Trzeci tydzień Premier League Darts w Sportklubie

Trzy kolejne kolejki Premier League Darts zostaną rozegrane w tym tygodniu w Milton Keynes. Zawody transmitować będzie Sportklub. Po pierwszej fazie z rozgrywkami pożegnali się Rob Cross i Glen Durrant – ten ostatni z kompletem porażek. Czołową czwórkę tworzą za […]

Trzy kolejne kolejki Premier League Darts zostaną rozegrane w tym tygodniu w Milton Keynes. Zawody transmitować będzie Sportklub.

Po pierwszej fazie z rozgrywkami pożegnali się Rob Cross i Glen Durrant – ten ostatni z kompletem porażek. Czołową czwórkę tworzą za to Nathan Aspinall, Dimitri Van den Bergh, Michael van Gerwen i James Wade. Do rundy, w której gra się maksymalnie 14 legów (zwycięstwo po wygraniu ósmego lega lub remis 7-7), będą oni jednak przystępować z niewielką przewagą nad resztą stawki – Jonnym Claytonem, José de Sousą, Peterem Wrightem i Garym Andersonem. Zamykający tabelę Szkot, dla którego to już dziesiąty start w Premier League, do czwartego Wade’a traci tylko dwa punkty.

ŚRODA – 5 MAJA 2021

20:00 Premier League Darts, Milton Keynes, Wielka Brytania: 10. KOLEJKA 

CZWARTEK – 6 MAJA 2021

20:00 Premier League Darts, Milton Keynes, Wielka Brytania: 11. KOLEJKA 

PIĄTEK – 7 MAJA 2021

20:00 Premier League Darts, Milton Keynes, Wielka Brytania: 12. KOLEJKA 

About Wojciech Nowakowski

Dziennikarz sportowy, komentator pięcioboju nowoczesnego, autor kanału na Youtube "Sport na Nowo". Poliglota (z wykształcenia hungarysta), miłośnik sportów "niszowych", zwłaszcza olimpijskich. Curler, sędzia i trener in spe.