Sport w TV: wtorek – 29 maja 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Narodów – 7. kolejka: HOLANDIA – POLSKA


13:00 Mistrzostwa Świata 2018: KONFERENCJA PRASOWA PRZED MUNDIALEM W ROSJI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:45 Reprezentacja Polski: KONFERENCJA PRASOWA na żywo
Ipla

16:55 
Turniej Reprezentacji U21, Tulon, Francja – grupa A: CHINY – KATAR na żywo
Ipla

19:25 
Turniej Reprezentacji U21, Tulon, Francja – grupa A: MEKSYK – ANGLIA na żywo
Ipla


19:15 Bilardowa Ekstraklasa – 1. runda: ??? – ??? premiera.200



01:15 NHL – Finał Pucharu Stanleya: STUDIO na żywo
*(od 01:50 w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Grzegorz Mędrzejewski

02:05
NHL – Finał Pucharu Stanleya:  VEGAS GOLDEN KNIGHTS – WASHINGTON CAPITALS na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Patryk Rokicki


03:00 NBA – Finał Konferencji Zachodniej: HOUSTON ROCKETS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
CANAL+ Sport HD

17:45
Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

20:00
Energa Basket Liga – mecz o 3. miejsce: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

20:10 
Energa Basket Liga – mecz o 3. miejsce: POLSKI CUKIER TORUŃ – STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA na żywo
Ipla


17:35 Europejski Festiwal Lekkoatletyczny Bydgoszcz Cup 2018: MITYNG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Hubert Malinowski (z Bydgoszczy)
Komentarz: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara (z Bydgoszczy)
Reporter: Aleksander Dzięciołowski


18:00
Magazyn VELUX EHF premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Bugajny

20:00
PGNiG Superliga – mecz o 3. miejsce: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Opola)
Reporter: Joanna Cedrych

20:10
PGNiG Superliga – mecz o 3. miejsce: GWARDIA OPOLE – KS AZOTY-PUŁAWY na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Opola)


09:55 
Liga Narodów – 7. kolejka: NIEMCY – USA na żywo
Ipla

11:50
Liga Narodów – 7. kolejka: JAPONIA – WŁOCHY na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:55 
Liga Narodów – 7. kolejka: TAJLANDIA – DOMINIKANA na żywo
Ipla

14:20
Liga Narodów – 7. kolejka: CHINY – ARGENTYNA na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:20
Liga Narodów – 7. kolejka: KOREA POŁUDNIOWA – BRAZYLIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:50
Liga Narodów – 7. kolejka: BELGIA – TURCJA na żywo
Ipla

18:50
Liga Narodów – 7. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:20
Liga Narodów – 7. kolejka: HOLANDIA – POLSKA na żywo
Polsat Sport HDIpla

21:20 
Liga Narodów – 7. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

22:07 
Liga Narodów – 7. kolejka: SERBIA – ROSJA premiera.200
Ipla


21:00 Magazyn PUNCHER EXTRA TIME premiera.200
Ipla

22:00 
Magazyn WE LOVE MMA premiera.200



11:00 
French Open, Paryż, Francja – 1. runda: HUBERT HURKACZ – TENNYS SANDGREN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:00 
French Open, Paryż, Francja – 1. runda: DENIS SHAPOVALOV – JOHN MILLMAN na żywo
Eurosport PlayerIpla

13:00 
French Open, Paryż, Francja – 1. runda: RAFAEL NADAL – SIMONE BOLELLI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:00 
French Open, Paryż, Francja – 1. runda: MARIA SHARAPOVA – RICHEL HOGENKAMP na żywo
Eurosport PlayerIpla

14:00 
French Open, Paryż, Francja – 1. runda: KRISTYNA PLISKOVA – SERENA WILLIAMS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00 
French Open, Paryż, Francja – 1. runda: YINGYING DUAN – CAROLINE GARCIA na żywo
Eurosport PlayerIpla

16:00 
French Open, Paryż, Francja – 1. runda: JEREMY CHARDY – TOMAS BERDYCH na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:00 
French Open, Paryż, Francja – 1. runda: NICOLAS MAHUT – JUAN MARTIN DEL POTRO na żywo
Eurosport PlayerIpla

18:00 
French Open, Paryż, Francja – 1. runda: SIMONE HALEP – ALISON RISKE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:00
 French Open, Paryż, Francja – 1. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

21:15
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:55 Elitserien – 4. kolejka: INDIANERNA KUMLA – DACKARNA MALILLA na żywo
Ipla

inne
08:00 
Studio TVP Sport: MELDUNEK Z ARŁAMOWA na żywo
*(również o 10:20, 12:30, 16:30, 21:45)
TVP Sport HD

18:30 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:15 
Magazyn SPORT na żywo


21:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:30
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie