Trzy mecze 15. kolejki Ligi Nos w Eleven Sports

Nietypowo, bo w środku tygodnia zostanie rozegrana 15. kolejka ligi portugalskiej. Eleven Sports pokaże trzy spotkania, najlepszych ekip z tego kraju.  W poniedziałek będzie można obejrzeć dwa mecze. SL Benfica zajmuje trzecią lokatę w tabeli. Tym razem los Encarnados kolejne […]

Nietypowo, bo w środku tygodnia zostanie rozegrana 15. kolejka ligi portugalskiej. Eleven Sports pokaże trzy spotkania, najlepszych ekip z tego kraju. 

W poniedziałek będzie można obejrzeć dwa mecze. SL Benfica zajmuje trzecią lokatę w tabeli. Tym razem los Encarnados kolejne spotkanie rozegrają zagrają u siebie. Najbliższym rywalem ekipy z Lizbony będzie CD Nacional, który zaliczył serię kolejnych trzynastu porażek w starciach z Benficą. W poniedziałek nie zanosi się, aby ten bilans uległ zmianie. Gospodarze prezentują dobrą formę i powinni poradzić sobie z CD Nacional.

FC Porto, po serii kolejnych zwycięstw, w ostatniej kolejce zremisował ze wspomnianą Benficą. Teraz na drodze stanie SC Farense, czyli szesnasta drużyna w tabeli, która w czternastej serii spotkań zgarnęła komplet punktów w starciu z Gil Vicente.

We wtorek do gry wkroczy lider rozgrywek, Sporting CP. Leões w ostatniej kolejce tylko zremisowali z Rio Ave, jednak urzymali prowadzenie w Lidze NOS. Teraz piłkarze tej drużyny powalczą o punkty z Boavistą. Przed gospodarzami piekielnie trudne zadanie, bowiem Sporting CP jest w tym sezonie niepokonany

PONIEDZIAŁEK – 25 STYCZNIA 2021

17:55 Liga NOS – 15. kolejka: SL BENFICA – CD NACIONAL FUNCHAL na żywo
Ipla

21:10 Liga NOS – 15. kolejka: SC FARENSE – FC PORTO na żywo
Ipla

WTOREK – 26 STYCZNIA

22:10 Liga NOS – 15. kolejka: BOAVISTA FC – SPORTING CP na żywo
Ipla

About Michał Dąbrowski

Piszę o sporcie, bo lubię.