Transmisja Hiszpania – Chorwacja. Gdzie oglądać? (15.06.2024)

W dniu 15.06.2024, o godzinie 18:00, rozegrany zostanie mecz Hiszpania – Chorwacja na stadionie Olympiastadion w Berlinie, w ramach fazy grupowej EURO 2024. Szczegóły dotyczące transmisji meczu w telewizji i online oraz możliwości oglądania za darmo zostały szczegółowo przedstawione poniżej.

Hiszpania – Chorwacja: gdzie oglądać?

Mecz Hiszpania – Chorwacja będzie można śledzić na żywo w telewizji na kanałach TVP 2 oraz TVP Sport. Dostęp online do emocji z boiska zapewniają zarówno płatne, jak i bezpłatne serwisy streamingowe. Transmisję online (płatna) można znaleźć na Pilot WP, Canal+online, Gonet TV, MEGOGO, Sweet.tv, natomiast transmisję online (za darmo) oferuje sport.tvp.pl.

Hiszpania – Chorwacja, transmisja za darmo online

Transmisję ze spotkania można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Ze strony internetowej sport.tvp.pl można korzystać na komputerach, a w aplikacji TVP Sport transmisje można oglądać na smartfonach i tabletach (Android, iOS), telewizorach smart tv i innych urządzeniach (Chromecast, Android TV, Samsung, LG). Kanał TVP Sport, na którym pokazywany będzie mecz jest też dostępny bez opłat w naziemnej telewizji cyfrowej oraz w kablówkach i na platformach satelitarnych.

Hiszpania – Chorwacja, transmisja meczu online

Transmisję z meczu Hiszpania – Chorwacja można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale też w płatnych serwisach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. W ofercie tych platform można znaleźć szeroki wybór pakietów, wśród których warto wyróżnić te, dzięki którym można obejrzeć transmisję z dzisiejszego meczu – szczegóły poniżej:

  • Pilot WP » pakiet „Starter Plus” dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo