Wielki rewanż w Las Vegas! Walka roku?! Giennadij Gołowkin – Saul Alvarez II w TVP 1 HD i TVP Sport!

Na tę noc czekał cały światek boksu zawodowego! Już w nocy z soboty na niedzielę dojdzie do wyczekiwanego rewanżu Giennadija Gołowkina z Saulem Alvarezem. Transmisja w TVP 1 i TVP Sport. 

Pierwszy pojedynek odbył się niemal równo rok temu i już zapisał się w historii boksu. Kazach z Meksykaninem dali kapitalną wojnę, która ostatecznie zakończyła się wynikiem remisowym. Początkowo, do drugiej potyczki miało dojść w marcu tego roku, jednak „Canelo” został przyłapany na stosowaniu środków dopingowych. Walka odłożyła się więc w czasie, ale po długich i trudnych negocjacjach udało się ją zakontraktować. Bardzo ciężko przewidzieć, jak potoczy się sobotnie starcie. Z jednej strony faworytem wydaje się Meksykanin, który zna już styl Kazacha i może lepiej dostosować taktykę niż przed pierwszym pojedynkiem. Z drugiej strony, nie wiemy, jak zaprezentuje się Saul po odstawieniu clenbuterolu. Na jego korzyść działa za to wiek – Kazach jest już niezwykle doświadczonym zawodnikiem, któremu parametry fizyczne będą spadać z roku na rok. Czy bardzo obniżyły się one w porównaniu z tym, jakimi dysponował rok temu? Niezwykle ciężko prorokować. Tak więc, szykujmy się na doskonały pojedynek, a wiemy, że w istocie on taki będzie.

W Las Vegas odbędzie się ponadto kilka innych bardzo interesujących walk – Jamie Munguia zmierzy się z Brandonem Cookiem, David Lemieux z Gary’m O’Sullivanem oraz Roman Gonzalez z Moisesem Fuentesem. Oj, to będzie długa, wielka noc boksu zawodowego!

PIĄTEK – 14 WRZEŚNIA 2018

02:00 Golden Boy Boxing, Las Vegas, USA: PABLO CESAR CANO – RUSLAN MADIEV na żywo


20:00 
Gala Boksu Zawodowego, Białystok: ROBERT ŚWIERZBIŃSKI – RAFAŁ JACKIEWICZ na żywo
*(od 22:30 również w Polsat Sport HD)
IplaPolsat Sport HD

SOBOTA – 15 WRZEŚNIA 2018

16:30 UFC Fight Night 136: MARK HUNT – ALEXEY OLEYNIK na żywo
*(od 20:00 także w Polsat Sport Extra HD)
Ipla

19:00 
UFC Fight Night 136: STUDIO na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 16 WRZEŚNIA 2018

01:40 Gala boksu zawodowego, Las Vegas, USA: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

02:00 Gala boksu zawodowego, Las Vegas, USA: GIENNADIJ GOŁOWKIN – SAUL ALVAREZ II na żywo
*(od 04:15 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl