Supercoppa Italiana w Polsacie Sport News

Cztery najlepsze zespoły we włoskiej siatkówce zmierzą się w ten weekend w rozgrywkach o Superpuchar. Cały turniej pokazywany będzie w Polsacie Sport News. SOBOTA – 23 PAŹDZIERNIKA Na pierwszy ogień pójdą zawodnicy Lube Civitanova i Volley Monza. Mistrzowie Włoch zagrają […]

Cztery najlepsze zespoły we włoskiej siatkówce zmierzą się w ten weekend w rozgrywkach o Superpuchar. Cały turniej pokazywany będzie w Polsacie Sport News.

SOBOTA – 23 PAŹDZIERNIKA

Na pierwszy ogień pójdą zawodnicy Lube Civitanova i Volley Monza. Mistrzowie Włoch zagrają z drużyną, która zeszły sezon zakończyła w półfinale rozgrywek ligowych. W zeszłym sezonie Lube Civitanova wygrała oba mecze z Monzą. Na wyjeździe było 3:0, natomiast w drugim spotkaniu padł wynik 3:1.

W drugim starciu Sir Safety Perugia zagra z Trentino Volley. Drużyna Wilfredo Leona to obecny wicemistrz Włoch. Ekipa Trentino Volley podobnie jak Monza w zeszłym sezonie swoje zmagania zakończyła w półfinale. Rok temu oba zespoły grały ze sobą aż pięć razy. W lidze po zarówno Perugia, jak i Trentino wygrały jeden mecz po 3:1. W Pucharze Włoch lepsza było Perugia, natomiast w dwumeczu, który odbył się w półfinale Ligi Mistrzów, zwycięstwo odnieśli siatkarze Trentino Volley.

SOBOTA – 23 PAŹDZIERNIKA

15:15 Supercoppa Italiana – 1/2 finału: CUCINE LUBE CIVITANOVA – VERO VOLLEY MONZA 

18:00 Supercoppa Italiana – 1/2 finału: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – ITAS TRENTINO 


NIEDZIELA – 24 PAŹDZIERNIKA

16:00 Supercoppa Italiana – finał: ??? – ???

About Jakub Barabasz