Liga BBVA: Valencia wygrywa u siebie 3:0.

Valencia nie zostawiła żadnych szans Cordobie i wygrała na własnym stadionie 3:0 w meczu 5. kolejki hiszpańskiej Ligi BBVA. Pierwszy gol padł w 22 minucie spotkania. Z prawej strony boiska dośrodkował piłkę w pole karne Sofiane Feghouli, a w nim najlepiej […]

Valencia nie zostawiła żadnych szans Cordobie i wygrała na własnym stadionie 3:0 w meczu 5. kolejki hiszpańskiej Ligi BBVA.

Pierwszy gol padł w 22 minucie spotkania. Z prawej strony boiska dośrodkował piłkę w pole karne Sofiane Feghouli, a w nim najlepiej zachował się Paco Alcacer, który uderzeniem na długi słupek przelobował Carlosa. 4 minuty później było już 2:0. Po sporym zmieszaniu w polu karnym do piłki w lewym narożniku pola karnego dopadł Jose Gaya i strzałem na krótki słupek z pierwszej piłki pokonał bramkarza rywali.

W drugiej połowie cały czas atakowali gospodarze co przyniosło skutek w 73 minucie. Carles Gil dostrzegł dziurę między obrońcami Cordoby i posłał fantastyczne podanie prostopadłe do Sofiane Feghouliego. Algierczyk nie miał problemów z pokonaniem bramkarza rywali, mimo że piłka odbiła się jeszcze od słupka.

Valencia – Cordoba 3:0 (2:0)

1:0 Paco Alcacer

2:0  Jose Gaya

3:0 Sofiane Feghouli

Valencia: Alves, Cancelo, Mustafi, Otamendi, Gayà (53. Orban), Fuego, Parejo, André Gomes, Feghouli (76. Ibanez), Piatti (49. Gil), Alcácer

Cordoba: Juan Carlos, Gunino, Iñigo López, Iago Bouzón, Crespo, Garai (51. Matos), Abel Gómez, Rossi, Borja García (70. Fidel), Fede Vico y Ghilas (59. Havenaar)