Superpuchar Francji: Lille – PSG w Eleven Sports oraz Canal+ Sport

W pierwszy dzień sierpnia na Bloomfield Stadium w Tel Awiwie dojdzie do pojedynku mistrza Francji ze zdobywcą krajowego pucharu. Superpuchar Francji od 2009 roku rozgrywany był poza granicami kraju, jednak w poprzednim sezonie z powodu pandemii koronawirusa odbył się na […]

W pierwszy dzień sierpnia na Bloomfield Stadium w Tel Awiwie dojdzie do pojedynku mistrza Francji ze zdobywcą krajowego pucharu.

Superpuchar Francji od 2009 roku rozgrywany był poza granicami kraju, jednak w poprzednim sezonie z powodu pandemii koronawirusa odbył się na terenie Francji w Lens. Teraz po roku przerwy zarządzający francuskimi rozgrywkami wrócili do poprzedniej koncepcji i ponownie finał będzie miał miejsce poza granicami. Finał pomiędzy Lille oraz PSG zapowiada się bardzo ciekawie. Piłkarze Lille w poprzednim sezonie niespodziewanie przerwali dominację paryżan i wywalczyli mistrzostwo wyprzedzając o jeden punkt właśnie PSG. Podopieczni Mauricio Pochettino mają szansę do rewanżu, a historia przemawia zdecydowanie na korzyść drużyny Argentyńczyka. PSG w ostatnich ośmiu latach brało udział w finale Superpucharu Francji i wszystkie mecze wygrali. Spotkanie zacznie się w niedzielę o godzinie 20.

NIEDZIELA – 1 SIERPNIA 2021

19:55 Superpuchar Francji: LILLE OSC – PARIS SAINT-GERMAIN 

About Łukasz Urbanowski