Sport w TV: wtorek – 29 czerwca 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA UEFA Euro 2020, Londyn, Anglia – 1/8 finału: ANGLIA – NIEMCY


01:55 Copa America, Rio de Janeiro, Brazylia – grupa A: URUGWAJ – PARAGWAJ na żywo

Komentarz: Tomasz Jasina – Bartłomiej Rabij

01:55 Copa America, Cuiabá, Brazylia – grupa A: BOLIWIA – ARGENTYNA na żywo

Komentarz: Dawid Król – Dominik Piechota

08:00 Magazyn CAFE EURO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Tomasz Lach – Jerzy Engel, Dariusz Dziekanowski, Marek Jóźwiak

09:00 Magazyn EURODEBATA na żywo

Studio: Sebastian Szczęsny – Michał Okoński, Leszek Orłowski, Piotr Żelazny, Izabela Koprowiak

10:00 Magazyn STUDIO EURO na żywo

Studio: Maciej Adamiak – Jakub Wawrzyniak, Michał Trela

11:00 Magazyn KLUB REPREZENTANTA na żywo

Studio: Anna Kozińska – Jacek Zieliński, Grzegorz Rasiak, Piotr Nowak

11:20 Magazyn MLS 
Ipla
Redakcja: Tomasz Lach

12:00 Euro 2020: MECZ DNIA na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Tomasz Smokowski – Piotr Domagała, Michał Trela, Damian Gąska

13:00 Magazyn STUDIO EURO na żywo
*(do 15:00)

Studio: Maciej Adamiak – Janusz Michallik, Marcin Borzęcki, Michał Pol

17:30 UEFA Euro 2020, Londyn, Anglia – 1/8 finału: STUDIO 
*(od 17:35 również w TVP 2 HD)

Studio: Jacek Kurowski – Janusz Michallik, Michał Gutka, Sebastian Mila
Analiza: Rafał Ulatowski


17:50 UEFA Euro 2020, Londyn, Anglia – 1/8 finału: ANGLIA – NIEMCY 

Komentarz: Mateusz Borek – Kazimierz Węgrzyn (z Londynu)
Komentarz w Radio Gol 1: Tomasz Górski, Piotr Gułajewski

20:25 UEFA Euro 2020, Glasgow, Szkocja – 1/8 finału: STUDIO 
*(od 20:35 również w TVP 1 HD)

Studio: Rafał Patyra – Jakub Wawrzyniak, Wojciech Kowalewski, Michał Żewłakow

20:50 UEFA Euro 2020, Glasgow, Szkocja – 1/8 finału: SZWECJA – UKRAINA 

Komentarz: Rafał Wolski – Kamil Kosowski (z Glasgow)
Komentarz w Radio Gol 1: Szymon Przedpełski, Jan Micygiewicz


22:45 Magazyn CAFE EURO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Bożydar Iwanow – Maciej Kruk, Radosław Majewski, Maciej Żurawski, Tomasz Hajto


02:00 NHL – play-off, finał: MONTREAL CANADIENS – TAMPA BAY LIGHTNING 

Komentarz: Patryk Rokicki – Adrian Kowal


13:20 Tour de France, Francja: ETAP 4 

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski


03:00 NBA – Finał Konferencji Zachodniej: PHOENIX SUNS – LOS ANGELES CLIPPERS 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

15:00 Kwalifikacje Olimpijskie, Kowno, Litwa – grupa B2: STUDIO 

Studio: Maciej Jabłoński – Cezary Trybański, Mirosław Noculak
Reporter: Jakub Kłyszejko

15:20 Kwalifikacje Olimpijskie, Kowno, Litwa – grupa B2: POLSKA – ANGOLA 

Komentarz w TVP Sport: Piotr Sobczyński, Ryszard Łabędź (z Kowna)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Orłowski


17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Froelich

18:25 Kwalifikacje Olimpijskie, Kowno, Litwa – grupa A2: LITWA – WENEZUELA 

Komentarz: Rafał Darżynkiewicz – Mariusz Swornóg


19:15 World Continental Tour, Lucerna, Szwajcaria: MITYNG 

Komentarz: Paweł Ulbrych – Maciej Jałoszyński


12:30 Chess Champions Tour – Goldmoney Asian Rapid: ĆWIERĆFINAŁY – DZIEŃ 1 


12:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 1. runda: DANIEL EVANS – FELICIANO LOPEZ 

Komentarz: Tomasz Lorek

13:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania: KRONIKA 
Polsat Sport HD
Redakcja: Filip Gawęcki

14:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 1. runda: TALLON GRIEKSPOOR – ALEXANDER ZVEREV 

Komentarz: Justyna Kostyra

14:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 1. runda: DIEGO SCHWARTZMAN – BENOIT PAIRE 

Komentarz: Tomasz Lorek

14:30 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 1. runda: ASHLEIGH BARTY – CARLA SUAREZ NAVARRO 
Polsat Sport HD
Komentarz: Filip Gawęcki

16:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 1. runda: HUBERT HURKACZ – LORENZO MUSETTI 
Polsat Sport HD
Komentarz: Dawid Olejniczak

16:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 1. runda: ROGER FEDERER – ADRIAN MANNARINO 

Komentarz: Filip Gawęcki

16:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 1. runda: ANGELIQUE KERBER – NINA STOJANOVIC 

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

18:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 1. runda: JAN-LENNARD STRUFF – DANIIL MEDVEDEV 

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

18:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 1. runda: LUCAS POUILLE – CAMERON NORRIE 

Komentarz: Katarzyna Nowak

18:30 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 1. runda: ALIAKSANDRA SASNOVICH – SERENA WILLIAMS 
Polsat Sport HD
Komentarz: Dawid Olejniczak

20:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 1. runda: ALIZE CORNET – BIANCA ANDREESCU 

Komentarz: Katarzyna Nowak


17:55 
Bauhaus-Ligan – 5. kolejka: MASARNA SPEEDWAY – LEJONEN SPEEDWAY na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Korościel – Marcin Kuźbicki


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


23:30 
Magazyn EUROWIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie