Włochy – Albania: transmisja na żywo w TV i stream online. Gdzie oglądać? (15.06.2024)

Zaplanowany na 15 czerwca 2024 roku o godzinie 21:00 mecz Włochy – Albania to jedno z najciekawszych spotkań fazy grupowej Euro 2024. Zawody zostaną rozegrane na stadionie Signal Iduna Park w Dortmundzie. Przedstawiamy szczegółowe informacje, gdzie można śledzić transmisję na żywo tego emocjonującego meczu w telewizji oraz online, zarówno na płatnych, jak i bezpłatnych platformach.

Włochy – Albania: gdzie oglądać?

Mecz na żywo będzie można śledzić na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. W internecie transmisja online dostępna będzie za pośrednictwem płatnych serwisów Pilot WP, Canal+online, Gonet TV, MEGOGO, Sweet.tv, a także za darmo na stronie sport.tvp.pl.

Włochy – Albania, transmisja za darmo online

Transmisję ze spotkania można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Ze strony internetowej sport.tvp.pl można korzystać na komputerach, a w aplikacji TVP Sport transmisje można oglądać na smartfonach i tabletach (Android, iOS), telewizorach smart tv i innych urządzeniach (Chromecast, Android TV, Samsung, LG). Kanał TVP Sport, na którym pokazywany będzie mecz jest też dostępny bez opłat w naziemnej telewizji cyfrowej oraz w kablówkach i na platformach satelitarnych.

Włochy – Albania, transmisja meczu online

Transmisję z meczu można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale też w płatnych serwisach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. W ofercie tych platform można znaleźć szeroki wybór pakietów, wśród których warto wyróżnić te, dzięki którym można obejrzeć transmisję z dzisiejszego meczu – szczegóły poniżej:

  • Pilot WP » pakiet „Starter Plus” dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach.</ p>

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo