Transmisja Stal Gorzów – Unia Leszno. Gdzie obejrzeć? (31.05.2024)

Zaplanowany na 31 maja 2024 roku o godzinie 18:00 mecz Stal Gorzów kontra Unia Leszno odbędzie się w ramach 7. rundy Ekstraligi żużlowej. Zapraszamy do zapoznania się z opcjami oglądania tej sportowej rywalizacji, zarówno na żywo w telewizji, jak i w internecie. Przedstawiamy szczegóły dotyczące transmisji, gdzie można oglądać emocje na żywo.

Stal Gorzów – Unia Leszno, gdzie oglądać?

Mecz na żywo w telewizji można oglądać na kanale Eleven Sports 1. Dla chcących śledzić wydarzenia online, transmisja dostępna będzie na platformach WP Pilot, Canal+ Online oraz Polsat Box Go.

Stal Gorzów – Unia Leszno, transmisja za darmo online

Transmisja z meczu Stal Gorzów przeciwko Unia Leszno nie jest dostępna za darmo.

Stal Gorzów – Unia Leszno, transmisja meczu online

Transmisję z meczu można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale też w płatnych serwisach streamingowych WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. W ofercie tych platform można znaleźć szeroki wybór pakietów, wśród których warto wyróżnić te, dzięki którym można obejrzeć transmisję z dzisiejszego meczu – szczegóły poniżej:

  • WP Pilot » pakiet „Eleven” dostępny jest za 11,66 zł za 30 dni (przy umowie na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni (przy subskrypcji miesięcznej);
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł w ramach rozszerzenia podstawowego pakietu „Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach. Ponadto, warto wyróżnić platformy CANAL+ Online i Polsat Box Go, które umożliwiają oglądanie transmisji w jednym momencie na dwóch urządzeniach, co umożliwia udostępnienie konta klienta drugiej osobie.

Pakiet "Eleven" za 14,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Eleven i Polsat Sport Premium" za 20,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go