Turniej towarzyski przed Mistrzostwami Świata w piłce ręcznej kobiet w TVP Sport oraz sport.tvp.pl

Już na początku grudnia ruszają MŚ 2021 w piłce ręcznej kobiet. Tydzień przed tym wydarzeniem rozegrany zostanie turniej towarzyski z udziałem polskiej reprezentacji. Od piątku do niedzieli cztery reprezentację zmierzą się w turnieju towarzyskim rozgrywanym w Madrycie. Polska, Niemcy, Słowacja […]

Już na początku grudnia ruszają MŚ 2021 w piłce ręcznej kobiet. Tydzień przed tym wydarzeniem rozegrany zostanie turniej towarzyski z udziałem polskiej reprezentacji.

Od piątku do niedzieli cztery reprezentację zmierzą się w turnieju towarzyskim rozgrywanym w Madrycie. Polska, Niemcy, Słowacja oraz gospodarz turnieju, a także mundialu, czyli Hiszpania. Reprezentantki Polski zmierzą się na początek z Niemkami. Po raz ostatni obie drużyny mierzyły się rok temu podczas mistrzostw Europy. Spotkanie te zakończyło się remisem 21:21. Tego samego dnia Hiszpania zmierzy się ze Słowacją. W sobotę podopieczne Arne Senstada zagrają z Hiszpanią, a na zakończenie turnieju dzień później ze Słowacją. Dla polskiej reprezentacji będzie to dobry sprawdzian przed zbliżającymi się mistrzowstami Świata.

PIĄTEK – 26 LISTOPADA 2021

18:55 Turniej Towarzyski: POLSKA – NIEMCY na żywo


21:10 Turniej Towarzyski: HISZPANIA – SŁOWACJA na żywo

SOBOTA – 27 LISTOPADA 2021

15:55 Mecz Towarzyski: NIEMCY – SŁOWACJA 


17:55 Mecz Towarzyski: HISZPANIA – POLSKA 

Komentarz: Jacek Laskowski – Małgorzata Stasiak

NIEDZIELA – 28 LISTOPADA 2021

10:55 Turniej Towarzyski: POLSKA – SŁOWACJA na żywo


12:55 Turniej Towarzyski: HISZPANIA – NIEMCY na żywo

About Łukasz Urbanowski