Liga Europy: Villarreal pewnie ogrywa Apollon.

Villarreal w drugim spotkaniu tegorocznej fazy grupowej Ligi Europy podejmował na własnym stadionie Apollon Limassol. Gospodarze nie pozostawili żadnych szans Cypryjczykom ogrywając ich aż 4:0. Wszystko zaczęło się w 9 minucie. Cani podał piłkę w pole karne do Gerarda Moreno, który przyjął […]

Villarreal w drugim spotkaniu tegorocznej fazy grupowej Ligi Europy podejmował na własnym stadionie Apollon Limassol. Gospodarze nie pozostawili żadnych szans Cypryjczykom ogrywając ich aż 4:0.

Wszystko zaczęło się w 9 minucieCani podał piłkę w pole karne do Gerarda Moreno, który przyjął ją sobie i pokonał Bruno Vale strzelając mu pod nogami. Gdy wydawało się, że pierwsza połowy zakończy się wynikiem 1:0, gospodarze znowu zdecydowali się mocniej zaatakować. W 44 minucie Luciano Vietto przerzucił piłkę na prawą stronę, a tam dopadł do niej niepilnowany Javier Espinosa. Zbiegł w pole karne i lobem pokonał interweniującego bramkarza rywali.

Druga połowa rozpoczęła się od kolejnego gola dla Żółtej Łodzi Podwodnej. W 51 minucie spotkania strzałem z narożnika pola karnego popisał się Javier Espinosa, która pozostawił bramkarza rywali bez szans. Wynik spotkania ustalił w 82 minucie Gerard Moreno. Po bardzo dobrze przeprowadzonej kontrze dostał piłkę od Giovanniego dos Santosa i nie miał problemów z umieszczeniem jej w siatce.

Villarreal – Apollon Limassol 4:0 (2:0)

1:0 – Gerard Moreno 4′

2:0 – Javier Espinosa 44′

3:0 – Javier Espinosa 51′

4:0 Gerard Moreno 82′

Villarreal: 25. Juan Carlos – 22. Antonio Rukavina ( 15, 2. Mario Gaspar), 15. Víctor Ruiz, 20. Gabriel Paulista, 28. Adrián Marín,10. Cani, 21. Bruno Soriano, 6. Jonathan Dos Santos ( 63,14. Manu Trigueros), 24. Javier Espinosa, 23. Gerard Moreno,7. Luciano Vietto ( 73, 9. Giovani dos Santos).

Apollon: 83. Bruno Vale – 50. João Paulo, 16. Geórgios Merkís, 56. Rachid Hamdani, 14. Camel Meriem, 20. Bertrand Robert, 88. Geórgios Vassilíou ( 48, 11. Jan Rezek), 17. Hugo López ( 46, 19. Abraham Guié Guié),28. Mários Stylianoú, 10. Gastón Sangoy, 26. Fótios Papoullís ( 83,9. Thuram).