Liga BBVA: wieczorne nudy pod Madrytem. Getafe – Valencia 0:3.

W poniedziałek zakończono 4. kolejkę La Liga. Na Coliseum Alfonso Perez Getafe przegrało z Valencią CF 0:3. Mecz nie był pasjonującym widowiskiem i na opustoszałym stadionie przypominał raczej jeden ze sparingów przed sezonem. Mecz z wysokiego C rozpoczęli goście. W 7. […]

Mecz z wysokiego C rozpoczęli goście. W 7. minucie w polu karnym piłkę otrzymał Paco Alcacer i ładnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Defensywa Getafe grała koszmarnie, czego efektem była bramka w 20. minucie. Piłkarze Valencii wymienili kilka podań przed polem karnym gospodarzy, w końcu podanie otrzymał Andre Gomes i strzelił drugą bramkę. Wynik w 72. minucie ustalił Rodrigo, który pewnie wykorzystał rzut karny.

Getafe CF – Valencia CF 0:3 (0:2)
Paco Alcacer 7, Andre Gomes 20, Rodrigo 72 (k).

Getafe: Guaita – Valera (77` Arroyo), Alexis, Escudero, Naldo – Rodriguez, Sammir (57` Diawara), Castro, Sarabia (60` Lopez), Hinestroza – Lafita.

Valencia: Alves – Barragan, Vezo, Otamendi, Gaya – Parejo (80` Filipe), Fuego, Gomes – Rodrigo, Alcacer (65` Feghouli), Piatti (85` Orban).

Żółte kartki: Naldo, Valera, Rodriguez, Hinestroza, Lafita – Parejo, Rodrigo.

Czerwona kartka: Rodrigo (73`).

Sędziował: Alberto Undiano Mallenco.