. runda: RICHARD GASQUET – JANNIK SINNER

Komentarz: Karol Stopa – Lech Sidor 

20:50 Roland Garros, Paryż, Francja, 2. runda: PAWEL KOTOW  – STAN WAWRINKA

Komentarz: Dawid Żbik – Anna Niemiec


18:25 Speedway-Ligaen – 5. kolejka: SLANGERUP SPEEDWAY – ESBJERG VIKINGS

Komentarz: Marcin Musiał – Marcin Kużbicki

18:30 Turniej o Srebrny Kask, Grudziądz, finał: STUDIO

Studio: Piotr Kaczorek – Patryk Malitowski (z Grudziądza)
Reporterzy: Natalia Pietrucha, Łukasz Benz

18:55 Turniej o Srebrny Kask, Grudziądz, finał: ZAWODY 

Komentarz: Robert Sitnicki – Mateusz Dziopa (z Grudziądza)


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:10
 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie