Sześciobramkowy thriller w Tuluzie!

W 6. kolejce Ligue 1 w Tuluzie zmierzyły się Toulouse FC z SM Caen. Już w 7.minucie padła pierwsza bramka dla Caen. Strzelił ją Florian Raspentino. W 21.minucie po rzucie karnym odpowiedział Wissam Ben Yedder i było 1-1. Takim rezultatem […]

W 6. kolejce Ligue 1 w Tuluzie zmierzyły się Toulouse FC z SM Caen.

Już w 7.minucie padła pierwsza bramka dla Caen. Strzelił ją Florian Raspentino.

W 21.minucie po rzucie karnym odpowiedział Wissam Ben Yedder i było 1-1. Takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa.

W ostatnich 15 minutach na oczach widzów rozegrał się thriller. W 76.minucie strzelił Lenny Nangis, który wszedł za Raspentino. W 83.minucie kolejny rzut karny miało Toulouse. Tym razem jedenastkę celnie wykorzystał Adrien Regattin. Trzy minuty późńiej było juź 2-3. Piękny gol z rzutu wolnego zdobył Jean Calve. Minutę później padła kolejna bramka na remis 3-3! Bramkarza Caen przelobował Pavle Ninkov.

Toulouse FC – SM Caen 3:3 (1:1)

Bramki: Ben Yedder (21), Regattin (83), Ninkov (87) – Raspentino (7), Nangis (76), Calve (86)

Toulouse: Boucher – Sylla, Veskovac, Ninkov, Grigore, Moubandje – Doumbia (79. Akpa-Akpro), Didot (68. Trejo), Aguilar – Ben Yedder (74. Regattin), Pesic

Caen: Vercourte – Appiah, Pierre (89. Seube), Calve, Da Silva – Kante, Adeoti, Raspentino (62. Nangis), Feret – Duhamel, Bazile (68. Koita)