Turkish Airlines Euroliga na antenach sportowych Polsatu

Przed nami 27 i 28 kolejka spotkań w Eurolidze. Na antenach Polsatu będzie można obejrzeć dwa spotkania 27 kolejki i jedno 28 serii spotkań. We wtorek Olympiakos Pireus podejmie Panathinaikos Ateny będzie to jedno z ciekawszych meczy na parkiecie jak i na trybunach. […]

Przed nami 27 i 28 kolejka spotkań w Eurolidze. Na antenach Polsatu będzie można obejrzeć dwa spotkania 27 kolejki i jedno 28 serii spotkań.

We wtorek Olympiakos Pireus podejmie Panathinaikos Ateny będzie to jedno z ciekawszych meczy na parkiecie jak i na trybunach. Można spodziewać się gorącej atmosfery na hali w Pireusie. W tabeli  wyżej są goście obecnie na szóstym miejscu z kolei gospodarze są na jedenastej pozycji jednak nie są bez szans na awans do fazy play-off.

W środę Maccabi Tel Aviv podejmie Anadolu Efes. Będzie to hit tej serii spotkań do rywalizacji przystąpią czwarta drużyna i lider tabeli który już ma pewny awans do dalszej części rozgrywek. Liczymy na ciekawe widowisko i wiele efektownych zagrań.

W czwartek w ramach 28 kolejki Zenit Petersburg podejmie Żalgiris Wilno. Drużyna z Litwy ciągle liczy się w walce o awans do następnej fazy z kolei Zenit ten sezon ma bardzo słaby i nie liczy się już dawno w walce.

WTOREK – 3 MARCA 2020

19:45 Turkish Airlines Euroliga – 27. kolejka: OLYMPIAKOS PIREUS – PANATHINAIKOS OPAP ATENY na żywo

 

ŚRODA – 4 MARCA 2020

19:50 Turkish Airlines Euroliga – 27. kolejka: MACCABI FOX TEL AWIW – ANADOLU EFES STAMBUŁ na żywo

 

CZWARTEK – 5 MARCA 2020

17:45 Turkish Airlines Euroliga – 28. kolejka: ZENIT SANKT PETERSBURG – ŻALGIRIS WILNO na żywo

 

About 0a60d0xx