Świątek – Potapova: transmisja meczu online i w TV. Gdzie obejrzeć? (02.06.2024)

Rozgrywki French Open wkraczają w decydującą fazę, a jednym z najbardziej oczekiwanych spotkań będzie mecz pomiędzy Igą Świątek a Anastasią Potapovą. Zmierzą się one 2 czerwca o godzinie 11:00. Fani tenisa z pewnością nie chcą przegapić tej rywalizacji, dlatego przedstawiamy szczegóły dotyczące dostępnych transmisji meczu, zarówno w telewizji, jak i w internecie.

Świątek – Potapova, gdzie oglądać?

Mecz Igi Świątek z Anastasią Potapovą będzie można śledzić na żywo w telewizji na kanale Eurosport. Dla zainteresowanych dostępem online, transmisja dostępna będzie w płatnym serwisie Polsat Box Go, a także bezpłatnie na platformach Fortuna TV, STS TV i Superbet TV.

Świątek – Potapova, transmisja za darmo online

Transmisja za darmo będzie dostępna na serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Dostęp do darmowej transmisji uzyskać można po założeniu konta i dokonaniu depozytu. Nowi klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych ofert powitalnych, które umożliwią bezpłatne oglądanie meczu. Szczegóły dotyczące promocji poniżej:

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj mecz za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na start aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo.

Darmową transmisję meczu można oglądać korzystając z komputerów, smartfonów i tabletów. Serwisy oferują wygodny dostęp do swoich usług zarówno przez strony internetowe, jak i aplikacje mobilne (Android, iOS).

Świątek – Potapova, transmisja online (Polsat Box Go)

Kolejną opcją dla chcących obejrzeć mecz Świątek kontra Potapova jest serwis Polsat Box Go. Aby skorzystać z oferty, konieczne jest wykupienie pakietu „Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. Transmisję można śledzić na wielu urządzeniach, co pozwala na korzystanie z serwisu przez dwie osoby jednocześnie. Polsat Box Go oferuje dostęp do transmisji nie tylko na komputerach, ale i na urządzeniach mobilnych oraz telewizorach smart TV.

Świątek – Potapova, transmisja online (Player.pl)

Aby śledzić emocje dzisiejszego spotkania na Player.pl, wystarczy wykupić pakiet „Eurosport Extra” za 30 zł miesięcznie. Transmisje dostępne są przez strony internetowe oraz aplikacje na różnych platformach, w tym telewizory smart TV, smartfony i tablety (iOS, Android), a także konsole do gier (Playstation 4 i Xbox).

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go